Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

O iştah olayını azaltmak için öncelikle porsiyonları küçültmek lazım ki daha az yemekle doyulabilsin. Ancak o duruma gelebilmek de çok zaman alıyor.

Ben de spora zorunlu olarak ara vermem ve biryandan da sigarayı bırakmam sonucu müthiş şekilde kilo aldım. Vizeleri, raporları, projeleri falan sallayıp en kısa sürede döneceğim valla kendimden utanır oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

bitch tits olayinda yas birincil etken degil, hangi vucut tipinden hangisine donustugun onemli. tabi bununla birlikte genetik mirasin.

eger slimden musculara ilerliyorsan kaslanmadan dolayi bitch tits olmaz ama gorunusun tamamen senin genetikle alakali sekillenir. overweight/obeseden musculara iniyorum diyorsan bu sirada bitch tits rastlalinabiliyor gene genetik yapiyla alakali olarak.

kollari da takinti yapma. kimisinde kollar hayvani buyur kimisinde gogus. yani herkeste her yer ayni hizda ilerlemiyor. bahsettigin rakamlar biraz havada cunku ne tarz curl veye extension oldugunu bilmiyorum. ondan ote zaten rakamlara takilma. kilolari da cok kafaya takma cunku onemli olan 4 set boyunca verimli sekilde o bolgeyi zorlamak. 2 setle 50kg kaldiracagina 4 setle 30 kaldir ve nizami yap yeter. ayrica kollari olabildigince dumbbel ve bar ile calis.
Sosyal ağlarda paylaş

Creatine kullanıp insanlık dışı işeyen var mı ya?

Bol su tüketiyorum ama bu sabah aldıktan sonra yarım litre su içtim bi de triple espresso, 3 saatte 4 kere mi ne tuvalete gittim. MHP kullanıyorum içinde ottan boktan şeyler de olmaması lazım çok işetecek yani. Loadingdeyim şu anda 19 gram alıyorum günde, fazla geleni mi çişliyo diycem de olmaması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

Bullbird ağırlık çalışmasıyla birlikte az ye yediklerine dikkat et. haftada 3 ağırlık, 2+ gün de cardio. gogo

ağırlıksız kilo vermeye kalkarsan istediğin zayıflığa ulaştığında kassız iğrenç bi adam olursun

ben de ondan korkuyorum ya
sarkık etler falan iğrenç durur
ikisini bir arada götürürüm o zaman,cardio ağırlıklı olarak
temel amacım kilo vermek,sonra kas yapmak
Sosyal ağlarda paylaş

19 gram ne ya çok fazla kreatin için. gereksiz gayet.

et kesilmesi çok iyiymiş asdasdsa. cardio ağırlıklı diye düşünme düzgün beslenme ağırlıklı diye düşün. cardio yu da sadece salonda koşu bandında yarım saat sabit tempo koşmayla tamamlama. sevdiğin bi sporu yap. çift pota basketbol oyna, halısahaya git düzenli falan

kanatta et kesilmesi oluyo dediğin muhtemelen serratustur:
http://en.academic.ru/pictures/enwiki/83/Serratus_anterior.png
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...