Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Polis Radarlarını Tespit Etmek

roket adam

Öne çıkan mesajlar

Geçen babamla Çanakkale'ye gidiyoruz, arabayı da babam kullanıyor. İDO ile Yenikapı'dan Mudanya'ya geçtik (Bandırma'ya yer yoktu), sonra otobandan 180-200 civarı bastı babam. (Araba 2006 Astra Classic) ZAten yol boyunca o kullandı.

Çanakkale ye yaklaşırken, bu klasik şehirlerarası yolda (bi geliş bir gidiş ortada çizgi) biraz daha yavaşladık tabii. Normal seyrederken bir anda polisle karşılaştık, adam sağa çek falan dedi.

Aşırı hız yaptığımız için 265 lira ceza kestiler.

Yaptığımız hız da 119km/s.

Ayar oldum. Yok mu bunun bir yolu. Yola ters istikamette duran Beyaz Toros u da fark ettik ama polis olacağı aklımıza hiiç gelmedi.
Radar falan önermeyin :)
Sosyal ağlarda paylaş

roket adam said:
Şehirlerarası yolda 119 km yüksek bir hız mıdır sevgili motorsporlarıseverler? Hız sınırı ne kadardi hatırlayamıyorum şu an ama kamyonlar 120 ile gidiyor be abi.
650lik bir motorun aşağı yukarı 2. viteste 120yi bulabildiğini göz önünde bulundurursak

hmmmmmmmm

hmm evet
Sosyal ağlarda paylaş

Merso alana kadar Cons'un tavsiyesini dinleyip F430'a para biriktirmeyi düşünüyorum. (Opel Tigra topiğine yazmıştı sfsdf)

DarKRideR said:
bu eski nokia'larda bir servis sağlayıcısı giriyordun işte radar menziline girince telefonun ekranında 1111 yazıyordu sdfsd
Yaklaşık 2 sene boyunca ön sağ koltukta oturan kimse babam eline telefonu verip yol boyunca baktırtıyordu bize,2 sene ceza yemedik yani oluyordu cidden.

Yolculuklarda çocuklar mızmızlanmasın diye yapıyorlar onu bence sdfsdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

roket adam said:
Geçen babamla Çanakkale'ye gidiyoruz, arabayı da babam kullanıyor. İDO ile Yenikapı'dan Mudanya'ya geçtik (Bandırma'ya yer yoktu), sonra otobandan 180-200 civarı bastı babam. (Araba 2006 Astra Classic) ZAten yol boyunca o kullandı.

Ben de buraya takıldım. Yolu uzatmış olmadınız mı? Tekirdağ üzerinden giderdiniz??
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...