Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

Gangren

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
HoN mu LoL mu deseler, hiç düşünmeden LoL derim. hatta hon diyenlerede bi güzel ROFL derim. berbat bir oyun hon, tabi zevkler ve renkler vs. vs.
neyse;
İlk olarak ........ oynun daha "betada" olduğunu göreceksiniz. Artı olarak oyun "Dota" mantığında pek işlemiyor.
-Abi işte 2 tane düşman taraf var, creepler herolar falan, kule sistemleri... dota lan bu!
İlk önce derin bir nefes alıp şu düşünceden kendinizi arındırın.
Bak adamlar ne yapmışlar, level sistemi koymuşlar, talent sistemi var üstüne rune sistemi var ki gelicek olan muhtemelen bir sürü daha yenilik olacak.
+ olarak leaverlar için geliştirdikleride güzel bir sistem var.
Misal internetiniz bi anlık koptu "haydeee tüh" demek yok artık, oyunu tekrardan açtığınızda sizi bekleyen bir "reconnect" tuşu var ve oyun bitmeden başka bir oyuna giremiyorsunuz. İlla ki o oyuna gireceksiniz.
Üstüne ability power gibi sonunda magelerin late gamede bile birşeye benzeyebildiği olay eklemişler. Spell damagelerini arttırıyor. Grafikleri ise gayet hoş ve güzel, özel ncler var mesela oyunda, onları kestiğiniz bufflar kazanıyorsunuz. Her heronun kendine özel bir pasif skill i var. oldukça geniş bir oyun. yalnız oyunu dota mantığında oynarsanız ezilme şansınız çok yüksek, daha taktiksel diyebilirim.

edit: Bu arada summoner nick: StyJie , oyun içersinde pm atarsanız birlikte oyun oynayabiliriz hatta sorularınızı cevaplayabilirim.

edit: mesaj atmadan önce kuralları okursanız ortaya hakaret babında ifadelerin yasak olduğunu göreceksiniz.
-sam
Sosyal ağlarda paylaş

Umarım beta olduğu için böyledir yoksa hon un yanında yalan kalır bu oyun. En büyük eksisi girişteki ekranlar vb. çok kötü. İlk takım toplanma ekranına girince mIRC chat kanalına felan mı geldik dedim. İnsan biraz özenirde iki güzel grafik yapar menü yapar. Rating sistemi hona göre daha iyi geldi bana. Oyunu Dota gibi yavaş akan bir oyun yapmışlar, herolar yine o hantallıkla hareket ediyor. HoN gibi akmıyor oyun. İyi kötü diyemiycem buna herkesin kendi seçimi.

Ben açıkcası dotayı canım sıkıldığında bi giriyim iki stres atıyım diye oynuyorum, çoğu arkadaşımda öyle oluyor. Rune sistemiydi summoner sistemiydi demek çok oynayan ezecek demek. Bu yönden bence tutmayabilir oyun- en azından dotacıları çekmez yeni bir kitle oluşturabilir elbet- dediğim gibi dotayı oynayan çoğu arkadaşım sık sık oynasalarda bir wow ayarında oyun olarak görmeyen adamlar dotayı.

Oyun için chat ekranı felan felaket. Menüleri dediğim gibi hiç beğenmedim. Bazı basit şeyleri hala bulamadım - tp yi mesela. Deny yapmayı beceremedim bilmiyorum var mı oyunda. Gizlenmeyi sağlayan çalı olayını beğenmedim. Herolara denge çok lazım. Level 15 ken level 11 ini kesemediğim herolar var. Recipe olayları kötü karışık. HoN dada başta kafam karışmıştı ama alışmıştım, bunda upuzun bir liste var. Akılda kalmıyor daha düzgün menüler lazım yine.

diyeceğim odur ki üzerine daha çok emek lazım yoksa dotacılar hona akar, bu oyununda yapımcılarına sıfırdan kitle kurma zorunluluğu gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

interface rezalet zaten şimdilik bunu betaya bağlarsak geriye oyun dinamigi runedür talent treedir falan kalıyor. 2,3 oyun attım ama ne bilim ya oyun beni çekmedi diye bilirim, ki bunun betadan kaynaklan hiç bi sorunla alakası yok.

chat sistemidir, interfacedir illaki düzelir de oyunun geri kalanı da pek iç açıcı degil gibi geldi bana
Sosyal ağlarda paylaş

Teleport olayı ekstra skillerle geliyormuş bugün farkettim. Bazı ezici herolar var oyunda yeni girenlere tavsiyem Teemo alsınlar. Bugün level 5 summonerımla karşısı full level 30 olan adamlara karşı 19/0 oynadım teemo ile. Abartı şekilde op olmuş poison dart skiline nerf şart. (Vurduktan sonra 5 saniye boyunca -30 vuruyor, mana istemiyor pasif , her vuruşlada vuruyor) Karşı takıma geldiğindede ne yaptıysak kesemedim teemo yu. Bunları hızlıca düzeltirlerse iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok dengesiz herolar var evet, Teemo bunlardan sadece birisi.

Summonerların level atlaması ve mastery tree/rune seçimi ile kişiselleştirilebilmesi bence + bir özellik.

Runeların ilerleyen dönemlerde puan ile alınacak olması ve diğer runelar ile birleştirilerek, farklı runeların çıkması da güzel.

LoL, Dota'ya biraz farklılık getirmiş.

Beta'da olduğunu unutmadan oynamak gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...