Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Precision - Karak-Norn Destruction Guildi

Arién

Öne çıkan mesajlar

Köprü altı healerı oldum zaten.

Ayrıca muhteşem bir taktik geliştirdik. Wipelarken healerlar suya koşup yüzmeye başlıyor. Böylece düşman gittiğinde sudan çıkıp adam resliyoruz hahaha. Yalnız bazen fort yolları falan o kadar kalabalık oluyorki bekliyorsun bekliyorsun hala destruction geçiyor cesetlerin üzerinden, lol.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
valla benimde bi rank 37(38 olmak üzere) bi magusum var:P aksam mendeburla muhabbet ettik baya. cok aktif olamam nornda esas charım k8p de ama arada da olsa önemli degil gel derseniz katılabilirim bende:)k8p cok ölü su aralar. dancın falan giderken belki bi dps lazım olur( tabi magusun dpsi nerflerden sora ne alemde cokda bilmiyorum ama)

40 lamak zor degil baya bi rested zaten exp.
Sosyal ağlarda paylaş

Fuzulee çok çılgın DPS oynarım bilirsin ehueh. Bu mainin istatistikleri ve haliyle T4 ağırlıklı ancak altlarımın (t1-2 ağırlıklı,non-healer) sonuçları çok farklı değil, 50% Order win falan ortalama.

O hotlardan biri 400-500 tickliyor zaten, öbürünü de spamlerse instant heal + global'a denk geldiğinden iş yapar. Bir de Martyr's Blessing'in DoK dengi var işte adını unuttum. Gayet mümkün yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Gayet mümkün degil, öyle teori isi pratige uysa keske :)
Durumdan duruma degisir elbet ama fuzulee'nin dedigi gibi diger grup pq bitiremeyecek kadar damage alıyorlarsa 2 tür hotla o damage dengelenmez.
"instant heal + global'a denk geldiğinden" bundan neyi kastettigini anlamadım ama DoK'ların morale 1'leri haric instant healing spelleri yok. Sorununun aslı da bu zaten. Morale 4'e cıkamadan moralleri 1'e (cok cok acil durumlar haric elbet) harcamak ne kadar mantıklı, bilmiyorum.
Ha diger grup abartı damage almıyordur ya da o grupta tank ve kendi kendinin sacını basını yolan sorcerer vardır, onlar hotla giderler evet. Ama pq bitiremedik dedirten bir sonuc da olmaz orada.
Sosyal ağlarda paylaş

abarti bir damage yoktu, land of the dead'in standart pqlarindan bahsediyorum. tank diger gruptaydi ve heallenmiyordu, ne kadar iyi bir tank olsa da 40- oldugundan az da olsa heal gerekiyor o pqlardan bazilarini bitirmek icin. niye oldugunu anlamadigim bir sebepten oturu de healerimiz atmiyordu heali, olmuyordu yani, heal edemiyormus kendisi bilemiyorum nedir.
Sosyal ağlarda paylaş

Hangi PQ bu? TOVL son bossu kestiniz de dışarıda heykeli mi kesiyorsunuz ehueh nasıl bir damage o?

2 tane hotun var. Bunlardan biri direct healinge de sahip. RP/Zealot instant healı ile neredeyse aynı hesaba geliyor çünkü onlar spamleyince global cooldown devreye geliyor. Hiç AP efektif bir yöntem değil evet ama martyr's blessingle ve 15 sec hotla birleşince PQ'da sorun olmaması lazım. Melee bile heallar, vallahi.

Morale 1 dediğin divine favor ise her durumda harcamak iyi bir hamle zira acayip iyi bir spell.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...