Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkfall Online Bilgilendirme ve Gelişmeleri

D@rkwish

Öne çıkan mesajlar

yav haklısında 40 2h skille neyi nasıl kesecez,zaten ortaya aoe açıyolar direkt yatıyorsun set de kasmadık daha,full silahlara ve büyü skillere abanıyoruz,full setli bir mahirim i dün 4-5 kişi ancak kesebildik 10 dk kovaladık,sonra herif diyoki,village clanından olanlar alacak siz değil,onlar bu alliance ın kral clanı diyor aynen böyle,bende zaten dedim alliance chat de,sizden başka kimseye yardım etmiycez,(clanımız yani)kral da benim ayrıca dedim,postayı koydum valla ahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

clanın 3*5 i hariç hepsi 2-3 haftalık oyuncu,ve alliance kuvvetli bildiğim kadarıyla,dün birilerinin şehrini yakıp yıkmışlar yine,konuşuyorlardı chat de,ki dün ayrıca 20 kişi saldırdı tekrardan,abartısız söylüyorum surlarda 15 kişi sadece oklarla geri püskürttük herifleri,3-4 ü öldü lootlamaya aç kurtlar gibi koşturduk asdasd
Sosyal ağlarda paylaş

superwiz said:

clanın 3*5 i hariç hepsi 2-3 haftalık oyuncu,ve alliance kuvvetli bildiğim kadarıyla,dün birilerinin şehrini yakıp yıkmışlar yine,konuşuyorlardı chat de,ki dün ayrıca 20 kişi saldırdı tekrardan,abartısız söylüyorum surlarda 15 kişi sadece oklarla geri püskürttük herifleri,3-4 ü öldü lootlamaya aç kurtlar gibi koşturduk asdasd

o saldırdıkları şehir bingildakların allianceının yssam şehri oluyo işte :)
Sosyal ağlarda paylaş

3 kisi vardi.

daldigi adam benim dummy - dominus
cuce - wolfbane

ben dominusla gankledim, cesedi actim, gozlerim yuvalarindan cikti steed i gorunce cekip direk bankaya kosmaya basladim auto run'da o sirada diger client a gecip wolf'la actim, geriye kalanlari actim ama diger elemanlar supurmustu, 142k arrow vs. topladim.

IT WAS MY FUCKING DESTINY mkay?

ama gercekten oyun hevesim cok kirildi o anda, 60 dk kasmisim 2 karakterle 2 tane steedgrass cikmis, herifler getirmis dupelu itemlari.. meh.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hala dupe olup olmaadıgına emin değilim çünki bu adamlar cidden çok felaket exploitlediler devil ve deathless mageleri zaten milyonlarca goldları vardı bunlar piyasadan toplanmıycak şey değil :) Sen 800 sattım diyosun baksana.

Edit: 142k arrowla bi 3 karakterin sharpshooterı 100 lenir en azından tahminen. Benimki 91 de şu anda ok varda kasmıyorum mob keserken yavaş yavaş geliyo skill.
Sosyal ağlarda paylaş

Drobu aldim, 5 saat sonra trade'den iki ayri karakterle satmaya basladim.

Birinden mesaj geldi..

"Butun steedgrasslari istiyorum" diye..

bende sinir oluyorum boyle tiplere, ulan sen kimsin bende kac tane oldugunu nerden biliyosun, havan kime..

"3000 tane var" yazdim..

gelen yanit direk sok..

"Tanesi 300'den hepsini alirim"

sessizlik oldu..

"Nerdesin?" diye sordum

Yanit "Yssam.."

"Hangi sehir?" diye sordum..

"Belli bir sehirde degiliz, merc clani olarak birine yardim ediyoruz" dedi..

Bu itemlarin merc'lerin itemlarini oldugunu dusunursek. Ve butun itemlari kaybettikten sonra HALA 300g'dan 3000 tane steedgrass alicak gucleri varsa.. Yani sadece steedgrass'e sadece 900k verebiliyorlarsa bu dupe'dur arkadasim.

7m kaybetten sonra 900k sadece steedgrass'a veriliyorsa bu adamlarin bir dayanaklari vardir. Normal grind, veya exploitle olucak seyler degil bunlar.

Herifle trade muhabbetine girdik, benim actigim cesette 200k'a yakin wood vardi, konustugum adamda ayrica bir 300k vardi..

Come on.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

dupe nasıl yapılıo ki ya bence dupe değildir o kasmışlardır gibime gelio

edit: bu postu bingildakin postunu okumadan attım . asd

Hayir abi zaten, forumlarda insanlar yaziyor. Bu insanlar cok uzun zamanlar legit olarak exploit yapmislar. Gizlememisler. Ama tamamda soyle bir olay var. Magic gain arttirilmadan once bu adamlar 100 elemental yapmis. 1 ay grind ve 2m tutuyormus o zamanlar. Simdi akil var mantik var, exploit falan iyi guzel ama lutfen 5 kisi 2m'ardan 100 elemental kasiyorsa orda bir durup dusunmek gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

Ilk basta uzuldum zaten, sonra ogrendim ki artik dupe yapmak mumkun degilmis. Hatta yapmaya calistiginda dupelemeye calistigin itemlar falanda gidiyormus. Ben o an uzuldum cunku hala mevcut sandim. Ya elbette uzuluyosun ama zaten millet daha 1 ay once catir catir at depikleyerek 100'lerce k kasti. Her oyunda boyle aciklar oluyor, insanlar somuruyor. Ben onu gorunce, hala mevcut sandim. Kuzenim falan daha dun oyunu aldi, moralim bozuldu herife oyunu aldirdim diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Bak dupe yok demiyorum ben ama %100 emin olamam diyorum ancak şunu düşün. Bu adamlar Devil farmladı 24 saat boyunca 2 ay ve bir dolu Deathless mage spawnını. Devil her killde 6klık key + Astrolabel infernal vs düşüren bir theyril key veriyorki ben daha bu keyi hayatımda görmedim + mobun kendi 2k gold mu ne veriyo yani kill başına 8k saatte 5-10 kesiosan saatte 40-80k gold + chestten çıkan o 1 mariner astrolabel zamanında 200k gold verip alan alliancelar vardı"Hyperion misal". 24 saat 40-80k kaç k yapar düşün üstüne deathless mage spawnlarını düşün + 30 dakkada bir 1k gold + 1 leenspar key(4k) düşüren 3 farklı baradron spawnı düşün ve bunların 2 ay boyunca en azından sırf bu adamlar tarafından farmlandığını düşün 7/24. Çıkan goldu hesaplaması saatler alır.

Üstüne bu adamlar hyperion tarafından 20 ker siegeler için tutuldu adam başına 1.5k gold a kadar çıkan fiyatlarla(bunlar 30-50 kişi takılıyor). Üstüne clanbank çaldılar birçok kere.

Birde bu kadar goldla piyasaya yapılabilicek manipülasyonu düşün gerçekten çokmu imkansız geliyor sana? Adamlar geçen hafta yssamda 500k gold yaptılar sırf siegelere gitmekten yada gitmemeleri için aldıkları paralardan.Kendi alliance ın bile ödedi bu adamlara para.

Dediğim gibi exploited parayla yapılabilicek birşey olduğundan dupe a %100 gözüyle bakamam ama belki yapıyorlardı bişi diyemem.Ama legit bir durum olmadığı bilinen bir gerçek savunamaz kimse bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Elementallari zaten 50'e kadar kasmak sorun degil. Asil 50'den sonra sacmaliyor. 2-3 tane daha 50 kasiyosun 75'e gelene kadar. 100'den bahsetmiyorum bile.

Ayrica bu adamlar 24 saat farmladi diyelim, ne ara macro yapiyor bu adamlar?

Neyse abi, beni baglamaz. Bana yarari dokundu. Biraz uzuldum ama etrafimdaki sevdigim insanlari, bana yardimi dokunmus insanlara bir bakima yardimci oldum. Bu da bana yeter.

Healer karakter yapmak istiyodum, normal yollarda asla mumkun olmiycakti hep icimde kalcakti, artik mumkun.

KKTHXBB mercs.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...