Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Sparkcaster said:

türkiyede bulurmuyum kitabı

bulursun, var. hatta orninalini (ingilizcesini) bile satan yer gördüm. Türkçesinde galiba bi kitabı ikiye bölme ayrı ayrı satma falan olayı vardı diye hatırlıyorum da emin olamadım.

Tabii şu anda bulur musun onu bilmem, diziyle beraber tekrar popülerite kazandı, herkes hücum etmiştir.

kitabı kaçırma derim.
Sosyal ağlarda paylaş

temin edildiğinde size haber verebiliriz diyor, sepete ekle butonu da yok bitmiş demekki :)

ebook alın en güzeli :p ilk 4 kitap 35$, kargo ücreti yok bekleme yok

http://ebookstore.sony.com/ebook/george-r-r-martin/george-r-r-martin-s-song-of-ice-and-fire-4-book-bundle/_/R-400000000000000353686
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Sparkcaster said:

bulursun, var. hatta orninalini (ingilizcesini) bile satan yer gördüm. Türkçesinde galiba bi kitabı ikiye bölme ayrı ayrı satma falan olayı vardı diye hatırlıyorum da emin olamadım.

Tabii şu anda bulur musun onu bilmem, diziyle beraber tekrar popülerite kazandı, herkes hücum etmiştir.

kitabı kaçırma derim.

Şunun ingilizcesini nasıl okuyorsunuz ya. İngilizce FRP terimlerine uzağım diyemi böyle oluyor diyicem ama kitabın frp ile alakası çok az yani... Clash of kings aldım ama okuyamıyorum o kadar ağırki yada ikinci kitap böyle bilmiyorum.

Maester yazısı geçiyor kitapta sözlüğü açıp bakıyorum hiçbirşey cıkmıyor ya. Özel isim değil ismin önüne geliyor master'dan mi geliyor ne oluyor bilmiyorum ama anlamadımmı ayar oluyorum

A Million Little Pieces diye kalın bir roman okuyorum şuanda mesela ama bunu okuyamıyorum

Okumak çok istiyorum ama anlıyamıyorum ondan bu ağlamam
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Rewendor said:

Sparkcaster said:

kitabı kaçırma derim.

Şunun ingilizcesini nasıl okuyorsunuz ya. İngilizce FRP terimlerine uzağım diyemi böyle oluyor diyicem ama kitabın frp ile alakası çok az yani... Clash of kings aldım ama okuyamıyorum o kadar ağırki yada ikinci kitap böyle bilmiyorum.

Maester yazısı geçiyor kitapta sözlüğü açıp bakıyorum hiçbirşey cıkmıyor ya. Özel isim değil ismin önüne geliyor master'dan mi geliyor ne oluyor bilmiyorum ama anlamadımmı ayar oluyorum

A Million Little Pieces diye kalın bir roman okuyorum şuanda mesela ama bunu okuyamıyorum

Okumak çok istiyorum ama anlıyamıyorum ondan bu ağlamam
jedi'ı neden sözlükte bulamıyorsan ondan. dünyaya özgü bir terim o ya :P
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...