Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Doğum gününü kutlarım en içten dileklerimle,her şey düzelir takma kafanı,keyfine bak bugün.

[hr]

Ve günlük şuan itibariyle parçacık fiziği kış okuluna seçilmiş bulunduğumu öğrendiğimden,final moduma tam anlamıyla grdim,daha bir istekle çalışacğım sözzz...merhaba dünya bugün güzel birgün, ben zeper tavrında okula gitmek üzere çıkıyorum, sağlıcakla kal günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

eyw :) :)-D
kendi mallıgım yüzümden dogum gunume hatunla küs ve ayrilma aşamasnda girdim.. evet 30dk önce kadar yaptm bunu ve kendi nesemin icine ettim :D 1msj'da tüm gidişat nasl degsr ögrenms oldum sevgili günlük

ne konuştunuz bilmiyorum da doğum günü sürprizi yapıp seni şaşırtmak için bazı şeyleri abartmış ve ayrılma durumuna sokmuş olabilir. günün sonunu beklemekte fayda var..
doğum günün kutlu olsun
Sosyal ağlarda paylaş

ya evet..sefgili bağyanlar

nagging, gerçekten ihtiyacımız olan, sizleri sevmemizi sağlayan, sizlere tapmamıza sebep olan bir eylemdir. özellikle yeni yeni tanımaya çalıştığınız insanlara yaptığınızda daha bir seviyoruz sizi..

metsubushideki gelişmeleri oldukça yakından takip etmenize de sebep olacaktır ayrıca.
Sosyal ağlarda paylaş

hanıııııııııım gel de yorum yap!

o değil de

firebal demiş ki. facebook'ta beğen bu mouse'u 79liraya kap..

LOL! bu tipte bişiye 79lira verenlerle tanışma şeysi yapsınlar. daha bi ilgi gösteririm. hatta facebook account bile açabilirim bak..

berbat görünüyor lan

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...