Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.1 PTR Patch Notes

Gangren

Öne çıkan mesajlar

FreEmoon said:
Masquerade said:
Rogue'a 2 satır birşey gelmiş, o da nerf. Roflol.

valla o 2 satır niye 2 satır ve niye nerf içeriyor bilmiyorum ama rogue'yu hayvan gibi bufflamışlar. Bizim rogue'lar ezdi bizi 2 gecedir. Hemde öyle böyle değil 3.1 öncesi %20 fark koyduğumuz roguelardan %20 falan fark yiyoruz şuan.

Abartı bufflamışlar. Dps sıralamsı hemen hemen aynı bizde herkez gene benzer dpsleri yapıyorken rogular sıpladı geçti üstümüzden.
yama notlarının en sonunda fixler vardı sanıırm orda en son rogue vardı ona bakmıstır
Sosyal ağlarda paylaş

3.1 öncesi ben bossuna göre 5-6k dps yapıyordum genelde, guildin en iyi rogue'u 4-5k'yı bulamıyordu.

2 gündür durum tersine döndü, benim 5k civarı dps yaptığım Razorscale'de adam kalktı 6.5k yı gömdü geçti. XT-002'de ben 5150 civarında kaldım elaman 6400 gördü.

Patchwerk'e falan gitmediğimiz için kendimi eskisi ile kıyaslıyamıyorum pek. Ama DK'larımız, warriorlarmız, hunterlarımızla dps'imi kıyaslayınca eskisi gibi oluşuyor tablo. Ama roguelar aradan fırladı geçti. Yani tahminen patchwerke gitsek ben gene 6k yaparım ama eleman 7500 görür gibi geliyor bana.

Edit: Hayır adam kendi bile şaşırıyor, daha dün "hocam beklediğimin en az 700-800dps fazlasını yapıyorum, bende anlamadım, çok sağlam bufflanmışız" diye mesaj attı. Bu gece raide 4 rogue almayı planlıyoruz dps yükselsin diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...