Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

wastyrx said:

Abim sabahtan beri sertap erener, haluk levent gibi isimlerin duygusal parçalarını dinliyor.. Bilekleri kesip souk suya yatabilicek noktaya geldim.. Allahtan dosyalarla falan uğraşıyorum tamamen işsiz olsam kesin fena şeyler olurdu. Genetik sanırım bizde gidip en gerizekalı kızları buluyoruz heuahaeu İM-DAK LAN!

sıcak su o. sogukta buzusur kan akısı azalır. sıcak suya sokucan ki damar yolların genislesin.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

sizin haricinizde gelişen olaylar içerisinde başınıza gelebilecek en kötü şeylerden birisi kök salamamış olmak olabilir mi diye düşünüyorum..

dasaa artık mutlu bir postunu görmek istiyorum.
böyle arkadaşlarınla elele tutuşup çimlerde koşacağın tarzda.

bu arada günlük.
kargom geldi sonunda, sorun çıkmamış erken tarihte.
rahatladım.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

wastyrx said:

Abim sabahtan beri sertap erener, haluk levent gibi isimlerin duygusal parçalarını dinliyor.. Bilekleri kesip souk suya yatabilicek noktaya geldim.. Allahtan dosyalarla falan uğraşıyorum tamamen işsiz olsam kesin fena şeyler olurdu. Genetik sanırım bizde gidip en gerizekalı kızları buluyoruz heuahaeu İM-DAK LAN!

sıcak su o. sogukta buzusur kan akısı azalır. sıcak suya sokucan ki damar yolların genislesin.

Souk suda hissizleşip uykuya dalar gibi ölüyorsun birader.. Bunu her dile getirdiğimde senin gibi biri atlıyor ehaueahu

Bu arada günlük dün bissürü plan vardı ama amcanın biri yeni nakledileceği huzur evini görmeye gelmiş kendi başına sonra da kaybolmuş. Bildiğin şehirdışına götürdük adamcağızı bize rastlamasa nasıl giderdi allah bilir. İyi oldu..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...