Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

20 Şubat Cuma - Lan Party

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

axedice la normalde super bi tank offtank ikilisi olsak da bu oyunların hic birinde yan yana oynamayı kabullenemedik hatta birbirimize takıntılıymıs gibi bıcak gel hede gel ot gel dısarı gel falan gibi tauntlar atıp oyunları 1v1 mis gibi oynadık :D

finkelle daily pvp yaptık evet.. uzgun degilim.. eglendim hattal lol :D

kaede bi tankladı bi healladı biseyler oldu.. gunesle aralarında sadece dps healer iliskisinden fazlası olduguna inanılıyor..

Malcir i gene kimse s.klemedi.. gene kimse onu sevmedi kenarda oynadı garibim.. yas sormadıkları icin ortama dahil olabilmenin werdigi dayanılmaz hafiflik oyunlarına yansıdı arada slackledi..

kahvaltıda gene uyarı aldık.. arda gene uyuyakaldı.. ardayı flatout oyunuma almadım die kızdı kustu trip attı ueahuaeh.. finkel dodgelayarak flatoutta birini patlatan nadir insanlardan oldu.. duvarlara vurdu herifi euahuaeheae.. nazi vs zombie izlemesi komik.. left 4 dead izlemesi daa komikti.. survival takımının "lan lan lan lan mk mk mk mk" die kosusturması iyiydi.. cod5 sevmedim degil ama oynamak icin verdigim cabanın karsılıgı degildi :D cod4 te bi sekilde hep ardanın karsı takımında oluyorum ve kaybediyoruz :D..AMA bi HQ map in de 245-150 den 245-250 kazandık.. o el 19 galibiyet sayılıcagı icin biz kazanmıs oluyoruz.. CS de oyun 5v5 iken falan gunes tek basına frag farm yapsa da olayın takım oyunu oldugunu kanıtlayıp winning streak 15-0 seri falan yakalamamız acayipti.. gene last man standinge ve öldüğü zamna yere bomba bırakanlara(cod4) ağır kufur dondu.. Sabaha dogru hayatın anlamını bi kovalasam mı dedim sora flatout daha zevkli geldi flatout a dewamladım..

Donerken de eve onlineın ne acayip bi oyun oldugunu ogrendim bi de insan konusurken uyuyakalırsa ne olucagını gordum baya komikmis :D cuce anlatırken uyuyakaldı.. walla ben dinlerken uyuyakaldım..

EHEAHEAHAEHAE hesap organizatore patlasın mantıgı yanlıstır... AMA hesap ARDA'ya patlasın mantıgı dogrudur.. :D patlatanları tebrik ediyorum.. bi de inatla sıcak bisey icmiycem mk soguk bise wer arasındaki fark neyse veriyim dedigim adamın hoduklugune yok o is oyle olmuyo demesine gıcık oldum..

PCler graldı.. oyunlar biraz sorunluydu.. hizmet cok yeterli degildi.. LAN parti cok bombaydı..

Ne WoT yazdım okumayın olm dagılın euheuh
Sosyal ağlarda paylaş

bi dakka şimdi zaugna eksik hesabı ödedi mi?
bu akşam adekse gittik dota atmaya falan. sabah ben kafeden çıkarken eleman bana 3 kola içmişin demişti, bense 2 içtiğimi iddaa edip birisini ödememiştim. sonra yolda dikkatli düşündüm, hakkaten de 3 tane içmiştim. neyse işte, bu akşam dotaya gittiğimizde elemana böle böle ben yanlış hatırlıyomuşum, bu da ödemediğim kısmı diyip 1.75tl ödedim çocuğa. bana hiç zaugnanın ödediğinden bahsetmedi. hatta bi de kalkıp 89 numaralı masa (levent sözüm sana koçum) 2 tane sandviç yediği halde bi tane yedim diyip olay çıkartmış galiba, çocuk bana ayaküstü leventi de şikayet etti yani :D
Sosyal ağlarda paylaş

Spidee said:
1 tane yedi ama zaten, 2.yi getirmediler.

Ben de 3 kola söyledim, 2 tane içtim. Çünkü bir şey ısmarlıyorsun 1 saat geçiyor üstünden, sonra da unutuluyor. Ama hesaba eklemeyi katiyen unutmuyor abiler.
Aynısını bana da yaptı 1 kola içmiştim 1 ekstra yazmış oraya. Dedim sil onu çabuk, korktu sildi.
Sosyal ağlarda paylaş

Abicim ben uykumu almış haldeydim, sabah 8'de canavar gibiydim o yüzden.
İlk geldiğimde kola söyledim bir tane, sonra sandiviçlerie bir kola daha söyledim. Adama "bak ben önceden bir kola daha söyledim, şimdiki kola ve sandiviç 25 liraya dahil, fazladan bir kolam var" dedim. Sonradan 2. sandiviçi söyledim, yarım saat sonra baktım gelmiyor, dedim kalsın. Hatta daha yetkili görünen dayıyı da çevirdim bak benim 2. sandiviç iptal dedim. Bir tane da kahve içtim, o dahil dediler. Daha da bir şey yemedim içmedim. Hadi ben hatırlamıyorum desek Güneş yanımdaydı 12 saat, o hatırlar ki o da yemedin diyor =P

Sabah hesapta 7 buçuk gibi bir rakam söyledi. Herif ben ne yediysem içtiysem ayrıca yaslamış. E bu 25 liraya ne dahildi dedim, ne dahildiyse onları düştük 1.75 kaldı. Ha neden hala 2. sandiviçi yediğim iddia ediliyor onu anlamadım yani. İstedim, gelmedi, iptal ettim?

Hayır uykusuzluğuna verip rezalet çıkarmadım orda da üstüne arkamdan çemkirdiyse üşenmem gidip çıkarırım yani.

Bu salaklar 25 lirayı işin başında almak yerine sabah hesabı çıkarırken herkesin adisyonundan bilgisayar ücretini, bir soğuk bir sıcak içeceği ve sandiviçi düşüp kalanını 25 liranın üstüne ekstradan almayı akıl etseydi ben böyle wot yazmayacaktım buraya. Çok teknik bir mevzu olsa içim yanmayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...