Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkfall Online Bilgilendirme ve Gelişmeleri

D@rkwish

Öne çıkan mesajlar

Forumlardan said:

Last time the devs were quiet for this long we got treated to a massive game expansion (for free non-the-less). I wonder what they have in store this time.

One thing I heard from a reliable inside source is that they are seriously overhauling the character animations to bring them up to the top notch quality of the world/terrain graphics. Also vastly improved character models.

Its looking like the 2nd expansion will have:

-melee diversification
-archery diversification
-vastly improved animations
-vastly improved character models
-improved city defenses (ones that don't destroy the city they were supposed to protect
-improvements to the weather system
-village enhancements
-furniture making (new craft profession)
-various other enhancements to existing game features / mechanics
Sosyal ağlarda paylaş

Evlere NPC koyma olayi yakinda gelicek gibime geliyor.

Beni uzen ise skill cap namina hicbir gelisme, haber yok.

Dogrusu gecen seferde exp'den hicbir sey beklemiyoduk, hic kimsenin en ufak bir fikri yokken herifler cat diye housing ekledi, belli olmaz.

Oyun su an eskiye gore cok daha oturmus durumda bence, tek eskigi skill cap ve skill gain increase. Geriye kalanlar ufak ufak polishlemeler..
Sosyal ağlarda paylaş

abi o senin dediğin olursa,diğer lvl bazlı oyunlardan bir farkı kalmazki,oyun lvl bazlı oyunlarda end game raid dungeon v.s ye hitap etmiyor,oyun içinde sürekli gelişme grafiği çizmek için,full kasmayı zorunlu kılıyor,ha macro yapmazsan 5 sene sürer belki burda 1 charı her yönden fullemek,bence adamların amacı da bu,dikkat ediyosan macro yapanlara falan da baskı uygulamaya başladılar,bilmiyorum hatalı bilmiyorum doğru,ama en baştan sıkmaları lazımdı bu şekilde
Sosyal ağlarda paylaş

Skill cap konulmasi oyunun hicbir mekanigini bozmaz. Bunun yaninda pvp'i arttirir, oyunu kolaylastirir, crafter insanlarin ilk defa para kazanmasini saglar, oyuncu sayisinda artisa neden olur.

Skill cap'ten kast edilen UO'daki gibi hard cap olarak anilan "skill cap : 800" 8 tane 100 skillin oldu mu daha fazla skill alamiyorsun degil. Soft cap getirilmesi gerekiliyor. Ne kadar cok skill arttirirsan, skillerin artma hizi o kadar dusuyor, ve bunun yaninda kullanilmayan skiller dusuyor.

Bu da demek oluyor ki yeni baslayan bir kisi cok hizli gelisip, digerlerini yakalama firsati bulucakken, aylardir macrolayan insanlar "kullandiklari" disindaki skilleri yavas yavas kaybedicekler ve ayni anda hem gatherer/crafter, hem pvp'er olamiycaklar.

Tabii bu sistemde DFO'nun temel yapilarindan biriyle carpisiyor. Bu da 1 account = 1 karakter mantigi. Pvp'e yonelik skilleri kasanlar asla craft kasamiycak ve 1 account 1 karakter mantigindan dolayi "crafter" karakterlerde acamiycaklardir.
Sosyal ağlarda paylaş

Phyxantar said:

SD'ye bi başvuru yaptım onun sonuçlanmasını bekliyorum, ondan sonra hayhay

Sizin başvurular aslında sonuçlandı ama clan lideri üniden mezunmu oluyor nedir bişiler var foruma giremiyor bi süredir o yüzden forumdan cevap gelmiyor.İnşallah yakında gelir,gelmezse ben diğer liderlerle konuşacağım zaten. Sanırım alındınız ama %100 emin olamam tabiki.
Sosyal ağlarda paylaş

Sen %99.9 alındın da forum access vermeden oyundan almak istemiyorlar sanırım. Diğer arkadaşı bilmiyorum da senle ilgili herkes okay demiş diye duydum bir lider arkadaşdan. Clan lideri gelmedende forum access i verilmiyor diğer liderlerde admin access yok foruma.(Birinde varda o DF takılmıyo)

Wall of Force ezer zaten adamı bırakmıyor valla :D Bu arad spellchantteki AoE heal surgingde hiç fark yaratmıyor yani alırsan 75 de dur kasma olayını arkadaş surgeledide ağlıyodu :P
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm, 5.5'den 11.0'a cikiyor dediler bana ticki?

Bu arada wall of force surge'u nasilmis sorsana bi :)

87 oldu..

Bi de sende wall of fire var miydi? Baslangic damage'i ne biliyor musun?

Seal of Vengeance onden 3.5x8 olarak basladi, arkadan 5x8.

25'e getirdim 4.2x8, arkadan test etmedim ama 6-6.5x8 olsa gerek.

compare contrast yapmali
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...