Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

tunch said:

oyna oyna bitmiyor oyun yahu , zevk alıyorum ama combatlardan çok sıkıldım.

aldım casual'a , god mode şeklinde ilerliyorum ciuv ciuv. sohbet muhabbet dönüyor combbattan daha fazla ; olması gerektiği gibi. dragon age değil ki mübarek kombatından zevk alalım

evet ya senaryo iyi de combatlar boş.Karakter ağacı ve inventory yönetimi biraz daha karmaşık olsa herhalde haftalar harcanırdı başında.Ne biliim fallout 2 deki gibi çeşit çeşit silah cephane bulayım hatta üstüne Oni oyunundaki gibi melee combatlar olsun(tamam biraz abarttım)
Sosyal ağlarda paylaş

benim daha bitmedi, ama biraz konusmak istedim

abi hikaye guzel, efsane degil de guzel, ugrasmislar. combatlar 1. ye gore cok daha guzel olmus bence, skiller falan daha yerinde. rpg karakter kurmasiyla uzaktan yakindan alakasi yok da, fenae degil yani tek basina bakildiginda.

savaslar iyi bence, ben egleniyorum soldierimla, yanima da oyun tarihindeki en favori karakterim salarian profesorumuz ve yvonne u aliyorum. combat falan guzel. guzel bi tps oyun.

AMA, ama, insan utanir bu oyuna rpg demeye, ve bunu YOUR CHOICES WILL HEBE HOBO diye anlatmaya. bayadir oynuyorum, karsima cikan ve verdigim cevabin cidden bir fark yarattigi tek, ciddi anlamda tek secenek oyunun sonuna simdi mi gideyim, daha takim mi toparlayayim oldu, bu da nasil bi secenekse artik, biktim oyundan bitsin secenegi.

abi 3 secenek var bariz verebilecegim cevaplarda, ne dersem diyeyim karsidaki karakterin soyledikleri degisiyor belki ama AYNI SEY OLUYOR LAN

wolfenstein 3d bile bu kadar lineer degildi abi, ara sira duvara burnumuzu surterken gizli gecit aciliyodu.
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

tunch bazı yerlerde savaşırken sürekli pozisyonunu ileri doğru götürmen lazım, yoksa 5 adam yerine 1100 adamla savaşıyorsun boşa :) ilerledikçe spawn olmuyorlar tipler.

onun yerine casualda oynuyorum. 3 kurşun atıcağıma 1 kurşunda ölüyo yaratıklar. yapay zeka , taktik herhangi bi değişim yok. sadece HP artıyor düşmanların , haliyle oyuna çok büyük bi etkisi yok zrluk derecesi düşürmenin :)

zaten sniper kullanabilen herhangi bir sınıfın oyunda zorlanıcağını düşünmüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu ancak dün indirip kurabildim.
evet farkındaım oha falan asdas.. 70 sayfa okudum burayı bu arada (spoilerlar dahil) eheh.. mass effect 1i i hiç oynamadım, vala bila :(

ama amss effect2 ye hasta oldum. hatta prototype ile aynı anda indirdim. protoypeı 25 dk oynadım. hımmm ok dedim. sonra mass effect 2 ye geçtim. oha oha diye kaldım. bu oyunu bu kadr çok beğenmemde belkide mass effect1i hiç oynamamamış olmamın da büyük etkisi vardır...

diğer bir yandan hikayeyi hiç bilmemek kötü :( netten paso hikayeyi inceleyip öğrenmeye çalışıyorum. ama çok beğendim. daha yeni karantina alanına girdim. çok ielrlemedim oyunda..
Sosyal ağlarda paylaş

bişi sorcam. bazı gezegenlere nasıl gireceğimi bulamadım. mesela bi yan görev var. N7: noperative diye bi quest var. git gezegende bilmemne operative fln filan kurtar diyo. gezegene gittim anolamly dedective diyo. büssürü de probleladım. nası yanaşcam oraya.

ayrıca bu probladııım gezgenler ne işe yarıyo. maden alıyorum fln ama o madenleri nerden ansıl kullancam ? gemimim nasıl upgrade edicem.?

uf çok şey var anlamadığım.
Sosyal ağlarda paylaş

eger bi gezegende anomaly varsa probe scanner da beyaz bir cizgi halinde anomaly nin yonu vardir. o tarafa dogru scan etmeye devam edersen sonunda stress call larin ses kalitesi artar, eger scanner tam ustundeyse beyaz olarak gozukur, ses problemsiz gelir. probe ladigin takdirde landing opsiyonu cikar.

upgrade ler ise mordin i yanina almissan tech lab da arastirma konsolu araciligiyla oluyor. crew in genelinin gemi upgrade i konusunda bi fikri var, konusup fikirlerini alman her crew member icin bir upgrade secenegi demek.

edit: birinci oyunu oynamadan ikinciye baslaman da talihsiz olmus. biraz lore a hakim olsan su anda aldigin keyfi katlardi eminim.
Sosyal ağlarda paylaş

çok çok teşekkür ederim. inanılmaz yardımcı oldu açıklamaların.

birinci oyunu oynamadan 2.ciye başlamak konusunda haklısın :/ en başta sanmıştımki, birbirinden kopuuk oyunlardır, dizi bölümü gibi birbirine okadar da bağlı değildir fln. ama öyle değilmiş işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...