Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uzayda gecen oyunlar

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

freelancer'i bitirmekten yoruldum, eve online'da daha oynamam. yeni veya eski olmasi onemsiz. boyle simulasyon, rpg veya aksiyon olarak neler var? mesela konsept olarak parkan 2 guzele benziyor, hem uzayda shoot'em gibi, gezegenlere inince fps gibi oluyor ama rus yapimi oldugu icin pek bir cakma gibi gorunuyor. oynadiklarimizi yazalim hepimiz sevinelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Uçuş olarak
Descent 1-3
Freespace 1-2
X-Wing (X-Wing/Tie Fighter serisinin en iyisi olduğu söylenir hep)

Combat/RPG olarak
Mass Effect
Kotor 1-2
Gunman Chronicles

Innuendo said:
mesela konsept olarak parkan 2 guzele benziyor, hem uzayda shoot'em gibi, gezegenlere inince fps gibi oluyor

Parkan 2 diyince aklıma geldi.
şöyle bir soruma karşılık bana Parkan 2 önerilmişti. Daha oynamadım ama Onun gibi hem uzayda uçuş hem de gezegenlerde fps gibin oyun olarak şunlar önerilmiş:
Universal Combat
Starflight II
Sentinal Wars
Planets Edge
The Precursors

daha hiçbirini oynamadım gerçi ama onlara da bakabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

bu ne lan, ya tespit insani olma ya da 0-6 yas icin espiri yapma zorunlulugu mu var?

freespace'i de freelancer kadar oynadim. star wars oyunlarindan oynamadigim cok az ki bir cogu cok eski olanlar.

bone'un soylediklerinden en adam akilli gorunenler universal combat ve the precursors. planets edge felan da 89-90 yapimi oyunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Space Empires V önerebilirim yalnız oyun "Turn base strateji", fakat gerçekden dehşet bir oyun olmuş. Keşfedilecek 6000 teknoloji, 14 ırk, ayrıca kendi ırkınıda yaratabiliyorsun, kendi gemilerini kendin tasarlıyorsun, carrier yapıp içine fabrika kurup kendi fighterlerini üretebiliyorsunuz, fighterlerin tasarımlarını yapabiliyorsunuz, üslerin, yer ünitelerinin, uyduların, droneların tasarımları yine oyunucuya ait.

Savaşları 3D olarak yapmak mümkün ve gerçekden çok keyifli, uygulanacabilecek tonlarca strateji var.

Turn base seven herkesin hatta bilgisayar oyunlarını seven herkesin mutlaka oynaması gereken bir oyun.

Bakdım başlık açılmamış oyun hakkında, halbuki kaçırılmayacak bir oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok güzel bir oyun vardı x-wing vari, uzayda tek başına bir gemi bir geçitten gelen uzaylılarla kapışıyordu. Hatta kill score unuz felan vardı gemi içinde dolaşabiliyordunuz , savaş sırasında uzaylıya 'taunt' çekip üstünüze gelmesini sağlayabiliyordunuz felan hehe, 3 cd felandı oyun sanırım ama unuttum adını.

Yine X-wing alliance vardır (millenium falcon kullabiliyordunuz).

Strateji olarak Star wars empire at war var mesela (eski star wars repellion un geliştirilmiş hali).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...