Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rüya

Valeron

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bu rüyalar nası işler bilgisi olan falan var mı ya ? dün rüyamda bi kızla aşk yaşıyodum ama gerçekte böyle yoğun duygular yaşamadım yani o derece, veya ne bilim bi rüyamda X5 sürmüştüm ki hiç binmedim bugüne kadar,ama öle bi hissiyatım vardı ki hani gerçek gibi.bu nası oluyo bu rüyalar :d
Sosyal ağlarda paylaş

sana şöle bi özet yapıyım;

insanı windows gibi düşün, windowsu uyku moduna soktuğunda açık program varsa arkada çalışır ( yani açık durumda kalır) yani seninde açık programların (artık nası fantezilerin varsa) arka planında çalışıyorlar.

zuhzuah
Sosyal ağlarda paylaş

Malkor said:
sana şöle bi özet yapıyım;

insanı windows gibi düşün, windowsu uyku moduna soktuğunda açık program varsa arkada çalışır ( yani açık durumda kalır) yani seninde açık programların (artık nası fantezilerin varsa) arka planında çalışıyorlar.

zuhzuah

Ben programları her gece açık bırakıp uyuyorum ama böyle fantastik rüyalar göremiyorum.
Fena mı olurdu Adriana'mla bir gece geçirmek sdjfhsdf
Sosyal ağlarda paylaş

valla o aşk yaşama olayı banada oluo.millet rüyasında cıplak karı kızla ilişki görür.ben el ele tutuşup aşk yaşıorum.

bi kere de aston martin kullanmıştım.ama hakkaten kullandım yani.muabbet olursa geçen aston martinle geziodum diye anlatırım.öle bi rüyaydı.

insanlar yapamadıgı,içinde kalmıs şeyleri goruolar herhalde.bilinçaltına işlio olsa gerek.

yani şey demek istemiş oldum.cıplak karı kız hep goruyoruz.bari rüyada görmiyelim gibi oldu :)
Sosyal ağlarda paylaş

Valeron said:
Arkadaşlar bu rüyalar nası işler bilgisi olan falan var mı ya ? dün rüyamda bi kızla aşk yaşıyodum ama gerçekte böyle yoğun duygular yaşamadım yani o derece, veya ne bilim bi rüyamda X5 sürmüştüm ki hiç binmedim bugüne kadar,ama öle bi hissiyatım vardı ki hani gerçek gibi.bu nası oluyo bu rüyalar :d

abi çok garip ya bence de baya değişik oluyolar haklısın
Sosyal ağlarda paylaş

Valeron said:

mart nisan falan
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:
Valeron said:

mart nisan falan

miyauuuv
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...