Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kız + Erkek = hangisi?

Dynun

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:
Flameoffear said:
Eternal Sunshine of the Spotless Mind denmemiş sanırsam. Bende bunu önereyim.

Abi adam romantik film istemiyorum diyo Eternal Sunshine diyosunuz.

Adam yavaş film istemiyorum diyo, Garden State öneriyosunuz.

"Güzel film önerin" değil ki başlık, adam açıklamış işte, boşa niye adama yaramayan filmleri önerip önerip duruyosunuz anlamadım ki, gıcık mısınız adama :)

Kızla izlerken sıkılmayacağım dio işte. Sıkılmaz islerken bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

jeux d'enfants cnbe de izleyip asık oldugum film.. konusu da bi kızla bi erkek..

bi de alman filmi keinohrhasen.. rabbit without ears ingilizce cevirisi oluyo sanırım oyle torrentler gormustum.. bu film de cok guzeldir ben severim yani..

50 first dates stardust falan izleyin.. hatta stardust acayip uygun gibi..

the holiday i izleyin kız arkadasın romantik falan izler sen de hatunlara bakarsın kate winslet + cameron diaz.. bi de jack black war ki tadına tad katıyor..

bu arada kasımda ask basladırı sevmeyen insan olsun ilk mesajlarında bi yerde yazıodu :D:D
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar, bu filmlerin ÇOĞU zaten kız-filmi. Birincil amaç erkeğin sıkılmadan ya da az sıkılarak izleyebileceği kız-filmleri bulmaksa üzerine film önermeyeceğim.

Ancak unutulmamalıdır ki bu sadece GEÇİCİ bir çözümdür. Aranması gereken çözüm KIZLARA GÜZEL FİLM İZLEMEYİ ÖĞRETMEK ve bunun yollarını bulmaktır.

Eşimle başladığımız uzun yolculuk sonunda eşim Star Wars hayranı olmuş, benimle x-men filminden çıktıktan sonra Marvel Karakterleri ile ilgili tartışabilir duruma gelmiştir. Evet bu uzun ve çetin bir yol olabilir, ama yumuşamış, çay içerek aşk filmi izleyen patilerle film tartışmak istemiyorum desem, ayıp etmiş olur muyum?

mesela True Romance ile başlasan, bence tüm zamanların en iyi aşk filmlerinden biridir. Hem Tarantino senaryosudur hem serttir hem de (evet) AŞK filmidir.

Ben bilmiyorum arkadaşlar... Siz bilirsiniz.

Sosyal ağlarda paylaş

iyi de benim hatırladığım true romance'daki romance hayli aksiyon gölgesindeydi, işkence gibi olaylar da var herkesi açmayacak tarantino hikayelerin vazgeçilmezi. zaten aksiyon filmlerinin %90'ında aşk içeriği var illa ki. baş kahramanın aşk ilişkisine girmediği aksiyon filmi bulmak zor hatta. (:P)

daha eşit dağılımda filmler aranıyor anladığım benim.
Sosyal ağlarda paylaş

geçen yaz,sıcak havalarda evden çıkmaktansa oturup film izleme anı geldi çattı.

huy huyuna çekermiş,babam gece geç saatlere kadar dünyanın en kötü aksyon-vurdu kırdı-karete içerikli filmlerini izler durur.
lorenzo lamas,dolph lundgren vb adamların oynadığı,show tv-atv'de yayınlanan,kötü dublajlı filmleri izler dururdu.
tv'de başka birşey olmadığından izliyor sanardım,ama bir süre sonra vcd teknolojisini keşfetti(wireless teknolojisine inanmayan bir adam kendisi,hugonun telefondan oynandığına yeni yeni ikna oluyor) ve 2-2.5 ytlye aldığı DANDİRİK aksyon filmlerini eve yığmaya başladı.gel git amerikan filmleri bitti rus sinemasının kötü aksyon filmi incilerini görmeye başladık.

sonra yaz geldi ve kız arkadaşımla film izleme olayına girdik.
dediğim gibi,huy huya çeker,en sevdiğim film 300 dür,koy loop'a izleyeyim.canım sıkıldıkça random bir aksyon filminden random bir sahne açıp izler gevşerim.

kız arkadaşımsa fransızca her filmden hazzederdi.
entel ödüllerine doymuş "başyapıtları" kovalar dururdu
mösön möpoösön gibi isimleri olan her filmi izlerdi.

ne yaptım?
verdim tibette yedi yıl'I (brad pittin filmi)
son imparatoru
dayadım lord of war'ı
constant gardener'i
alacakaranlık samurayını (dnrlarda var,şiddetle öneriririm tam sizlik) http://www.imdb.com/title/tt0351817/

zamanla entelmetresi yalama oldu.
ne versem yiyo şimdi
godfatherı izletcem bu günlerde
o kadar geliştik yani
sonra ver elini starship troopers.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...