Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Polis Radarlarını Tespit Etmek

roket adam

Öne çıkan mesajlar

bende ankdan izmire giderken izmire 10km kala artik yolun verdigi sikkinlikla oflaya poflaya giderken cevirdiler.
sonuc 109km,129tl.

isin eziyet tarafi 110 da cruise daydim ztn, poflarken 100 luk tabela yerine 90 ligin geldigini gormemisim. radari gorup yanindan bana bisey olmaz dercesine gozgoze baka baka gectim. =//
Sosyal ağlarda paylaş

AutolycuS said:
roket adam said:
Geçen babamla Çanakkale'ye gidiyoruz, arabayı da babam kullanıyor. İDO ile Yenikapı'dan Mudanya'ya geçtik (Bandırma'ya yer yoktu), sonra otobandan 180-200 civarı bastı babam. (Araba 2006 Astra Classic) ZAten yol boyunca o kullandı.

Ben de buraya takıldım. Yolu uzatmış olmadınız mı? Tekirdağ üzerinden giderdiniz??

Tekirdağ üzerinden daha yorucu oluyor, toplam mesafeyi değil de toplam araba kullanma süresini göz önüne alman lazım. Çok kısa bir geziydi çünkü bizimki ve acilen gidip geri dönmemiz ve aynı zamanda da fazla kendimizi yormamamız lazımdı dsfsdf. Hafta içi iş var malum.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar,size tavsiyem,yolun sağ kısmını dikkatli takip edin,radar tabelası koymadan radara yakalanırsanız,hakkınızıda arayın derim,çünkü tabela koymadan ileriye radar koymak yasal değil,bu konu hakkında tartışmışlığım var:D,189 km yle radara yakalanınca insan kendinden vazgeçiyoda:p
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...