Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

Büyüme hormonu tamam da, her yaşta olması garip geldi bana. Hani Messi'ye 14 yaşında verirsin uzasın diye ama kallavi 23-24 yaşına gelmiş Hido'nun uzaması garip gelmişti:)..
Mesela boy biraz da kemik yapısıyla alakalı değil mi. O yaştan sonra kemikler mi büyüyor..
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle bişey görmüştüm iki gün önce dediğiniz olaya benziyo heralde bi kaç yorum var saçmalık 1-2 ayda 12 kilo kas kazandım vs tarzı sdjfsd on üzerinden 10 notu 6 kişinin yorumu üzerinden.

ama insan okuyo ya gerçekse diyo hep hiç bulaşmıcaksın aslında

bitaraftanda bunun kullanımının nflde yasaklanmış olması lan acaba olabilir mi diye düşündürttü

igf-1+ lipospray @ bodybuilding
Sosyal ağlarda paylaş

Vücud falan yapmıyorum normal bildigin şişmanım diyetisyen 30 dakika 4 ile yürü dedi sadece o kadar basit ve kolay bir işlem ki yarım saat degil bi saat yürürüm yine çok bişi olmaz fakat çooooooook sıkılıyorum koşu bandında yürürken boş boş. Yapacak bişiler bulmak lazım koşu bandının üzerinde ki sıkılmiim iphonela oyun oyniim dedim de yürürken zor oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Vücud falan yapmıyorum normal bildigin şişmanım diyetisyen 30 dakika 4 ile yürü dedi sadece o kadar basit ve kolay bir işlem ki yarım saat degil bi saat yürürüm yine çok bişi olmaz fakat çooooooook sıkılıyorum koşu bandında yürürken boş boş. Yapacak bişiler bulmak lazım koşu bandının üzerinde ki sıkılmiim iphonela oyun oyniim dedim de yürürken zor oluyor.

ahah abi ben gecen yaz gunde 1 saatten fazla kardio yapiyordum sikilmadan. salonda guzel muzikler caliyorsa ve tv de izlemelik bisiy varsa zaman geciyor ya. en olmadi mp3 tak dinle. konsept yap ne bileyim bu hafta otur x'in albumlerini felan dinle hep kosarken vs.
Sosyal ağlarda paylaş

ahah bende vucut analizi yaptirdim da durum pek iyi degil ya. 2.6kg yag ve 900g su verirken 120-150 civari kas yapmisim 4 haftada :/

hic kardiyo yapmadim neredeyse bu surede, piramit agirlik calistim. vucut artik makroya bagladi ne yapsam yag yakiyorum da kas da bi artis yok. kasta kagit uzerinde bi artis yakalamiyorum ama salonda performans olarak artis var orasi da ilginc tabi. ne yapsam karar veremedim, ya salonu mu degistirsem yoksa doktoru mu? ya birisinin olcumleri hatali ya da digerinin yaptirdigi idman oyalayici fgddfg.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthin bahsettiği CKD yazısını okudum. Pek sardı, hemen bi diyetisyen arkadaşımı aradım.Bilgisine felan güvendiğim için aradım linkini attığımı söyledim ilgili diyetin. Haftaya cumada yanına gidip benim için bi program falan hazırlamasını söledim.

Bana " ölüm diyeti bu " diye dönüş yaptı :). Neden öyle dediğini öğrenicem ama bi sakıncası var sanırım. dikkat edin yaw

Penthesilea said:
summon more ziggurats
Sosyal ağlarda paylaş

Frantic,kas hacmini arttırmak istediğini düşünerek yazıyorum.
Piramit sistem ile çalışmak kas hacmini arttırmada en hızlı yöntemlerden birisi,ancak amaç " Cumulative Fatigue " i yakalamak oluyor genelde.Kısaca set aralarını 45 saniyeye düşür,12-10-8-6-12 olarak yapmaya çalış.Overtraining de problem olabilir,o yüzden haftada 1 defa bir kas grubunu çalıştır, daha fazlası gerekli degil.Gerisi klasik işte düzgün beslen düzgün uyu vs vs.Kolay gelsin :) açıklamadan yazdım kusura bakma boş zamanımda mrk edersen yardımcı olabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Büyüme hormonu tamam da, her yaşta olması garip geldi bana. Hani Messi'ye 14 yaşında verirsin uzasın diye ama kallavi 23-24 yaşına gelmiş Hido'nun uzaması garip gelmişti:)..
Mesela boy biraz da kemik yapısıyla alakalı değil mi. O yaştan sonra kemikler mi büyüyor..

yok zaten belli bi yaştan sonra olmuyor boy uzaması
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...