Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk telekomun yeni tarifeleri

Nessarien

Öne çıkan mesajlar

Türk Telekom'dan Erem Demircan yaptığı sunumda bu fiyatların son kullanıcıya nasıl yansıyacağını da açıkladı. Yeni tarifeler şöyle:

Bağlantı Hızı Kota Fiyat
8 Mbps 4 GB 29 TL
8 Mbps 6 GB 39 TL
8 Mbps Sınırsız* 49 TL

* Burada sınırsız tarife aslında sınırsız değil. Türk Telekom burada "adil kullanım sınırı" diye 15 GB sınır getirmiş durumda. Sınırsız tarife kullanıyor olsanız da ay içinde 15 GB'ı geçtiğiniz anda hat hızınız 512 Kbps'ye indiriliyor ve bir sonraki aya kadar böyle kalıyor. Telekom yetkilileri bu sınırlamayı haksız kullanımın önüne geçmek için getirdiklerini açıkladılar.

Benimde internetim sınırsız ama az önce baktım en fazla 9gb falan kullanmışım ben bu sınırlandırmayı pek önemsemiyorum açıkçası fakat deli gibi download yapanlar bu işten hiç karlı çıkmayacak. Çok saçma sapan bir tarife olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

* Burada sınırsız tarife aslında sınırsız değil. Türk Telekom burada "adil kullanım sınırı" diye 15 GB sınır getirmiş durumda. Sınırsız tarife kullanıyor olsanız da ay içinde 15 GB'ı geçtiğiniz anda hat hızınız 512 Kbps'ye indiriliyor ve bir sonraki aya kadar böyle kalıyor. Telekom yetkilileri bu sınırlamayı haksız kullanımın önüne geçmek için getirdiklerini açıkladılar.

şimdi bi küfür ederdim de buradan...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...