Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Account suspended

vimpir

Öne çıkan mesajlar

This account has been temporarily suspended from accessing World of Warcraft. Please note, if your account is under Final Review the duration below is subject to change (up to permanent).

Duration: 72 Hours

An email has been sent to the registered address on the account with the reason for this suspension or review. If you would like to appeal this decision or did not receive the message please contact our Account Administration team via our webform.

Don't have access to your registered email address? Click Here.

If you logged in with Battle.net account and you have more wow licences attached, click here to select another wow account.

---------------------------------------------------------------

72 saatten once actirabilmek icin ne yapabilirim ?
Sosyal ağlarda paylaş

|Joker| said:
Böyle bir cezayı aldıktan sonra accountunu kimselere verme derim. 2. olursa accountta gider tümden. Geri alırsın belki ama o kadar emek, 28 sayfalık başlık, kastığın karakter falan heba olmasın dikkatli ol.. 72 saat bişi değil, tümden gitti mi o yakar adamı.
72.hunter duruyor problem cikaran 74 DK oldu onuda silsinler umrumda degil hafta sonu oynarim diye hayal kurarken duruma bak :S
Sosyal ağlarda paylaş

Karakter ne olursa olsun, olan accounta oluyor dostum. Karakteri silmezler, accountu tamamen kapatabilirler. Ama burdaki deneyimli arkadaşlar bir şekilde bunu açtırmışlardır, benim de bir arkadaş bot kullanarak gold kasıyordu, 1 suspend üstüne de ban geldi tamamen. 2 ay kadar sonra tekrar açtırtabilmişti. DK Hunter farketmez dediğim gibi o accountun içindeki bir karakter yapmışsa karakteri değil accountu kapatıyolar.

Bu maillerden banada geldi, oyuna girmeden sabah maile baktım, suspend durumu olduğunu ve verilen blizzard.com uzantılı url ye girmem gerektiğini söylüyordu. Sabah kafasıyla girdim tabi, şifreyi değiştirdim aslanlar gibi :), arkasından adres isim soyad bilgilerini veriyordum ki oyuna bakmak aklıma geldi. Oyuna girince bilgileri girdiğim sitenin urlsine göz attım, patlak.. Adamlar inanılmaz haızrlamış, yeni account management sayfasının aynısı idi. Çalışıyor herifler..
Sosyal ağlarda paylaş

|Joker| said:
Karakter ne olursa olsun, olan accounta oluyor dostum. Karakteri silmezler, accountu tamamen kapatabilirler. Ama burdaki deneyimli arkadaşlar bir şekilde bunu açtırmışlardır, benim de bir arkadaş bot kullanarak gold kasıyordu, 1 suspend üstüne de ban geldi tamamen. 2 ay kadar sonra tekrar açtırtabilmişti. DK Hunter farketmez dediğim gibi o accountun içindeki bir karakter yapmışsa karakteri değil accountu kapatıyolar.
tamamda ilk kez oldu bu:(
Sosyal ağlarda paylaş

vimpir said:
Karag8z said:
naptın? bot mu kullandın?
Ben kullanmadim ama sanirim arkadasim boyle birsey yapti desemki bahsi gecen karakteri silin bana hesabimi gerin verin birdaha boyle birsey olmicak sizce gun icerisinde acarlarmi?

bu forumlarda da uyarıldın ama akıllanmamakta ısrar ettin : )
bilsem bile soylemem zaten neler yapılacagını hehe
ben kısıtlı vaktimde bir kac saat ayırıp kasayım sen bot a bırak git gezmene bak ne ala memleket hehe...
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de bir sorum olacak. Mart ayında 3 kere arka arkaya hack olayı ile karşılaşmıştım, authenticator aldım Mart sonunda şimdi hiçbir sorun yok. Fakat dün account subscription doldu, ben de kredi kartı ile tekrar subscriptionıma devam edeyim dedim, kredi kartı opsiyonlarının hiçbirini seçemiyorum. You can't use this payment method ve yanında /cry yapan bir orc ile karşılaşıyorum. Dün gece mail da attım ama cevap gelmedi. Ulduar öncesi 3 Drake Sartharion kesicektik bugün yapılır mı bu bana ya..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...