Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

popo yıkama

Jadelith

Öne çıkan mesajlar

Çap çap çap
Bu sesi unutmayın (tu)

Su kullanılmadan sadece tuvalet kağıdı ile silinmiş popo bi müddet sonra iç çamaşırınıza partikül bırakabilir sabah yaptığınız dışkının akşam eve geldiğinizde (duş almaz iseniz) kız arkadaşınıza eşinize itici tepki yapabileceğini unutmayın
Bunda iğrenecek birşey yok nasılki tuşta yıkarken duş jeli sabun vs ile elinizi temizliyorsanız poponuzu yıkadıkdan sonrada elinizi sabunlarsınız dimı yani?

Sosyal ağlarda paylaş

Finkel said:
Penthesilea said:
Benim bi arkadas var, adam tamamen cirilciplak olmadan sicamiyor. Kolyesini bile cikariyor o derece.

benimde öyle bi olayım var kolye falan değilde çorap vesaire giysi üstümde bulunduramıyorum

aynen,her haltı öğrendim de öle üzerimde giysi ile olmuyore.bu yüzden asla evimden baska biyerde olmaz :D
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:
abi ben en temizi musluğu köklüyorum 10 saniye falan bekliyorum zaten gerekli temizliğin çoğu yapılmış oluyor üstüne de bol tuvalet kağıdıyla siliyorum mis.
kimse kusura bakmasın ben boklu kıçıma elimi süremem.

budur abicim kullanma mantığı.

avrupalılarda yok bu teknoloji, hala kakalarını camdan aşağı atıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

mesela o suyun çıktığı borucağızın da bir atış açısı var. kaka temas alanı, suyun çıktığı borucağızın atış açısı dışında kalıyorsa klozeti kendi kaka temas alanına göre kalibre etmek gerekebiliyor.

misafirlikte falan açıyosun musluğu, hop boşa akıyor. o zaman manuel yönteme başvurmak zorunda kalabilirsiniz yaaane
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:
Benim bi arkadas var, adam tamamen cirilciplak olmadan sicamiyor. Kolyesini bile cikariyor o derece.

bu konu hakkında bir olay

said:
selam dostlarim,

sizlere onceki gun fazla mesaide yasadigim aci bir hadiseyi aktaracagim.olayin sokuyla iki gundur gozume uyku girmedi, durup dururken aglama nobetleri gecirir oldum.ben bu durumlara dusecek adam degildim.

her zamanki gibi calistigim esnada bokumun kapiya dayandigini hissettim.caresizdim, acele acele telefonu cuzdani masaya birakip kosar adimlarla, butun sirkete sicmaya gittigimi belli ede ede wc ye kostum.bizim wc de 3 kabin var, biri kizlar icin.en sondaki genis olana girip kapiyi kapattim ve soyundum, ben anadan dogma sicarim.kendimi bildim bileli boyledir.

klozete oturup mermerleri sayarak dokturmeye basladigimda hayatimin sokunu yasadim.evet, siktigimin kagidi bitmisti, daha neyle silecegimi dusunmeden kicima sicrayan damlaciklarla sarsildim.yine o bildik oyun sahnelenmeye baslamisti.neye silecektim kicimi? kirli kagitlari cikarip mi sileyim, koluma silip kolumu cikinca lavaboda mi yikayayim? tek care disari cikip yan kabine gecmekti dostlarim.

isim bittikten sonra bi kac dakika olum sessizligine gomuldum, wc de baska biri olmadigindan emin olduktan sonra kapiyi acip hizlica yan kabine gecip temizlige basladim.ben daha ruloyu alip tekrar kabine donsem mi diye dusunurken wc ye biri daha girdi, hemen kapiyi kilitledim. diger iki kabinden hangisine girecegini uc bucuk modunda dusunurken yan kabin acildi ve hayatimin sicisina daha yeni basladigimi anladim. esyalarimi gorunce ne dusundu bilmiyorum ama seslerden anladigim kadariyla kemerini cozmeden once ic camasirimin da dahil oldugu kiyafet setimi incelemisti.

klozeti kapatip, temizledigim gotumle oturdum ve durumun aslinda pek kotu olmadigini, yandaki ipnenin isini bitirince kabine gecip ustumu giyecegimi dusunerek rahatladim. arkadas cikinca biraz bekleyip hizlica o kabine gectigimde adi serefsizin esyalarimi da toplayip goturdugunu farkettim.sevgili dostlar, mesai saatleri coktan dolmus oldugundan ve esyalari alan eleman evine goturmus olabilirdi.acaba ne dusundu pezevenk? ustumdekileri tuvalete cikarip disarda ciplak dolastigimi mi? hemen nolacaksa olsun deyip 'kimse var mi ' diye bagirmaya basladim ama nafile.yaklasik 1 saat bagirdim.

sonunda part time calisan ogrenci bi arkadas duyup geldi.tanidigim oldugu icin biraz rahatlayip durumu anlattim, giysilerimi son giren kisinin alip goturdugunu soyledim.anlamadi, sen nerdeydin alirken dedi.disardaydim dedim.sirketten son cikanlari tek tek aradik ve goturen kisiyi bulup geri cagirdik.asagi yukari 2 saat anadan dogma bi sekilde helada kaldim.bu sirada 31 cekip cekmemek arasinda tereddutler yasadim, vakit gercekten cok zor gecti.

olay tahmin edeceginiz gibi butun sirkete yayildi sevgili dostlar.herkes esyalari birakip nereye gittigimi konusuyor.kimse kosar adimlarla sicmaya gidisimi ya farketmemis ya da hatirlamiyor.arkamadan konusup duruyorlar, yuregim yaniyor.icim aciyor sevgili dostlar.ben ne hale dustum? bunu mu hayal etmistim, karizmayi bi daha nasi toparlarim ben?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...