Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkfall Online Bilgilendirme ve Gelişmeleri

D@rkwish

Öne çıkan mesajlar

Lend Mana en ucuz yol olduğundan arkadaş dün arcane kasıyordu. Onun targetı oldum ve saatte 900 mandrake kullandım Earth için ağlayasım geldi :D Zorlasan cooldown vs derken 2 farklı spell kullanırsın mana zaten bitmiyo çok feci kasılır skiller. Seninde bol bol lend mana macrolaman gerekicek zaten benim üstümde kasarsın :P
Sosyal ağlarda paylaş

100demi 90damı ne AoE vardı o Arcane Wrath olabilir. Oyundaki Necro 100 nukeundan sonraki en iyi 2. nuke(çok ufak bir fark var) onu almayanı dövüyolar :P Sen supportu çok fazla buff/heal olarak bakıyorsun bence biraz offensive inede bak. Söyliyim sen combatta %60 wall of force, AoE nukeler sallayıp kalan %40 da felan anca heal buff vs yaparsın.

Bir kere siege combat okadar hızlı oluyoki çoğu zaman ne heal ne buff zamanın oluyo adam gibi. Durmadan bir push bir fallback durumları felan. Açıkçası birini bufflamaya kasıcağına düşmana atıcağın bi 100 arcane nuke bize x3 daha çok katkı verir.Benim görüşüm tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

51 oldu enchant tahminen 1000 enchant yaptım. Her enchant 15 malzeme(tanesi 5-20g) + 1 catalyst(40-100g tanesi) + 100g + enchantlediğim silahın vs malzemesi. Kaç k gold gitmiş işte hesaplasın biri :P Clanbank sağolsun yoksa ben kasamazdım zaten.(Tüm clan enchant malzemelerini donate ediyor bu uğurda, tabiki clanbankde olan malzemelerden isteyenler enchant yaptırıyor ve eksik malzeme varsa kendi getiriyor istediği enchant için)

Yakında gelirsin clana verirsin bana enchant çantanı bi bakarım neler var :P

Necro 100 nuke un adını hatırlamıyorumda iyi AoE ve max dmg oyundaki onu biliyorum.Seninki 2-3 dmg azdır yani çok farkı yok. Sana şöyle diyim sen ben ezersin büyük ihtimal şu anda sırf spellerden dolayı. Taktikleri anlatırım ventte yakında :D
Sosyal ağlarda paylaş

Benim özelliğim o :P Necro 100 değilim bilmiyorum nuekunu o yüzden. Sacredı da kas derim de kullanımı AoE olmadığından daha zor ancak speed abilitysi aldınmı çok iş görür.(91 vurdular arkadan bana ama surging olup olmadıgını bilmiyorum.)

Arcane transmute u yapabiliyormuyum bilmiyorum bakmam lazım listeme; fakat transmute tavsiye etmem darkscepter/corpsecall yada r80 racial staff derim.
Sosyal ağlarda paylaş

Dun bahsettigimiz siege.

http://www.youtube.com/watch?v=tMR4PyqnMHw&fmt=22

150 kisi vardi saldiran, bizde 60 kisi falandik. Tabii 150 kisi vardi diyince, sanmayin ki 150 kisiye kafa kafaya 60 kisi girip de oldurduk. Erinthel inanilmaz bir sehir, cok iyi savunma yaptik. 3 Kere surlari gecebildiler, 3'undede geri puskurttuk. Cok saglam loot arti kill yaptim. En guzel DFO deneyimimdi. UO'da aldigim zevk ve heycandan bile daha iyiydi diyebilirim. Video'da cok basit bir sekilde icerden disari aoe atiliyor gibi gorunuyor ama tabii ki oyle degil. Vent'te durmadan emirler veriliyor, birlikler durmadan stratejik noktalari degistiriyor, tam bir savas yani. Toplam 6 noktadan saldirildi sehre sanirim, bu videodaki arkadas sadece 2-3 noktayi gosteriyor. Hehe arada bende gorunuyor, kafasinda boynuzlu bone armor olan cuce :)

zaten 2-3 tane cuce var butun allianceda Q_Q
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim şehir vulnerable yani saldırıya açık, biz koruyoruz 60 kişi 150 kişi girmeye çalışıyor ama girme noktalarının hepsini aoe vs nukeluyoruz sürekli giremiyorlar çoğu ölüyo vs en sonunda kaçıyo kalanlar. Şehir 5 tier den oluşuyor ve düşmandan maximum 10 kişi tier0 ı görebiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

En ufak bir gruba karşı x3 sayıda adam getiriyorsunuz son 10 günde 2. raidimdi o ufak çaplı rubaiyattaki ilkinde bizim 5 e karşı 25 kişi çıktı mortis consortium şehrinde :D(Şehre gelmeden 2-3 başka boş şehrinize gittiydik adam varmı diye eh belliydi gelceğimiz hazırdınız :) ) Bundada bizim 6-7 ye karşı 20 kişi felandınız heralde sayamadım ama arkamızda 4 vardı sudan 2-3 çıktı sanırım öndede 10+ vardı, allianceınız toprağını koruma bazında baya iyi tebrik ettim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...