Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PES 2010

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

nileppezdel said:

Haır yeni FIFA'lar gayet. Oynadım da yeni FIFA'ları merak etme. Her oyunda aşırı yavaşlık, adam geçme abartı zorlaştırılmaya çalışılıyo. Tamam çok kolay adam geçiliyodu da FIFA'nın adam geçme sistemi gerçekçi falan değil abartı zor. Ayrıca oyunda futbolcular yine FIFA gibi slow-mo hareket ediyorlar. Diyorum ya Hakan Şükür'ün topla dönme süresi Messi'nin tepki süresinden kısa. Baya gerçekçileşmiş oyun evet..

fifa 10 u oynamadım.ama fifa 09 da geçmesini bilirsen adam güzel geçiliyor.gamepad i iyi kullanabilirsen geçiosun.defans yapabilmek adam geçebilmek,çalım yememek kendi elinde.ki fifa 09 yavaş falan değil yahu.zor hiç değil

ağır dönmeler falan yok.adamların nasıl dönmesini bekliosunki.o zmaan atari oyunu olur :).sağ yapınca sağa dönse sol yapınca hemen sola dönse gayaet boktan olur.
Sosyal ağlarda paylaş

@masq: Fanboiluk yapma abi. Gerçek hayatta sağa sla hamlelerle doğru zamanlamayla adam geçiliyor. FIFA'da gamepad'e mahkumsun. Ha gerçek hayatta düz koşarak da adam geçilir bkz. Sabri :D

Ama öyle yani hiç savunma FIFA'yı. FIFA'nın adam geçme sistemi gerçekdışı ve anlamsızca zor. Sanki her maç artistik hareketlerle adam geçiliyor sadece :D
Sosyal ağlarda paylaş

Öhm. FIFA PC versiyonundan bahsediyorum ben adam geçme konusunda. Bu konuda dikkat ederseiz PC ve konsol karışık.. :s

Ha konsol versiyonunu da oynadım ve yine PES daha iyi diyorum. Her türlü topsuz oynuyo bi kere FIFA oynayanlar. Balon ya, 2005'ten beri balonla oynatıyo EA games bizleri. :(

Ama bu sene ikisini de alıyorum kesin. FIFA'nın da kendince artıları var es geçmemek lazım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Demoyu çok beğendim, yani bir oyunun geliştirildiğini her sene bize çok net bir biçimde anlatıyor KONAMI. Yalnız bir sorum var;

Verilen emirlere oyuncular biraz geç tepki veriyor gibi geldi bana, yani pas veriyorum yaklaşık 1 sn sonra atıyor, şutuda öyle. Acaba benim pc min özellikleri düşük olduğu için mi diye düşündüm ama sanırım ondan kaynaklanmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

valla pc de bilemicem nilep

dediğim gibi ben pesle yatıp kalkan adamdım.2001 de bırakmıstım fifayı.

pes 2008 e kadarda deli gibi pes oynadım.ama 2008 hakkaten leşti.sora fifa 09 ps3 umun içinden cıkınca denedim ve çok beğendim.pes 2009 da oynayınca aradaki fark barizdi

pes 2010 güzel olabilir.ama fifa bu senede daha iyi olur gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...