Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PES 2010

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

xbox'ta en zor seviyede oynadim, ceza sahasina girince gene leblebi gibi gol atilabiliyo. 09 rezaletinden iyi oldugu kesin ama bence gene fifanin golgesinde kaliyo. 6 7 mac yaptim seride 08'in biraz degisigi gibi geldi, onun disinda aman aman bi fark goremedim. ama genede pes fanatiklerini tatmin edicektir, 09 dan cok daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

oyundan çık settingse gir ayarla.
ben yaptım oldu.

ayrıca cidden çok iyi olmuş oyun, o aniden sağa sola dönmeler yok artık. adamlar daha hızlı tepki veriyo. rakip defansla aynı çizgide hareket edip pas atar atmaz ileri koşturan forvetler var.
ben bayaa beğendim ya, grafikleri de hoş.,

tabi ben burayı pc oyunları sanarak bu yorumu yaptım.
Sosyal ağlarda paylaş

FromTheHell said:

oyundan çık settingse gir ayarla.
ben yaptım oldu.

ayrıca cidden çok iyi olmuş oyun, o aniden sağa sola dönmeler yok artık. adamlar daha hızlı tepki veriyo. rakip defansla aynı çizgide hareket edip pas atar atmaz ileri koşturan forvetler var.
ben bayaa beğendim ya, grafikleri de hoş.,

tabi ben burayı pc oyunları sanarak bu yorumu yaptım.

Başka yerde açılmadı zaten konusu :D demoda pc de çıktı :D
Sosyal ağlarda paylaş

oynayanlara sorum var

ya kısmen buglı olan bi durum vardı, elini kaldıran hücum oyuncusuyla defans oyuncusu yanyana koşsalar bile ara pası geldimi imkansızdı defans oyuncusuyla almak bunu becerebilmişler mi ?

bide kaleye zıt yönde bile zırt pırt uçan kafa atıyorlardı futbolcular o ne alemde yani denk geldiniz mi hiç
Sosyal ağlarda paylaş

Valla oynadım demin demoyu. Tamam yavaşlatırsın oyunu iyi güzel de tek top özelliği ya da response'u yüksek adamlar bile pas verene kadar hakan şükür topla döner ya. Abartmışlar yavaşlığı. Messi'yle karşı karıya kalıyorum ayağı topa yaklaşırken kareye basıyorum adam 1 uzun adım daha atıp vurmak istiyo direk top kalecide. Hadi dandik topçuyla bu olsun tamam da Messi'yle de olmasın. Daha zor demek daha gerçekçi demek değildir. Bunu öğrenememişler. Her sene FIFA'ya daha çok benziyo. Eleştirmenlerin suçu aslında, kolay diye laf sokmak. Gerçekdışı engeller koyunca zorlaşıyo da gerçekçi mi oluyo? :D
Sosyal ağlarda paylaş

Haır yeni FIFA'lar gayet. Oynadım da yeni FIFA'ları merak etme. Her oyunda aşırı yavaşlık, adam geçme abartı zorlaştırılmaya çalışılıyo. Tamam çok kolay adam geçiliyodu da FIFA'nın adam geçme sistemi gerçekçi falan değil abartı zor. Ayrıca oyunda futbolcular yine FIFA gibi slow-mo hareket ediyorlar. Diyorum ya Hakan Şükür'ün topla dönme süresi Messi'nin tepki süresinden kısa. Baya gerçekçileşmiş oyun evet..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...