Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Polis Radarlarını Tespit Etmek

roket adam

Öne çıkan mesajlar

O ampulleri de boşa koymuyolar. Radar sinyali gelince indüklenerek yanıyor onlar. Işık yanınca anlıyosun radar olduğunu yavaşlıyosun. Ama burada önemli olan, polisler bu numarayı yemiyor çünkü arabanın ön camında lamba yanınca adam çakıyor haliyle. Dikkat etmek gereken nokta, lambanın ışığını sadece şoför görecek şekilde yerleştirmek.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

cd işe yarıyo diye biliyorum, birde radar gece olmazmış, bunu da sağdan soldan duydum ama harbi öyleymiş
gece radar şehirdışı yollarda olmuyor zaten, adam nası okuyacak plakanı hepsinde gece görüş gözlüğü olacak değil ya.. ha ışıklı yol falan varsa olabiliyor ama o ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Bi ara bende çok araştırmıştım o konuyu 280km hızla radara girince :) bide ben fantazi yapmıştım belki görememiştir plakayı falan diyede görmüşler :))

Radarı tespit eden aletler var ama artık polislerde de senin aracında radarı tespit eden aleti tespit eden bi sistem var :)onun için çok yaklaştığın zaman o aleti kapatman gerekiyo.
yakalandığın taktirde olay bayaa bi büyüyo aman dikkat.

Bence hiç girme o işe tasarruf edicem die çok uçuk fiyatlar ödeme :)
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Radar tespit cihazı denen dalga sonuçta bir alıcı. Alıcı denen cihazın da dışarıya gönderimi olmadığı için tespit edilemez. Siz bir radyo istasyonu olarak sizi dinleyen radyoyu tespit edebilir misiniz; hayır.

Lâkin bazı modellerde radar bozucu sinyal gönderme özelliği var. Radar ekranında Er kodu verdirip size yavaşlamanız için 3-4 saniye zaman kazandırmaya çalışıyorlar. Böyle bir durumda da memur arkadaş kıllanıyor tabiki :)

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...