Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

9 :(

ned amca :( spoiler almıştım ama gene de çok kötü be, sean bean ayrı bir otantik tat katıyordu diziye. son anda BU COFRİ ONUN BUNUN ÇOCUĞUDUR diye bağırsaydı da söylenti başlatsaydı halkta keşke, niye saklıyorsun herkesten meh

cofri'yi artık kal dorogonun parçalaması lazım ama o da mortlayacak preview'a bakılırsa. ser barristan çok düzgün keser, böyle kör satırla veya elle parçalamak lazım. gladyatör'deki commodus grade oldu bu bölümde adiliği.

üstadın targaryen çıkması şokunu unuttum dizi sonunda ama o da büyük olaydı bence.

jaime'nin ordusuyla ayrıca savaşa tutuşup yendiler mi yoksa sadece baskın yapıp onu mu kaçırdılar orayı anlamadım sadece. savaşacakları sadece tywin'in ordusu mu kaldı acaba.

mormont çok güzel yardı o ukalanın suratını, şövalyeler parçalar o paçozları aslında ama gelemeyecekler sanki artık. danaryoz nasıl kurtaracak vaziyeti ya da kurtarabilecek mi heh (çok erken spoyler yemiştim maalesef :/ )

rip ned amca. cofri sana da rip you a new one soon.

ekleme

ha blood magic deyince TEMPLARLARI ÇAĞIRIN diye bağırasım geldi lol

bir de tyrion attan inip eşeğe bindi resmen, ros neydi bu sibel kekilli ne. zevkine yakıştıramadım.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...