Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

ohhh sonunda seyrettim, guzel olmus, intro super ozellikle ve direwolf yavrularini alip bagrima basasim geldi, bu kadar mi sevimli olunur bea!
biraz hizli geldi bana ama ilk bolumdur, olsun. bi de cokzel bi yerde kesmisler, benim kitaplari okumayan kocam mesela anaaaa diye kaldi :P kitabi okumayan bisi anlamio diil yani, onlara daha bile heyecanli, adam bekliyo bakalim bran kardesimize noolacak, soyletmiyo bana sonunu ehe
targaryen kardeslerin nicin gozler violet degil ama? bi lens takamamislar mi, peh. khal drogo'nun goz makyajini pek begendim ama gozler sacindaki canlari aradi.
birebir ayni degil kitapla tabi ama yine de bicok uyarlamadan daha sadik kalinmis, ben begendim, hadi yeni bolum gelsin bu cok cabuk bitti =]
Sosyal ağlarda paylaş

bakalim buyuyunce neye benzicek sipalar :P
tabi canim bi suru sey eksik ve hizli gecilmis ama ikinci bolumu gormeden bisi demiyciiiim, umarim bu ilk bolum oldugu icin bi gaz hizli hizli gitmistir. sogutma beni diziden aquilacaam, eksikse eksik, beklioruz aylardir yillardir, en sevdiim kitabimin en sevdiim dizisi =]
Sosyal ağlarda paylaş

yok, heralde bundan sonraki olaylara daha fazla agirlik vermek icin bunlar hizli gecilmis, zaten buralarda karakterlri tanimak ortami gostermek, tarih, mevzular filan var, onlari da zaten ekleseler 35 bolum olur sezon. kurtlarla ilgili olay da sikinti sokudugum kadariyla UK yasalaryila iligili biseylerdi, cocuklarin yakininda "vahsi" hayvan bulunmasi yasak gibi biseyler vardi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...