Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

insanların sen başkasının işini yapıyorsan ve bunu para ile de yapmıyorsan sana en azından teşekkür, iyi sohbet borçlu olduğunu bilmesi lazım..

lan senin işini ne diye yapıyorum ben arkadaşım.. adam bi gelir "kolay gelsin ya..." der.. ne bilim "sizin iş de zor be abi" der..

di mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Abi 5 yıl kadar önce geniz eti ameliyatı öncesi üfürüm sesi duydular. Oradan bi kontroldür başladık, lakin bu seferki eko sonucunda bu çıktı. Diğer takipler de elimde şu an, onlarda böyle birşey çıkmamış sonuç olarak. Ama bu son seferkince çıktı.

Uludağ Üni. Tıp fakültesinde takip ediliyorum işte, yarın doktora göstericem sonuçları 4'de randevum var. Bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Günlük acayip yetersiz bi adamım lan,

minimal mirtal yetmezliği
minimal triküspit yetmezliği
pulmoner kapak yetmezliği

Kalbim bile yeto çıktı..

bende de var hepsi, çok önemli bişey değil demişti doktor tee hava harb okulu zamanı. sadece sert basınç değişimlerinde kan pompalanması yavaşlıyo falan gibi hissediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ben merak salmıştım bonzai'ye de.. boşver.

doğasında köklerini salıp, büyüyüp kocaman olan bir canlıyı daracık bir alanda hapsedip, küçücük bırakmaya gönlüm razı olamadı. senin de olmasın.

ha git mesela anti-christ'i izle onun yerine. ben şimdi izledim, sen de izle. ikinci bir ortak yanımız olur.
Sosyal ağlarda paylaş

allah karetsin böyle isi, hersey mükemmel gidiyor diyorum is okul ask falan.
yarim saat önce aklimdan gecti lan dedim acaba hersey bu kadar güzel gidiyor, kötü birsey mi olacak diye.
ve olmus.

gecenin bu saatinde telefon caldi, enistem aradi.

2 yasindaki yegenim serra bugün kriz gecirmis, kusmustu, hastaydi falan zaten. nefessiz kalmis, bayilmis.
bi sürü ambulans gelmis 15 kisilik bir ekip. doktor gelene kadar nefes alamamis of
simdi hastanedelermis.
=/
cok kötü hissediyorum.
bebegime bisi olmaz umarim, mutluluk kaynagim o benim.
of lanet olsun ya. nasi tepki verecegimi, ne yapacagimi bilmiyorum.
yazarak rahatlarim belki bi nevi diye yaziyorum simdi.
nolur kötü birsey olmasin ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Ractamainus said:

ben merak salmıştım bonzai'ye de.. boşver.

doğasında köklerini salıp, büyüyüp kocaman olan bir canlıyı daracık bir alanda hapsedip, küçücük bırakmaya gönlüm razı olamadı. senin de olmasın.

ha git mesela anti-christ'i izle onun yerine. ben şimdi izledim, sen de izle. ikinci bir ortak yanımız olur.

evet yapmacık zaten plastik gibi.

lors van trier ağır gelir şimdi.
bir sürü gemili film indirmiştim onları izliycem :)

geçmiş olsun nil. sara nöbeti felan mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...