Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Buddha said:

Abi böyle güzel bir dizi yapıyorlar insan üzülüyor 10 bölüm olduğunu duyduğunda birde öbür sezonda 9 ay sonra deniyor.

Starklar

Ne zaman doğudakiler avantajı ellerine alacak merak ediyorum. Birde o kız babasına nasıl kralı kabul ettirecek boyun eğdirecek adamın her tarafından onur fışkırıyor. Çok merak ediyorum.

NEY? ON BÖLÜM NE YA

kahır çektim saniyeler içerisinde
Sosyal ağlarda paylaş

zeper said:

onu ben de anlamadım bak?
-alatariel- said:

benim anlamadığım

joffrey nasıl böyle sansa'ya karşı sevgi böceği oluverdi bir anda.
6 veya 7.inci bölümde işte bundan sonra kadınımsın vs demişti de onu da anlamadım yani, kıza hırlayıp duruyordu.
ben ne kaçırdım?

[spo]
dizide çok anlaşılmıyo da aylar geçiyo o arada, haliyle insanların duygusu falan da değişiyo.

bi de aşık olup olmamak önemli değil. En güçlü 1. aileden annesi var, 2. aileden de hatun bağlarsa kimse tahttan indiremez onu. Tabii bi de yavşak ergenliği var işte hormonlar coşmuş ilk gördüğü tiki hatuna atlıyo.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

ser barristan dizinin dedekage, dede şinigamisi

http://28.media.tumblr.com/tumblr_lmcv3fQWj01qaqgmso1_500.gif
yetişse savaşa bir tarumar etse lannisturd'ları.

syrio da ayrı badass ama neden kılıçlarını almıyorsun be arkadaş. gintoki gibi ille tahta ille tahta.

bombaydı, tekrar tekrar gaz sahneler, karakterler.

8: l4d

cat'in kızkardeşi nası bi dangozdur, o barbarlara beyaz adam tüfeng ve ateş suyu verince gelip başına yıkacaklar o kaleyi. çocuğunu da çöpe atarlar.

bölümün en akıllı sözleri barbar paçozdan geldi, herkes birbirini kesince zombi apocalypse gelecek. westeros, dötraki birbirini kırınca artık kim kalmışsa geride onları da zombiler yer. l4d başlar:

arya = zoey
ser barristan = bill
tyrion'u kurtaran tip = francis
dae'nin emireri latin çocuk = louis

hodor tank olur.

Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

ser barristan dizinin dedekage, dede şinigamisi

http://28.media.tumblr.com/tumblr_lmcv3fQWj01qaqgmso1_500.gif
yetişse savaşa bir tarumar etse lannisturd'ları.

syrio da ayrı badass ama neden kılıçlarını almıyorsun be arkadaş. gintoki gibi ille tahta ille tahta.

bombaydı, tekrar tekrar gaz sahneler, karakterler.

8: l4d

cat'in kızkardeşi nası bi dangozdur, o barbarlara beyaz adam tüfeng ve ateş suyu verince gelip başına yıkacaklar o kaleyi. çocuğunu da çöpe atarlar.

bölümün en akıllı sözleri barbar paçozdan geldi, herkes birbirini kesince zombi apocalypse gelecek. westeros, dötraki birbirini kırınca artık kim kalmışsa geride onları da zombiler yer. l4d başlar:

arya = zoey
ser barristan = bill
tyrion'u kurtaran tip = francis
dae'nin emireri latin çocuk = louis

hodor tank olur.

http://www.youtube.com/watch?v=ENwWvkqPOT4

sen ne anlarsın öldürme kılıçlarından!
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle line of succession olmıcak. Meclis tarzı bişey olucak daşşaklı houselardan adam olucak mecliste ama yine tek kral olucak son söz onda olucak.

Bak sen o zaman cümbüşe. kimin eli kimin götünde direk. Kral öldü mü varisi geçer muhabbeti çok fix bok götürücek abi ortalıgı kral öldümü birbirne giricek herkes haushd
Sosyal ağlarda paylaş

Pha said:

BulletRide said:

10 bölüm muhabbeti kötü oldu HBO kahrol, Boardwalk Empire'da da aynısı oldu bekliyoruz aylardır daha da bekleyeceğiz.

Veriyorlar zehiri sonra 1 yıl yok, How to Make it in America'da da öyle oldu hala bekliyorumz.

onun yenisi bile supheliydi de, hbo krallik yapti gene. ciksa da izlesek, ozledim keratalari.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...