Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkfall Online Bilgilendirme ve Gelişmeleri

D@rkwish

Öne çıkan mesajlar

Enemy alliancedaki en iyi guildlerden biri 15 kişiler ve hepsi hardcore pvpci, adamlar şehirde felan her saniye birbirleriyle duel yapıyo açıkçası ben çıldırıyorum yani otur 2dk yayıl yok geçen cairn siegeinde cairnin saldırısını beklerken bankanın önünde 10 kişi duel yapıolardı...
Sosyal ağlarda paylaş

Darkfall Spotlight

said:
Welcome to the Darkfall Spotlight forum.

This forum's main objective is to facilitate communication between the Darkfall developers and the community. We've been working very hard on improving the game and working on the expansions to come while the community is growing larger and wider. It's important to us to maintain our connection to our base.

The Community Liaisons are Aventurine staff working for the Community. They are in close contact with the developers and the community so they'll be the main initiators on this forum. They'll be highlighting and offering perspective on the latest news, on interesting posts, on videos, they'll be running the contests, taking the suggestions, and helping the devs understand what the community is interested in and vice-versa. We're also looking to the Community Staff, the Customer Support Team, the GMs, the Developers, and of course the Community itself to contribute to the Darkfall Spotlight.

This forum will be heavilly moderated in order to protect it. It's to the best interest of the community if the Developers are able to rely on it as one of their sources for communication and information. We would appreciate it if you would help us keep it as civilized, as constructive, and as useful as possible.

This is our first effort in improving our communications and we're starting with our community. There will be many more initiatives to follow.

Thank you for reading,
The Darkfall Team

Gözlerim yaşardı , sonunda Community Liason buldular kendilerine :)
Sosyal ağlarda paylaş

Dune'dan aldığımız 2 şehirden birini oyuna tekrardan gelen ve ufakda olsa Hyperion'u tekrar yaratan bir alliance a sattık.+130k geldi.

NwO allianceının çoğu Aion'a geçtiğinden dağıldılar ve 25 kişilik(altlar dahil) bir clan kurmuş bir kısmı o clanı allyladık.Dune, Death allianceından geriye kalanları allyladı ve onlarda bir kısım oyuncu kaybetmiş Aion'a. Cairn bizim yokettiğimiz Hello Kitty allianceını allyladı.

Cairn aldığımız şehirlerden hala elimizde olanı siegeledi ve kaybetti.Şehir hala bizim + 50k felan gold geldi. Biz Calfardar adlı şehirlerini siegeledik ancak herkes sıkıntıdan afk vs takıldığından adamlar şehre recallayıp ortalıkta gezinen shardholderı kesip siege i bitirdiler. +40k aldılar.

Dün Cairn+Dune bizim 2 hamletimizi siegeledi 10 dakika aralıklarla ve 6 saat süren savaşlardan sonra(durmadan 1 hamletten diğerine koşturduk...) 2sini de kaybettiler. toplam 50k felan geldi.Ardından bizimkiler gidip Calfardarı siegelemiş ancak 6 saatlik siegelerden sonra millet yorgun ve birçok EU yatmıştı, Jeradan adlı hamleti(geçen şelalede katliam yaptığımız) içerde 8 kişi defans yaparken rushladılar bizim scoutlar erken uyarı veremedi(oyundaki sis sisteminden dolayı) ve bizim Calfardarı tutan adamlar çok geç recalladı 47 vs 70 hamleti defendlemeye çalıştılar ve anladığım kadarıyla(orda değildim) bizimkiler harcamış cairn'i ancak cannonlarla verilen hasar çoktan verilmiş o yüzden kaybetmişiz. -1 Hamlet.

Bu arada bizim clanı Darkfall için emekli ediyoruz malum liderlerden sadece 1 i oynuyordu ve oda artık yoruldu tek başına, birçok eski SD de oyunu bıraktı zamanla.İleride ne olucak bilmiyorum ancak NA transferlerinden sonra EU serverında populasyon diye bir şey kalmayacak gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben AION oynuyorum, Darkfall'un pvpsiyle yakindan uzaktan hicbir alakasi yok. Targetlayip, 1-2-3-4 diye basiyorsun. Ayni WoW tarzi, en ufak bir zorlugu yada yetenek isteyen bir yani yok.

Ama insanlarda hakli, gercekten bende bizim sehirden cikip 1 saat adam arayip, butun sehirlere gidip, 1 tane adamla karsilasmadan dondugumu biliyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
yalnız yeni haberleri okudunuz mu

aoe büyülerine global cooldown getiriliolarmış dengelemek için

bi de racial skiller geliomuş, orclar daha çok axe le damage koyacakmış, dwarfların craft ettiği armorlar daha durable olacakmış. humanlar da nurture buffından daha çok can dolduracakmış gibi vs

forum birbirine girdi. QQ postları her yerde. Mageler ağlio ne CD si o kadar kastım öle şey mi olur falna diolar.

dier adamlar da Ben işte orc kastım o kadar polearmı levelladım şimdi respec etme şansı veremniz lazım vs dio. hehe

AV yine yaptı yapacağını
Sosyal ağlarda paylaş

naaptin sen Darkwish statlar filan 100 oldumu?

bu evet mage skillere nerf meele skillerede buff geleceğini özelliklede archery'ya geleceğini biliyorduk. kendi fikrim mage pvpsi oyunu atariye döndürüyor, ok-kılıç-kalkan'a dönüşü destekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim arkadaş var 0 melee 0 archery skilli var pure mage release den beri öyle. Şimdi global cooldown ne kadar olucak nasıl olucak bilmiyoruz ancak AV yi biliosam abartmışlardır, e noldu pure magelik öldü. Bu adama yazık değilmi? Bende her büyü okulu nerdeyse 100 2 tanesi 100 değil ama az kaldı onlarıda 100liycem. Bütün offensive nukeler 75+ hatta bazıları surge bilem :P Statlarım abartı değil ben stat kasmadım pek 62 str/vit var. 313 hp buffsız.
Sosyal ağlarda paylaş

Koyucakları cooldown nasıl olucak nasıl işleyecek bilmiyorum ama atıyorum r100 nuke attıktan sonra tüm r90/r100 nukeler 10 5-6 saniye cooldowna giricekse gg pure mage olamazsın hiçbir şekilde... Büyük savaşlarda azda olsa işe yararsın ama small scale yada 1 vs 1 unutabilirsin yani.
Sosyal ağlarda paylaş

pure magesiz bir oyun düşünmek bende istemem işin rpsini düşüncek olursak en baştan hatalar yaptilar, bu işi adam gibi yapmanın yolu basitti..

1. Elemental büyülerini sadece herhangi Weaponmastery almamiş kişiler alabilir. Mastery alanlar alamaz.
2. Büyü atilirken damage alirsan büyü fizzle olur.
3. 1 Elemantel alan diğer bir elemanteli alamaz.

Skill artişini yavaşlat, damagei arttır, istenilen regi kıs.(banagöre oda abarti) oldu gitti büyü savaşları, büyücü savaşlarıda görebiliriz ama bu türlü kimin ne olduğuda belli değil
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...