Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PES 2010

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

apple1907 said:

yıllardır pes oynarım bu kadar berbat bi pes oynadım.Hakkaten pes doğrusu.

Pes 2009 daki kadroları güncelleyin bi de üstüne şu adamların kendi kendilerine kayma sorununu düzeltin 10 sene daha oynarım valla.

Kendi içinde kıyaslayacaksak 2009'dan daha iyi bence gameplay olarak. Arapaslar zorlaşmış, belli başlı adamlarla sahayı tavaf etmece de öyle, saçma sapan kırmızı kart yoğunluğu biraz azalmış falan. Uzaktan goller hala biraz kolpa ve fazla ama en azından bir şeyler düzelmiş.

Fakat oyunun en nefret ettiğim yönleri olan kaleci dangalaklıkları, içinden geçmeceler, karambolde topun ve adamların fiziği gibi konular hala bir adım ilermememiş. Bunlar PES 2008'den beri düzeltmedikleri şeyler hem de, bir de 2009'da gelen kendi kendine kayıp penaltı/kırmızı yemeceler var tabii.

Bir de PES 6'da (idi sanırım) getirip sonra "yeterince arcade olmadı böyle" diyip kaldırdıkları avantaj kuralı var ki akıllara ziyan. Adam pası verdikten sonra kaymak serbest olan bir oyun.

Bunlardan dolayı PES gayet kötü, arcade bir futbol oyunu benim gözümde. Sırf alışkanlıklardan ve Fifa'nın kötü olduğu dönemdeki WE üstünlüğünden besleniyor. PC'de alternatifi olmadığı için mecbur ben bile oynamaya devam ediyorum işin kötüsü, ama konsolda açık ara Fifa götürüyor bu işi (en az) iki senedir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...