Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Precision - Karak-Norn Destruction Guildi

Arién

Öne çıkan mesajlar

Satoshie said:
kthnxbye
oyun oynuyoruz diye cocukla$alım hemen, cılkını cıkartalım tartı$maların, post kasalım olumune, polum yaratıp ortamı gerelim. eskiden vente gelip "ayfer seni kestim" diyordun, $imdi forumlara mı yazıyorsun. bari migre suresince kirletme ba$lıgı da insanlar guild neymi$, ne degilmi$ ogrensin.

guild icin irtibat Ukyo, Readjan, Qantash
bo$ muhabbet icin komik imzalı satoshie
Sosyal ağlarda paylaş

ukyo said:

Satoshie said:
kthnxbye
cocukla$alım hemen, cılkını cıkartalım tartı$maların, post kasalım olumune, polum yaratıp ortamı gerelim. eskiden vente gelip "ayfer seni kestim" diyordun, $imdi forumlara mı yazıyorsun. bari migre suresince kirletme ba$lıgı da insanlar guild neymi$, ne degilmi$ ogrensin.

guild icin irtibat Ukyo, Readjan, Qantash
bo$ muhabbet icin komik imzalı satoshie

Valla 2003'den beri paticiğe üyeyim,öle bi post kasma gibi bi derdim yok,evet sizin vente gelip konuşmuşluğum oldu ama "ayfer seni kestim zulelelel" tarzı bisi demedim,forum kirliği yapmıorum,gerilim söz konusus bile değil sen atıosun ortaya "boş bi şekilde" burda sadece konuşuyoruz.Hee çocukca veya değil bu senin bakış açın beni hic alakadar etmez,burda sadece sen rahatsız oluyorsun analadığım kadarı ile demmek ki sende bi sorun var o zamn.
Sosyal ağlarda paylaş

Satoshie said:
"ayfer seni kestim zulelelel" tarzı bisi demedim
ayfer'in olmadıgı forum ortamında bunu diyerekten farklı bi nane yemiyorsun. ayrıca ayfer seni kestim diyip cıktıgına $ait olucak 5 adam daha var. kıvırt bakalım arkada$ca takılma olarak, ne kadar kıvırtacaksın.
Satoshie said:

burda sadece sen rahatsız oluyorsun analadığım kadarı ile demmek ki sende bi sorun var o zamn.
insanlar baydı senin gibilerle ugra$maktan ama merak etme, ak$ama gelir tepkiler.
Satoshie said:

analadığım kadarı ile.
bunu da guncelle bakalım, sabaha kadar duzeltirsin mesajlarını.
Sosyal ağlarda paylaş

ukyo said:

Satoshie said:
"ayfer seni kestim zulelelel" tarzı bisi demedim
ayfer'in olmadıgı forum ortamında bunu diyerekten farklı bi nane yemiyorsun. ayrıca ayfer seni kestim diyip cıktıgına $ait olucak 5 adam daha var. kıvırt bakalım arkada$ca takılma olarak, ne kadar kıvırtacaksın.
Satoshie said:

burda sadece sen rahatsız oluyorsun analadığım kadarı ile demmek ki sende bi sorun var o zamn.
insanlar baydı senin gibilerle ugra$maktan ama merak etme, ak$ama gelir tepkiler.
Satoshie said:

analadığım kadarı ile.
bunu da guncelle bakalım, sabaha kadar duzeltirsin mesajlarını.

azının payını vermissin kaptan ağzına sağlık

bu arada burdayım falcata ne var:S
Sosyal ağlarda paylaş

Kestik dedik ama dalga gecercesine bu durumdan bahsetmedim hala uzatıyorsun,burda bisi yazdık afyer var yada yok kötü bişi de demedik hala senin tabirinle boş boş konuşuyorsun.İnsanlar tepki mi vericek ? Versinler ama eminim ki senin ki gibi boş olmaz :)

Güncelleme olayı tabikide olucak kimmse mükkemmel degil nede olsa.
Sosyal ağlarda paylaş

6 senede forum yapmayı ogrenemezsen guncel kralı olursun tabi "right hander of the red guard" efendi. Milf Hunter ne ya? Cocuk musun arkada$? İyi ki bo$ konu$ma ba$lıkta dedik, kendine benzettin beni de. Bu sana son sozumdur, varsa meselen ozele yansıt. Yoksa migre suresince rahat bırak ba$lıgı. Bu da ricamdır. gl&hf analadıysan tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle Elthariondan gelip bizi tanımak için bu başlığıa girenlerden özür diliyorum. Foruma yeni üye olduğum için ne tür mesajları konudan saptıran mesajlar olarak değerlendirdiklerini bilmiyorum fakat şahsi görüşüm olarak şunu söyleyebilirimki, gereksiz ve açıkça görüldüğü üzere kompleksli bir kişinin gelip bir guild ile ilgili başlıkta o guilde ait bir oyuncuya oyun içinde üstünlük kurduğunu belirten gereksiz söylemlerde bulunması, özellikle belirli bir tarih aralığında gerçekleşicek bir olayla ilgili bir duyuruya engel olacak şekilde bunu yapması hoş karşılanıcak bir durum değildir.

Bu mesaja cevap yada gereksiz başka bir söylem yazacaksan lütfen ilgili kişilere başka yollarla iletirsen hem senkendini tatmin etmiş olursun hem de başlık gereksiz kirlenmemiş olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Marl0_on said:

her öldürdüğümüzü buraya yazmaya başlamayalım bence, 12 yaşında değiliz sonuçta.

değiliz de mi?

bi dünya yazı yazdım ama sildim sonra çünkü biliyorum ki senin gibi tipler asla alttan almaz. seninle ilgisi olmayan konulara burnunu sokmandan belli. o yüzden verecegin sacma sapan cevaplara daha da sinirlenecegimden uzatmamak amacıyla sildim.

Buyrun guild baslıgınız ve ortamınız sizin...
Sosyal ağlarda paylaş

benimde eltharionda bi sorcum var rr 66 tekrar başlamayı düşünüyorumda lanet kredi kartımı bloke ettiler. Arkadşlar bi yolu yokmudur game time satın almaının bi yerlerden, hiçte anlamam bu işlerden ne güzel kredi kartımla alıyodum önceden bi diyiverin bana ya türkiyede falan ilgilenen varmı buu işlerle hesaba para yatırsamda alsam biraz game time
Sosyal ağlarda paylaş

gamermarket varda stoklarda yokmuş msj attımdı cvp geldi şimdi önmüzdeki günlerde tekrar stoklarda yer alacakdır diyor bekliyecez artık

Ayrıca konuyla alakasız olan bi durumdan bahsettiğim için özür dilerim heyecandan oldu biraz mazur görün
Bende inşallah bi kaç güne acc akitf edip guildinize başvururum inşallah kabul edersiniz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...