Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Borusan Land Rover %36 ekstra ÖTV indirimi

Sintisyzer

Öne çıkan mesajlar

matama said:
ben yolun ortasina arabami atari kimse cekemez, kaldirima cikarim demene dedim yoksa araca karsi birsey dedigimi sanmiyorum.

O zaman spesifik ol neye tepki gösterdiğin konusunda.

koca posttaki 2 satır için şahsıma hakaret etmeye hakkın yok.

paramecium sende moderatörlük değil klavye dayılığı yapıyorsun. usulsuz birşey varsa boldlar içinde bana ültimatom çekeceğine sil gerekenleri, kilit vur topice, moderatörlük yap kısaca
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Haddini bilmeyen koyunlara çobanlık yap diyene kadar çenene hakim olmayı öğren. Bu yaşa geldin, hâl ve hareketlerine çevrendekilerin düzeltmesine gerek kalmayacak sınırları çizebilecek yaştasın diye düşünüyordum. Demek ki yanılmışım.

Açıkcası bold harici uygulama seçeneğin sadece yörünge. Ona göre efendi gibi fikrini belirt. Hem kaldırıma araç çıkartırım diyeceksin, sonra da şahsıma laf etmeyin diyeceksin. Yolda o şekilde davranan görsem küfür bile ederim.

Efendi gibi hatanı affet, hatanın faturasını başkasına kesmeye çalışma. Modluğum senin beklentilerini karşılamıyorsa eğer git ilgili birime/bölüme/kişiye şikayet et, kız gibi viyaklama!

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

4 ay range sport kullandım bi kere kaldırıma çıkma gereği duymadım.yol ortasına park edenlere kufur ettiğim için altıma tankta olsa bırakmam yol ortasında

bu tarz arabaları olan hakiki krolar biliyorum.onlar bile yapmıo bunları.

belki sende yapmicaksın ama işte biraz boş konuşma gibi olmuş marv :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bazen jiplerini kaldırımlarına öyle bir koyuyorlarki yürümek imkansız. Fitil oluyorum kusuruma bakmayın.

Benimde vos vos projem var. Bi vosvosa sağlam demir tampon filan takıp sağa sola garç gurç girecem ama şu memlekette kimin ne çıkacagı hiç belli olmaz. Riske girmeye gerek yok.

Konuyla alakasız:

Geçen denyonun teki arka arkaya gelio çok yaklaştı korna ya bastım. Vuracan hop birader gibilerinden. Camı açıp: Öküz sensörüm var dedi. Ne yapman lazım bu adamı? Müneccim b.kumu yedim ben arabasının spesifikasyonunu bileyim. Beklersin 10sn arabayı geri çekerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,
MrMarvelous said:
Demagog mu kesildiniz başıma ya?

Moderatörün görevi beni trafikte kaldırıma çıkarak park ettiğim için terbiye etmek mi?

Haddini bilsin herkes.

Moderatörün görevi; sen 'ben jipi kaldırıma park ederim' dediğinde sana laf edenlere cevap vermeye kalktığında sınırı aştığında 'az sakin ol' demektir.

Ben sana bu uyarıyı yaptım. Ama sen anlamak yerine dırdır etmeye devam ettin. Üstüne üstlük bana görev tanımı yapmaya kalktın.

Senin gibi vakalarda mod görevleri arasına terbiyeyi de almam gerekiyor malesef. Ama ıslah olacağına ihtimal vermediğimden, bu bölüm haricinde ne halt edersen et artık.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Aracınızı saçma sapan bırakmayın ortalıkta; bırakacaksanız da aynamın boyasını bıraktım diye kızmayın bari. Evet ben önemsemiyorum ama iki aynamı birden vurup geçmem gereken yere arabasını bırakanlarda kabahat.

edit: konuya tekrar bi göz attım da boya bırakmaktan çok daha ileriye gitmiş atışma :D
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

İnsan evladı ile hayvan evladı arasındaki fark, elde ettikleri imkânı kullanırken gösterdikleri itina, çevreye saygı ve yaptıklarının sonrasını düşünebilme olarak belirtilebilir bence. Elde edilen imkân ile bu sınıflandırmayı yapmak yanlış olur. Fakat hayvan evlatlarının da tercihlerinin belirli bir yöne kaydığı muhakkak.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Selamla saygıgyla alıyorum mesajı. Dün akşam da birkaç defa yaptığım şeyi sürekli yapıyormuşumcasına göstermişim. Geri vitesten değil; yukarıdaki konuşmalara cevaben öyle demiş olduğumu hatırlatayım dedim.

Bunun dışında kimi tercihlerimde zaman zaman insanlıktan hayvanlığa kayış olduğunu kabul ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Jipi/kamyonu/minibüsü... kullanmayı bilmeyenlereydi mesajım :)

İnsanın eşref saati olduğu gibi eşşek saati de olacaktır. Önemli olan o moda girmeden olayın çözümlenebilmesi. Aksi halde 'kızılcık zopammm' diye dolanmaya başlıyor en iyi insan evladı bile. Ama bunun asıl sebebi, karşıdaki hayvan evladı ile aynı dili konuşabilme, ona anlayacağı dilde hitap edebilme gayretidir bence ;)

2-3 saatlik bir eğitime gitmiştim. Park yeri yok yolda ve yakınlarda. Ben de aracımı mecburen kaldırıma çıkarmak zorunda kalmıştım. Aracı bir otoparkın duvarına iyice dayadım. Aracın solunda bebek arabası ile bir bayanın güzelce geçeceği kadar boşluk var ama elleri dolu tonton bir teyze/amcanın geçmesi (yola inmesini gerektiriyor ama orada da araç olduğu için) zor. Ben de aldım kağıdı elime, ön ve arka camların önüne meramımı anlatan bir yazı ekledim;
Bir eğitime yetişmem gerektiğini lâkin aracı koyacak yer bulamadığım için böyle bir davranış sergilemek zorunda kaldığımı, bu geçici duruma anlayış gösterecekleri için teşekkür ettiği yazdım. Altına da cep telefonumu ve girdiğim bina/daire bilgilerini yazdım.

Çok şükür kazasız belasız atlattım o durumu :)

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...