Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.1 PTR Patch Notes

Gangren

Öne çıkan mesajlar

1 saattir Argent Tournament olayına bakıyorum.

Mounted Combat inanılmaz zevkli olmuş, hele 2 oyuncunun karşılaşmaları destan gibi :D

Şu an için 4 ability var sadece ama kolayca yenileri de eklenebilir. Ayrıca bineklerin löp diye 180 derece dönüş yapmaları engellenmiş, aynı bir şovalye gibi mızrağı yere paralel hale getirip atağa kalkmak, düşmana vurduktan sonra yavaşlayıp bineğin dizginlerini çekip geri dönmek süper oluyor :)

Dummy'lerle yaptığım bir çarğışmadan görüntü:

Sosyal ağlarda paylaş

Öyle bakarken denk geldi şaka gibi;

official notesdan

Hymn of Hope: This spell has been removed.

Sonra glyph değişikliklerine bakınırken de

Glyph of Hymn of Hope *new* -- Your Hymn of hope provides 3 times the normal amount of mana per time, but its duration is 50% shorter.

şaka değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:
Aluriel said:
evet önce en alttakini kur. sonra 5 parça olanı çıkarıp o klasorün içine koy.

kurudm calıstı charlar kopyalanmıs ama wowhata verip duruyor neden olabilir acaba

keşke benim karakterler de geçse de bende de hata verse wow :<

bilmiyorum neden olduğunu ama duyduğum kadarıyla herkeste oluyormuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Death Knight (Skills List / Talent + Glyph Calc.)
Frost

* Frost Fever now lasts 15 seconds. (Up from 12 seconds)

Unholy

* Blood Plague now lasts 15 seconds. (Up from 12 seconds)
* Ghoul Frenzy is now instant cast.

Druid (Skills List / Talent + Glyph Calc.)
Restoration

* Revitalize now also affects Wild Growth.

Hunter (Skills List / Talent + Glyph Calc.)
Pet

* Thunderstomp (Gorilla) has been removed from the game and replaced by Pummel - Pummel the target, interrupting spellcasting and preventing any spell in that school from being cast for 4 sec. (20 Focus, 5 yd range, Instant, 10 sec cooldown)
* Savage Rend (Raptor) now temporarily boost the raptor's damage by 10% for 30 seconds.
* Furious Howl (Wolf) now only affects the wolf and its master, duration increased from 10 to 20 seconds.

Priest (Skills List / Talent + Glyph Calc.)
Discipline

* Grace doesn't reduce damage dealt to the target anymore but now increases the healing received from the Priest by 3% (Up from 2%)
* Renewed Hope now also give you a 100% chance to reduce all damage taken by 3% for 20 sec to all friendly party and raid targets when you Power Word: Sheild a friendly target.

Rogue (Skills List / Talent + Glyph Calc.)

Assassination

* Hunger for Blood now has a 30 yards range.

Subtlety

* Tricks of the Trade now removes the threat caused by your next damaging attack. (Old - Your next attack)

Warlock (Skills List / Talent + Glyph Calc.)

Demonology

* Enslave Demon has been changed, it is no longer more difficult to control a demon if you repeatedly enslave the same demon.
* Nemesis no longer reduce the cooldown of Soulstone.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeager said:
Hiç yeni itemlar var mı heroism/valor lar için? herhangi bir haber ya da söylenti var mı bu konu hakkında?

Heroism ler için olacağını sanmıyorum çünkü hali hazırda yeni uldura 25 man badge leri geliyor. Onlarla yeni T8 ler ve itemlar alınabilecek. Ulduar 10 man den de valor düşecek diye biliyorum ama onlarla T8 alınamayacak bu sefer. MMO da okumuştum, linki bulamadım, açıkçası da üşendim aramaya zira ptr iniyor =p
Sosyal ağlarda paylaş

Argetn Tournement ile alınabilecek itemler yavaştan belli olmaya başladı. Detaylı bilgi worldofraidste ve mmo-championda var. Bu yeni eklenen itemler arasında ilvl 200 epic kalite silahlar ve ilvl 200 mavi kalite armor, faction mountları, tabardlar, pet companionlar ve bannerlar bulunmakta.
Sosyal ağlarda paylaş

Anladığım kadarıyla aynı WG mantığıyla çalışan ama onun kadar büyük karşılaşmaların olmadığı bir BG olacak.

Şöyle ki, mekana ilk vardığımızda müsabakalara katılabilmek için öncelikle çaylak rütbesinde olmamız gerekiyor. 4 adet görev alıyoruz Horde/Alliance çadırından. Bunlar etraftaki hedeflerde çeşitli saldırı şekillerini deneme, Icecrown'da 10 adet mob öldürme, oradan buradan item taşıma gibi görevler.

Ayrıca mekandaki 2 goblinden odun ve kiremit/taş toplama görevleri alıyoruz. Muhtemelen inşaası süren kolezyum için olacak ve inşaat bittiğinde gerçek karşılaşmalar başlayacak.

Aldığımız ilk görevlerden birinde 15 adet Aspirant's Seal toplamamız isteniyor. Bunları da yukarıda saydığım günlük görevler karşılığında alıyoruz. Şu an için günde 5 seal alınabiliyor gibi en fazla.

15'e tamamladıktan sonra bir sonraki rütbe için görevler açılması lazım, sanırım daha gelen yok bu noktaya.

En sonunda da Champion rütbesine ulaşınca, fraksiyonların çadırında yer alan 5 ırka ait satıcılardan, o binekleri, süs hayvanlarını, tabardları vs. alıyoruz.

Örnek resim:

Benim düşüncem aynı Battle.net ortamındaki gibi belli saatlerde müsabakar yapılacağı, 1vs1 yanında 5vs5'e kadar değişen kombinasyonların olacağı yönünde.

Ama binek üzerinde savaş inanın çok zevkli :)

Sosyal ağlarda paylaş

Hunter (Skills List / Talent + Glyph Calc.)
Pet

* Thunderstomp (Gorilla) has been removed from the game and replaced by Pummel - Pummel the target, interrupting spellcasting and preventing any spell in that school from being cast for 4 sec. (20 Focus, 5 yd range, Instant, 10 sec cooldown)

hay siciyim sarap canana
abicim neden ya
yane hunterda bi tane aoe vuran pet niye olamiyo ya
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...