Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sims 3 Beta Çıktı

KillerLord

Öne çıkan mesajlar

Sam said:
evet o yüzden 3 ırkla oynanabilen oyunu tek ırkla oynatacaklar, biz de yedik ehue

3 ırkla oynanabilen oyunu tek ırkla oynatmıyacaklar.
3 ayrı campaign yapacaklar.
şahsen 9 küçük campaign yerine 3 büyük campaign daha keyifli olacak.

ama o 3 ırkı sen yine oynuycaksın merak etme.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar bir çok özel mesaj gelmiş bazılarına gün içinde cevap vermiştim bazılarını şimdi gördüm. Kimseye adres vermedim ki bir aksilik olursa kendim denemeden bir aksilik olup kimseyi sıkıntıya sokmak istemedim.

Beta oyun patlak verdi ama bir gelişme olduğu zaman buradan yazacağım yalnız youtube da falan videoları var gerçekten süper
Sosyal ağlarda paylaş

abi hatun milleti neye ilgi duyuyorsa bokunu çıkarıyorlar, the sims tuttu, 34897324958437 tane ek paket çıkarmaya başladılar hepside satılıyor lanet olsun böyle işe saçma sapan hale getirdiler güzelim fikri ya. the sims 3 nedir abi 2'nin üstüne ne ekleyeceksin yani. gelişmiş ev kurma, gelişmiş karakter tasarımı, ARTIK KOMŞULARINIZA GİDEBİLECEKSİNİZ!! (özelliğe gel anasını satayım) vallahi sinirlerim bozuluyor artık.
Sosyal ağlarda paylaş

kapitalizmin carkini dondurenlerin kadinlar oldugunun kesfedilmesinin ustunden baya zaman gecti neden hala yadirgiyorsunuz :p

rengi tutsun diye 3500 cift ayakkabi alan, ustune giydigi seyi baskasinda gorurse cope atan, suratina surdugu boyanin ayni rengini 2 ton acik diye 2 ton kapali diye 3er 5er alan bir musteri kitlesini bende bulsam en iyi sekilde yolmak icin elimden geleni yapardim

misal magazalarda bundan uzun yillar once erkek reyonlari egemen iken bugun dunyanin en kral alisveris merkezinde 1/5 lik yeri anca kapliyor

bundan yillar once kadinlar spor ayakkabiyi kesfetmemis iken birsuru secenek vardi simdi erkek spor ayakkabi reyonlari ufaldikca bagyan bolumleri genisliyor

oyunlardada boyle olucak
korsan calistirabilicek kafa yapisi veya teknik bilgisi yok
ayni zimbirtinin biraz daha farklisina para sacicak bir harcama icgudusu var

nintendo DS misal cok tuttu, ayda kizlara yonelik 20-30 abidik oyun cikiyor ve cok dandik olmalarina ragmen satiyorlar musteri kitlesinin beklentisi dusuk oldugu icin

zamanla oyunlardada masa degisicek, casual bombardmanindan sonra daha cok bagyan bilgisayarla hasir nesir oldukca onalra yonelik oyunlarda yagicak

sims bir ticari basari yani. hedef kitlesini ve onun zaaflarini cok iyi bilip oradan vurup goturuyor parayi

bizede burdan kufur etmek dusuyor
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
Sam said:
bu "erkek oyunu dıkşın dıkşın içermelidir" serzenişi yapacağımız yaşları geçtik arkadaşlar, artık kabul edin sims'in unisex bir oyun olduğunu. 8-)

Lulz nası ünisex? Bildiğin hatun oyunu işte. İlla bi dualite katmak istiyosan biseksüel oyunu falan diyelim :P

bayan mayan... hastasiyim arkadas, ilk ciktiginda bayana kadar oynadigim o 2-3 gun cok eglenceli. erkekligimi de tartismaya koymam, sorgulayani safakta meclis parkinda teketek olum dovusune davet ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahaha tamam azmo sana karşı bi iddam yok, sen standart sapmaymışsın. Fakat aquila çok bi entelim işte karı kız oyunu oynarım kimse bişey diyemez ayaklarına yatıyor. Biz dar görüşlü bi komünite diiliz hacı ;)

Simse gelirsek. Hiç oynamadım ama, işte karakter yarat sonra evini döşe ne biliyim sevgilisi olsun kur yapsın oyunu değil mi? Şimdi bu oyunun neresi eril arkadaşlar? Oyunlar illa gözümüze fallik kavramlar soksun demiyorum da duygusal simülasyon ayakları bence delikanlıyı bozar.
Sosyal ağlarda paylaş

gerçek hayatta alamadığım notları sims'te alıyorum, gerçekte yapamadığın manitayı orada yapıyorun, gerçekte yapamadığım ve belki de asla yapamayacağım gibi evimi kurup istediğim gibi döşeyebiliyorum. bunların hangisi dişil? bunun cinsiyetle, cinsel tercihle hiç bir alakası yok.

bu saydıklarımı yapabilmeme rağmen çok kısa sürede bayan bir oyun. tam baymışken/bayacakken ek paket çıkınca, oyunun hastaları ek paketi alıp çılgın atabiliyor. ek paket ile verdiği özellikleri en baştan koysa, yine aynı sürede bayacak. dolayısıyla sıkıcı bir oyun olduğunu fark edecek herkes. o yüzden böyle yapmaktan başka şansları yok.

duygusal simulasyon ayağı diyen arkadaşa da bir çift lafım var. duygusal takılmak zorunda değilsin. delikanlı gibi oyunu durdurup bahçede yürüyen sim'in etrafına çit çekerek açlık ve susuzluktan ölmesini izleyebilirsin. :S
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...