Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

hmmyakın durumlar içerisindeyiz..

ama ben kahvemi içip 4-5sf yazı yazıcam heman..

en kötüsü uyumak zırunda kalmak..

çok saçma bişi uyku. zaten rüya falan görmüyorum,sırtım ağrıyor tüm gün oturmaktan ama yüz üstü yatmadan uyuyamıyorum. e sırtım da dinlenmemiş oluyor..

uyumak ve uykuya ihtiyaç duymak işte bunlar berbat şeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

hmmyakın durumlar içerisindeyiz..

ama ben kahvemi içip 4-5sf yazı yazıcam heman..

en kötüsü uyumak zırunda kalmak..

çok saçma bişi uyku. zaten rüya falan görmüyorum,sırtım ağrıyor tüm gün oturmaktan ama yüz üstü yatmadan uyuyamıyorum. e sırtım da dinlenmemiş oluyor..

uyumak ve uykuya ihtiyaç duymak işte bunlar berbat şeyler.

+1
Sosyal ağlarda paylaş

nomsaR said:

sayfa olmuş 666 sı.tık hepimiz. şeytani güçler ebemizle muhatap olacak. ilk sıradaki de benim sanırım. bugün 666 esiri olucam, biliyorum. gideyim de kemeraltından muska yaptırayım kendime veya wordden 3 kulhuvalalh 1 elham basıp kendim yapayım bişeyler.

Yüce İsa.
Sosyal ağlarda paylaş

I am finally joining the modern world and getting television hookup. I have not “had television” for over 10 years now.
http://www.sheilaomalley.com/?p=35992
yazının gerisi de güzelmiş. aslında blog da güzelmiş.

bilemedim şimdi ama "olmuş" bir hayat havası var blogun tamamında..

ben mi?
dizlerim titriyor. nedenini bilmiyorum keza acaip sakin durumdayım ve ellerimde en miniğinden bi titreme bile yok. sanırım hâlâ rahatsızım.. 1saatte 10satır yazı yazbildim.. ilk yazdığımda 3er satırı neredeyse iki farklı makale ile birebir aynı olmuştu.. lanet cümleler sadece o şekilde kurulabildiği için öyle yazmıştım ama şans eseri gördüm allahtan. yeniden yazmam biraz zaman aldı ki bu çok saçma..

devam edip min 3-4sf yazmam lazım..

hmm bu imkansız bişi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...