Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Güneşi Gördüm..

Buyse

Öne çıkan mesajlar

AeneisF said:
Mükemmel bir Filmdi.Sadece Beğenmedim konu Batıyı çok fazla övmesi.Ama Oyunculuk ve sinema adına herşey yapıldı .Gerçekten Beklentimin üzerinde bir filmdi.Mahsun un zamanla çok daha iyi işler yapacağını umuyorum.
Buyse said:

altan erkekli oscarlık oynamış.
+1
Masticore said:

Yalnız bilmiyorum özelliklemi yapmak istemediler ama bazı sahneler'de biraz daha zorlasalarmış aglatabilirdi ;) .

Birde Murat ünalmış yeni kenan imirzalıoğlu valla. Potansiyeli yüksek adamın...

bana özellikle yapılmış gibi geldi hani filmde özellikle ağlasın millet diye uzatmışlar lafından arınmak için belki de.. Ama deli gibi de ağladım yani.

Kim ne derse desin adam güzel film yapmış. Boşu boşuna kapalı mekana girdim bunun için sinemaya gidilmezdi tarzı bişey asla düşündürtmedi.. müzikler harikaydıı söylemeden edemeyeceğim.

çocukların bebeği yıkayacakları sahnede boğucaklar falan sandım meğersem makinaya atıolarmış çığlık attım , çok fenaydı içimin acıdığını hissettim yaa..

bir dee Murat Ünalmış'ı getirin banaaaaaaağğğğ nollluuurrrr :D
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
Zegna said:
mahsun kırmızıgulu diger dagdan inme arabeskcı popculardanmı zannedıyorsunuz siz pardon?

itu konservatuar mezunu, profesyonel olarak caldıgı 2 calgı var bildigim.

bu ne onyargı ya oeh be kardesim.

film baya iyi bu arada.

Filmi izlemedim ama bir önceki filmini göz ucuyla da olsa izlemiş olanların böyle bir önyargıya kapılmış olması gayet normal.

Film boyunca "dayak yiyen ağlayan yaşlılar, çocuklar" duygu sömürüsünden başka hiçbir şey yapmamış, dişe dokunur hiçbir şey ortaya koymayıp sadece duygu sömürüsüyle parayı götürme çabasına girişilimmiş bir filmdi. Haliyle bu filme de insanlar tepki ve önyargıyla yaklaşabilirler.

Filmi izlemedim ama tepkim bu yoruma.Yok böyle saçma bi yorum.Tamamen mahsunu sevmemenden kaynaklanıyor bu.
Beyaz Melek te duygu sömürüsü var diyerek filmi eleştirmek çok saçma.Açık açık mahsun çektiği için filmin saçma olduğunu söylesene sen şuna.
Bence bir şarkıcının üstelik alem buysa kral benimlerden buraya gelen bir yönetmenin çekebileceği en üst noktada bir filmdi Beyaz Melek.
Kore sinemasında ki duygu sömürü filmlerinde imdb puanlarınız 9-10yıldız. Yönetmen mahsun olunca çok saçma film.

Mahsunu sevmem etmem.Ama Beyaz Melekle müthiş bir iş başarmıştı.Türkiye nin gerçeklerini çok güzel bir şekildede anlattı.

Şu kafadan artık bir kurtulun.Türk sineması aldı başını gidiyor.Hala saçma sapan noktalarla eleştirmeye çalışıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Fazla acitasyon vardı.
Adam vermiş dramı vermiş dramı.
Şu eski Türkücü filmleri olurdu ya.
Hani bütün kötülükler bir ailenin başına gelirdi.
Kız Or..u olurdu
Erkek Dönme,pezevenk, uyuşturucu bağımlısı
kadın hasta
adam işssiz, fakir

herşey kullanılmış.

fazla mesaj verme kaygısı Filmi durağan kılmış. Bu hikaye daha sürükleyici kullanılabilirdi.

ALtan Erkekli ise döktürmüş yahu.Fİlmi kurtaran adam olmuş tam anlamıyla.

Mahsun'un yönetmenliğinden birşeyler çıkabilir ama nolur senaryo yazmasın. Hikayeyi oluştursun tamam ama en azından senaryoyu başkasına bıraksın.

please
Sosyal ağlarda paylaş

Mahsun yavaş yavaş kendini aşıyor...

Filmde az biraz güldürü olması lazım eksik. Yaşlı adamı oynayan adamın tipi süper, çocuğu makineye koyarlerken kızlar herkes hıh falan çekiyordu sinemada ben koptum, garip bakışlar altında kaldım " ÇOCUUUĞĞHLLARRRRRR "

Ama beyaz melekten kat kat iyi bir film...
Sosyal ağlarda paylaş

gittim gördüm, film güzelde, yani bilinmeyen bir şey anlatmaması ve hani bazı noktalarda biraz klişelere kaçması dezavantajı var. tamam pkk sorunu, tamam travestilerin sorunu, tamam köyden kente göç sorunu, tamam fakirlik vs. ama keşke konuları biraz farklı açılardan ele alsa bilmediğimiz bir noktadan işleseymiş. ya da binbir tane soruna birden dağılacağına daha az şeyi sıkıştırıp daha yoğun ve yenilikçi bir anlatım olsaymış. herşeyden biraz derken pek elde bişey olmuyor. yeni bir ufuk açmıyor film. onun dışında duygu yoğunluğu, oyunculuklar ve görüntüler falan iyiydi yani. gidilse de olur gidilmese de.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...