Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Sevgili günnük ^^

Hafta sonu tatil için gittiğim yazlığımız da pok gibi vakit geçirdim. Deniz ve plajda olmadığım saatlerin hepsi berbattı.

Neyse güzelce aldım deniz yatağımı bindim kıyıdan yata yata açılmışım. Arada sırada abim yanıma gelip ittiri veriyodu kıyıya doğru.
Sonra kumların üstüne yatıp az güneşleniyim dedim. insan hiç o sıcakta uyaya kalabilir mi. (çok abarttım ben bu uyku işini).
Uyumuşum işin kötü yanı yüz tarafım daha çok yanmış. neyse allahtan solaryum var ne kadar nefret etsemde işim düştü.
insan amele yanığı olunca yapcak pek bişey yok.

Sonra yemek yerken annemin yıllar önce bizden alıp sakladığı kahvaltı bıcaklarını gördüm ^^ eneeemm yirim onları ben çok özlemişim.
O bıçaklar benim cocukluğumdan kalma üstünde mickey mouse, pofuduk ayının resimleri filan var.
Annem burdaki evde istemiyo onları ne varsa kullanmadığı yazlıkta buldum.
Bütün hafta sonu eski eşyalarımı keşife çıktım resmen.
Bana sormadan getirdiği kıyafetlerim ben istanbulda onları yana yakıla arıyodum.

Neyse çaktırmadan gizlice bıçaklardan bitane çaldım.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,
çok açım. sabah çok erken kalktığım için kahvaltı edicek vaktim olmuyo. güne kolayla başlıyorum uykum açılsın diye sdf.
1 buçuk saatim var yemeğe çıkmak için. şu an için hiç bi işim yok, mutluyum baya. ama oyalanmakta zorlanıyorum. kitap getiricem artık.
BAYA Bİ AÇIM YA.
Sosyal ağlarda paylaş

alt kattaki kızın sevgilisiyle tartışmasına uyandım
balkona çıktım rica ettim sessiz olmasını
bana atar yaptı bende annesinden girdim peygamberinden çıktım yani.
sonra kapıcıya şikayet etmiş yöneticiye söylesin diye
bende "polise şikayet etsin onuda sevgilisinide çok fena yapcam" diye bağırdım aşağıdan duyuyo tabi.
haklıyım kardeşim. kız bas bas bağırıyo balkonda
"SERHAT SEN NEDEN AÇMADIN DÜN TELEFONU BANA BUNU SÖYLE NEDEN AÇMADIN SERHAT !!!!! SERHAT NİYE AÇMADIN SÖYLERMİSİN BANA!!!"
olm serhat senide bu kız arkadaşınıda çok kötü yapcam.
uykumdan ettiniz beni üstüne bide atar yapıyosunuz özür dilemeniz lazımken.
yönetici gelirde bi laf ederse onada ana bacı kayıcam zaten kılım onada.
Sosyal ağlarda paylaş

lan günnük. dömöt denen şahsiyet az önce beynimi sulandırdı. ben de liquid tension experiment dinleyerek tekrar beynimin katı haline dönmesini izliyorum hayretle. o neydi ööle lan allahsız urmesk!!1

bunun dışında cehennem gibi geçeceğini tahmin ettiğim günüm gayet sıradan geçti, şaşırdım. ööle işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...