Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Precision - Karak-Norn Destruction Guildi

Arién

Öne çıkan mesajlar

tamamdır pre paid kartının stoklara girmesini bekliyorum fazla sürmez diye umuyorum bide ben sorcla devam etmeyi düşünüyorum nasıl şu an sorcların durumu yada gelecek patchle değişecek bişiyler varmı biraz bilgi fena olmaz malum 4-5 aydır oynayamıyorum wareurope den baktımda biraz bazı animasyon bugları falan temizlenmiş bi kaç skillde dmg reduce falan var bunun haricinde bişeyler varmı
Sosyal ağlarda paylaş

Precision olarak Invadoria Legion ile birleşme kararı aldık.. Csrlara yaptığımız isim değişikliği isteğimiz kabul edilmeyince biz de taşınmaya karar verdik:) Günün her saatinde minimum 17-18 online sayımızla Invadoria çatısı altındayız.. Karak-Norn'daki tüm türk arkadaşları bekleriz.. Bilgi için Invadoria üyeleriyle iletişime geçebilirsiniz..
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
Readjan said:

Precision olarak Invadoria Legion ile birleşme kararı aldık.. Csrlara yaptığımız isim değişikliği isteğimiz kabul edilmeyince biz de taşınmaya karar verdik:) Günün her saatinde minimum 17-18 online sayımızla Invadoria çatısı altındayız.. Karak-Norn'daki tüm türk arkadaşları bekleriz.. Bilgi için Invadoria üyeleriyle iletişime geçebilirsiniz..

hala duruyormusnuz gecen sene oynadım..tekrar dönmeyi düşünüyorum.dest im.hala oyunda iseniz ..Sizleri bulmaya calısırım..gerci lvl 34 demi ne dondurmustum.Cocogum oldu mecburen ara verdik :D
Sosyal ağlarda paylaş

trathias said:

ahah abi son mesajın tarihine baksana aktif gibi mi duruyo :D

Ehehe baktımda belki duruyorsunuzdur diye.birde benim acımdan bakın 7aydır cocugun altını degiştiriyorum..o kadar vucuddan nasıl okadar dışkı cıkıyor inanılır gibi degil..uzun bir süre ara verdim yine dönmek istedim duruyorsanız gelirim gibilerden klasik türk yaklaşımında bulunuyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...