Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yahşi Batı [Cem Yılmaz]

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

güzel, başarılı bir komedi filmi olmuş. ama öyle ay yanaklarım kasıldı anam karnıma ağrılar girdi durdurak bilmiyo bu herif tarzında bi film de değildi kanımca.

yine "çok küfür vardı" eleştirilerine maruz kalcağı çok ortada. hatta dün filmi izledikten sonra, normalde 2 cümlesinden birisi küfür olan bi arkadaş filmde çok küfür vardı hiç hoş değil dedi ciddi ciddi. teallam.
Sosyal ağlarda paylaş

küfür arada bi rahatsızlık verdi de çok sorun değil alışalım artık küfürü sinemada kullanmaya ya bunu dier sinemalar yıllardır yapio, tabi bizim küfürler biraz daha hardcore ama neyse.

onun dışında film gayet başarılıydı , hikayeyi anlatım prodüksiyon müzikler vs gayet güzeldi,

beklentimi karşıladı, gayet memnun kaldım yeri geldi baya kahkaha attım yeri geldi tebessümle izledim, bazı espiriler çok kullanılarak tadı kaçtı ama ona gülen de vardır tabi (çak, ve deli adam gibi). Başarılı buldum kısacası.
Sosyal ağlarda paylaş

benden 7/10

komedi olarak notu daha dusuk, ama setler/cekim vs guzeldi. film beni cok az yerde kopardi. zekice dusunulmus ince espriler vardi ama cogu komiklikte de inceydi. misal silah aldigin yerde guns&roses yazmasi gibi detaylar guzeldi ama komik degildi. en azindan beni bir filmde gulduren seyler bunlar degil.

o yuzden genel kaninin aksine;

iyi bir film, ama kotu bir komedi filmi
Sosyal ağlarda paylaş

uzun süredir seyrettiğim yerli yabancı en iyi filmdi galiba (pineapple express ayrı).

sonuna kadar değdi gittiğime. her cem yılmaz filmi sonrası böle lan şurası olmasaydı gereksizdi bilmemneydi falan kulp takabiliyodum bunda takamadım. net 10 veriyorum. en kısa zamanda gidicim bi daa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...