Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yogg Saron Spoiler

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

wiki said:
This raises the distinct possibility that the infinite dragons are actually former bronze dragons, perhaps from the future. This is supported by the fact that upon entering the Mount Hyjal instance, Indormi emotes, "Do you think the rumors about the Infinite Dragonflight are true? I've sensed it...the familiarity."

This is further supported by the statements of regret that Nozdormu makes during the War of the Ancients. Nozdormu apologizes to Korialstrasz for actions he would commit against him in the future and says that not even he can change his ultimate "fate". At the time, this was assumed to be his death. However, in light of the Mystery of the Infinite quest, it is very likely that the fate he was referring to was his role as the leader of the infinite dragonflight.

daamn. nozdormuyu da kestirirlerse, ffs.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
CoT Stratholmeda timed drake kasarken ucu ucuna kaçırırsanız, infinite dragonflighttan gelen siyah dragonkinin büyüsünün bittiğini görebilirsiniz. Bronze dragonkin siyaha dönüşüyor, sonra birlikte portaldan geçiyorlar.

insan fail oldugunu boylemı gururla soyler
Sosyal ağlarda paylaş

Lancelion said:
wiki said:
This raises the distinct possibility that the infinite dragons are actually former bronze dragons, perhaps from the future. This is supported by the fact that upon entering the Mount Hyjal instance, Indormi emotes, "Do you think the rumors about the Infinite Dragonflight are true? I've sensed it...the familiarity."

This is further supported by the statements of regret that Nozdormu makes during the War of the Ancients. Nozdormu apologizes to Korialstrasz for actions he would commit against him in the future and says that not even he can change his ultimate "fate". At the time, this was assumed to be his death. However, in light of the Mystery of the Infinite quest, it is very likely that the fate he was referring to was his role as the leader of the infinite dragonflight.

daamn. nozdormuyu da kestirirlerse, ffs.

Geleceğe gidip, infinite dragonflight'ı durduran gencliğimizi durdurucaz bence
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

aga iyi guzel diyonda
benim anamadigim bisi war
bu neltharionun
kizini oglunu karisini colugunu cocucugunu askelrik arkadasini kestik
en kotu dragon brrod kendisi
corruptin basi
ama bi turlu onu kesemedik

malygos azcik sinirlendi
hooop cektik altindan sandalyeyi ne pis bi irkmisiz lan biz
ulan al malygosu karsina bi konus
durumu anat once
git neltharionu kes

naltharionu kesmeye cok calıştık zamanında, hatta wildhammerlar peşinden filoyla gryphon rider gonderdi falan. Diğer 3 aspectte cullandı ustune falan. kayıp zaten nerde oldugunuda bilmiyoruz.
bulsak gider keseriz zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
BonePART said:

aga iyi guzel diyonda
bu neltharionun
corruptin basi

malygos azcik sinirlendi
durumu anat once
git neltharionu kes

naltharionu kesmeye cok calıştık zamanında, hatta wildhammerlar peşinden filoyla gryphon rider gonderdi falan. Diğer 3 aspectte cullandı ustune falan. kayıp zaten nerde oldugunuda bilmiyoruz.

nasi nerde bilmiyosun aga
wildhammer dwarflarin daginin altinda lan iste
Sosyal ağlarda paylaş

oraya girisi alextrasza nın brood u engellio, yassah geçmek diyorlar :P

bence orası bir yumurtlama merkezi alextraszanın , böyle leash collar , whip fln dolu icerde her fırsatta korialstrasz amcamızı alıp da hoop giriolar mekana... >.< tmm sustum...

(day of the dragon kitabında alextrasza orda esirken sürekli yımırtlattırılıodu diğer consortunu kullanarak, o yüzden dedim orda muhtemelen red dragonflight yımırtası var diye ztn hatırlarsanız, yine aynı kitapta deathwing kaçırabildği kadar kırmızı ejderha yımırtasını çalıyordu. sonra da o yumurtaların bir kısmını blackwing lairde buluyorduk , ki sonradan da öğrendiimiz üzere BWL icerisindeki blackdragonflight a ait olan ejderhalar (firemaw,flemengor....) aslen kırmızı ejderha yumurtalarından cıkan ama kanları ile oynanmış tipler.)
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
O diilde, madem o dağın içinde bu Deathwing, madem Alextrasza orda zorla tutulduydu yumurtlasın da bi sürü dragon olsun diye fln, yani köleydi orada, niye şu an onun brood'u oraya girişi engellio da aksine dağı yerle bir etmio fln?

dedim ya halen içerde yumurtaları var alextrasza nın muhtemelen

baby whelpz ;p

deathwing in o dağın icinde olduğuna dair sadece söylentiler var ve bence mantıklı değil , bütün bölgenin red dragonflight ın kontrolünde olduğunu düsünürseniz ztn mantıksız.. bilinen son şey grimbatol dan kaçan deathwing , kuzeye doğru gitmiş yane arathi taraflarına , sonra outlandde yaşadığına dair haberimiz oluyor işte ama nerdedir kimledir bilmiyoruz...

Warcraft Adventure oyununda , Thrall - Deathwing ile karşılaşacaktı ama mekan neresiydi hatırlamıyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:
Cuce said:
BonePART said:

aga iyi guzel diyonda
bu neltharionun
corruptin basi

malygos azcik sinirlendi
durumu anat once
git neltharionu kes

nasi nerde bilmiyosun aga
wildhammer dwarflarin daginin altinda lan iste

değil, orda savaşıyolar sonra deathwind kacıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

day of the dragon un devami olan cikan yeni kitapta grim batol u anlatiyor zaten

outland de nerther dragonlarin oraya gelen bir hatun black dragon vardi o nether drake egglerini deathwing adina teslim aliyor ki bu hatun kisi deathwing in su anki consort u

grim batol un dibinde deney yapip twilight dragonlari yaratiyor bu egglerden ama yarattigi tarafindan olduruluyor asiri hax bunlar

obsidian sanctum un esprisi o

o twilight deneyeninden kalan yumurtalari koruyor sartharion
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:
day of the dragon un devami olan cikan yeni kitapta grim batol u anlatiyor zaten

outland de nerther dragonlarin oraya gelen bir hatun black dragon vardi o nether drake egglerini deathwing adina teslim aliyor ki bu hatun kisi deathwing in su anki consort u

grim batol un dibinde deney yapip twilight dragonlari yaratiyor bu egglerden ama yarattigi tarafindan olduruluyor asiri hax bunlar

obsidian sanctum un esprisi o

o twilight deneyeninden kalan yumurtalari koruyor sartharion

Sintharia

Bkz

http://images3.wikia.nocookie.net/wowwiki/images/thumb/f/ff/Sinestra.JPG/760px-Sinestra.JPG

Sintharia, also known as Sinestra or Lady Sinestra, is the former prime consort of Deathwing and mother of Nefarian and Onyxia. She was, until recently, believed dead. Her experiments led to the creation of a flight of twilight dragons which she planned to use to rule Azeroth. Her plans never came to fruitition, and her death finally came at the hands of her own creation, the twilight dragon Dargonax.

miş hatta
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...