Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkfall Online Bilgilendirme ve Gelişmeleri

D@rkwish

Öne çıkan mesajlar

haha iyiymis..

yalniz applicationlari niye bu kadar yavastan anladiklarini anlamis degilim, bugune kadar ilk defa bir mmorpg'de bu kadar application'a yanit icin bekliyorum..

Bu arada ilginc baska bir sey geldi basima. Sabah ise giderken 9'da macroya biraktim, su an eve geldim. 2 karakterde olmus. Karakterlerin journallara bakiyorum, olduren kimse gorunmuyor.. Ki karakterlerden birini shield olarak kullaniyodum, full scale/plate/shield vardi. Yani sehirde dalip kesilicek halde degildi..

Acaba GM'ler mi kill cekiyor macrodakilere?
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmem, journalda yazması lazım GM kill çekmez. Application süreci yavaş ve nedenini bilmiyorum malum lider değilim onların foruma accessim yok. Ancak tahminen official forum postların taranıyordur, friendlistinde biri varsa taranıyordur, birkaç düşman allianceın ipleri(spy <3) vardı en son bizde onlar taranıyordur eh bide liderlerin discussion(her lider her gün giremeyebilir foruma sonuçta) ı vs derken alır baya zaman :)
Sosyal ağlarda paylaş

Haha demin GM gelip wolfbane'i bir saatligine banladi. Dominus'la mesaj attim 15 saniye sonra afk degilim diye.
Adam bildigin benimle tartisti, ve argumani su; "Ben geldigimde AFK'din". Peki tuvalete gidemiycek miyim diyorum, yanit veremiyor. Saka gibi ya. AFK olmadigini kanitliyorsun, adam sirf hatali oldugunu kabul edip, yaptigini bozmamak icin cocuk cocuk konustu yanit falan veremedi.

Defol git dedim kapattim tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...