Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

konuyu ne gözle gördüğünüzle ya da niyetimi nasıl değerlendirdiğinizle ilgilenmiyorum aslında, başlıktaki istek açık. sebebini sorgulamak da sizin haddinize değil. umarım karşılık da bulurum isteğime. yoksa eli kalem tutan zengin züppesi tuzu kuru kıroların yoğunlukta olduğu bi sitede bu soruların ya da konuların fazla olduğunu biliyorum. iki meme resmine akşama kadar gülebilen insanların olduğu bi forumda benim konularımın saçma olduğu iddia edilemez. ama dediğim gibi, üyelere ve konu sahiplerine yapılan bu götlükler artık haddinden fazla olduğu için böyle açıklama yapmaya kasıyorum yine. trolfeyslerinizi görmekten yoruldum forumda. bazı adamları tenzih ediyorum o ayrı. "bu adamda iş var kesin" adamları da var burda.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Chris_Metcalf said:

http://www.hollywoodreporter.com/news/hbo-exec-game-thrones-will-216668

Hayırlı olsun beyler HBO Exec demiş ki: George başkan yazdığı sürece GoT devam edecek.

Adamlar diziyi yaz dizisi olarak çıkarıp sadece 10 bölüm yaptılar "ya tutmazsa" diye, üstüne 10 ay ara verdiler, şimdi bir de utanmadan "neden Emmy'de bizi mini series bölümüne soktular ya" diye ağlamış. Adam gibi öncelikli dizilerinizden biri yapsaydınız o zaman.

abbooov. bakmamıştım topic'e de bu ne yav. epic fail ötesi. entourage, true blood, curb your enthusiasm, the wire, six feet under, boardwalk empire... daha sayayım mı?

hbo'nun olayı bu, kısa ama öz ve hiper kaliteli diziler yapmak. hatta 20-24 bölümlük sezonu olan dizisi var mı bilmiyorum. yoktur muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...