Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mage leveling build

ohyeah

Öne çıkan mesajlar

ah'den en iyi itemlari alirim, saatlerim dungeonlarda item kovalamakla gecer ustune de en kral enchantleri basarim diyosan fire. lvl40 olup ustumde lvl18 gri omuzlugumla gezerim diyosan frost. clearcastingi lvl 20 25 civarlarinda acarsan i$in cok rahat olur ama. ortak noktani arcane tut gerisine kendin karar verirsin.

bence tabi :P
Sosyal ağlarda paylaş

arcane bayar levelingde porsche gibi mana yakar.
frost başlarda sıkıcıdır frostbolt spamlemek sıkıcı gelebilir,ama her talent aldıkça düşündüğünden daha fazla güçleniyosun.yani talentler birbirini buffluyo.o yüzden hazır düşük levelken oynaması kolayken frost başla ilerde frostmagelere imrenirsen o leveldan frost oynamaya alışmak işkence olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

en son ne oldu vaziyetler bilmiyorum wotlk e geçmedim ben, eğer herşey kökten değişmediyse tavsiyem şu:

fire burst damage olarak başarılıydı (peş peşe instant speller), sağlam hasar veriyordu fakat mana içiyordu resmen (sürekli otur mana doldur kalk vs.)instance içindeyken her işini bilen mage gibi aggrona dikkat edersen sorun yaşamıyordun.

frostun yavaşlatıcı özelliği ile eliteler karşısında daha etkili olabiliyordun teke tek savaşırken, daha hesaplı mana harcıyordun, hayatta kalman daha kolaydı. zaten dps class olduğundan yine hatırı sayılır bir hasar verebiliyordun.

yani nasıl oynamak istediğine bağlı arcane destekli fire yada frost kullanabilirsin. nasıl daha eğlenceli geliyorsa. vereceğin dps talentların kadar itemlara da bağlı zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu söyliyeceğimi düşünmezdim ama mage konusunda o kadar çok şey değişti ki (evo Cd'si 4 dakika, arcane için 2 dakika, fire'da mage armorlar %100 mana regen olacak 3.1 ile, glyphler gerçekten çok imba vs vs) artık canınız ne isterse onla level kasabilirsiniz. Üstelik gerçekten çok az fark var aralarında.

Elbette frost hala en kolay yol ama fark eskisi gibi uçurum durumunda değil. Hele level 70'i geçince, itemleri, glyphleri ve duel talent doğru kullanırsanız fark iyice hissedilemeyecek oranlara düşüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

67'ye kadar frost oynadım, az önce sıkılıp fire yaptım, gayet keyifli ve hiç mana derdi yaşamadım (nagrandda nesingwary qlarını yapıyorum hem de xD) 4k civarı pyro critliyorum sonra scorch spamlıyorum, arada instant pyro acılıyor, diğer moba onu çakıp bi pyro daha cast ediyorum o da gg.

Ama ben boostla ve enchantlarla lvllediğim için farklı biraz durum, %22 fire critim, 500 civarı sp var :P (wizard oil vs. kullanıyorum, 10 stack yapmıştım enchant kasarken shamana lol)
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
Bunu söyliyeceğimi düşünmezdim ama mage konusunda o kadar çok şey değişti ki (evo Cd'si 4 dakika, arcane için 2 dakika, fire'da mage armorlar %100 mana regen olacak 3.1 ile, glyphler gerçekten çok imba vs vs) artık canınız ne isterse onla level kasabilirsiniz. Üstelik gerçekten çok az fark var aralarında.

Elbette frost hala en kolay yol ama fark eskisi gibi uçurum durumunda değil. Hele level 70'i geçince, itemleri, glyphleri ve duel talent doğru kullanırsanız fark iyice hissedilemeyecek oranlara düşüyor.

Benim yorumum d buna yakın. Doğma buyume fire olarak 80 oldum bir sure fire gittim. Harikaydı 3 saniyede 5 aoe falan yapıyorsun ama zindanlarda dps problemi oldu bende. Arkadaşın tavsiyesi uzerine 57/3/11 olarak arcane oldum. Speell power 135 arttı ve dps de oldukca arttı. Ama sol takılırken fire dan vazgeçmem . Dual talent gelince bir ağacımda fire olacak mutlaka
Sosyal ağlarda paylaş

frost candır:D daha 2 ay önce mage kastım 2x disc.eyeofthebeast felan vardı frost talent çok yardımcı oldu. lvl 27 de shatter fullenince frostbite+shatter dmg i önemli ölçüde arttırıyor ama asıl eğlence lvl 57 ye ulaşınca başlıyor. frostbite+fingers of frost+brain freeze ile proclara bağlı deli dps çıkartabiliyorsunuz :) mana conserve konusunda ise ard arda 21 mob kesebiliyorsunuz (lvl 77 de bi sayiim lan mana bitene kadar kaç mob kesicem acaba diye daldım olaya [glyph destekli mage armor açıkken] ve sonuç 21 çıktı.)
sonuç olarak diğer speclerden çok da yavaş kesmiyorsunuz mobları.. olaya mb süreleri de eklenirse bence 1 saatte en çok mobu frost keser. bu da lvling hızıyla doğru orantılı olur.
+ 2 kişilik questlerin tamamına yakınını da frost buildde solo olarak rahatlıkla yaparsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

70 civarında fire çok güzel, instant pyro gibisi yokmuş ahah. Ama talentle alınan aoe'lerin (dragon's breath, living bomb etc.) hiçbirini almamak ve clear cast'i açmak lazım, mana problemi zaten yok artık, mage armor kullanmama rağmen frost kadar hesaplı mana tüketimi. 80'e kadar fire giderim eğer sıkılmazsam.
Sosyal ağlarda paylaş

Ee nasıl yapıyorsun. Mana shiled kullanmıyorsun umarım, yada her moba frost nowa atıp 2 adım geri çekilip birde ordan zaman kaybetmiyorsan illa gelip 2-3 çakıyorlar.

Mana gene regen falan oluyorda, hp'nin doğru dürüst egenide yok. Tabi bangade kullanımına hiç alışık olmayan bir mage olduğumuda hatırlatayım. daha yeni 1-80 aly mage kastım, 80 olana kadar kullandığım bandage sayısı 0 (yazı ile sıfır)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...