Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallen Earth (Sci-Fi)

sabonis

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra ...
30 günlük trial koymuşlar, indiriyorum şimdi. Betada oynamıştım, oyun felaket bir durumdaydı. Sağda solda okudum fena değil diyorlar. PVP videoları falan izledim, optimizationlar yapılmış gibi, tabii genel olarak oyun ne durumdadır bir şey söylemiyor.

Kalmadı di mi oynayan?

Son zamanlarda deneyen varsa kisa bir review yazsinda hic indirmeyim hala ayni durumdaysa :/
Sosyal ağlarda paylaş

Yok oyun çok güzel. Ben uzun süre oynadım ama sonra büyük bir patch geldi, oyunu neredeyse komple değiştirdiler. Ben senin yerinde olsam 30 gün denerim. Ben çok keyif almıştım patch gelene kadar. Özellikle crafting ve questler çok güzel. PvP sanırım biraz daha gelişmiştir şimdilerde.
Sosyal ağlarda paylaş

combat sistemi cok kötüydü oyunda yaklaşık 1 sene önce bıraktım. 2 ay fln oynadım. Oyunun sorunları şuydu

1- animasyonlar cok kötü karakterler ayda zıplar gibi zıplıyordu

2- craft için ayrı combat için ayrı karakter yaratman gerekiyordu(burada bir sorun yok).Ama Combat karakterleri herşeyi yapabılıyordu... Class'lar arası tek fark melee,pistol,sniper bu kadardı yani... Yardımcı özelliklerin hepsini alabiliyorsun rahat rahat. medic,mutation vb.. Buda çeşitliliği öldürüyordu.

3- Raid diye birşey yok oyunda. Patates düşüyorsa ben o boss'u ne yapayım. Buda son lvl'ını aldıktan sonra oyunda yapıcak birşey bırakmıyor.

Bunlar düzeldiyse gayet oynanır yoksa almaya degmez
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında mantık olarak cok guzel dusunulmus bir oyun ama eksıklerı cok dedııgnız gıbı. atv vb. araclar ayrı bir tat katmıs oyuna gercek bir sci-fi ama birde eksıklıkler olmasa o zaman para verılir iste. bilassa anımasyonlar ve silah ses efektlerı igrenc ötesi. ama dogruyu soylemek gerekırse craft sıstemı cok iyi bir tek craft karakter ayrımını guzel oturtsalar tadından yenmez aslında :) wow ve ddo daki aldıgım zevkten sonra o hissi uyandıran tek oyun diyebilirim. eksiklikleri ile bu zevki verebiliyorsa yapanlar duzgun bir sey yapsaydı neler olurdu neler...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Greetings Fallen Earth Player,

Fallen Earth is currently undergoing a transition into a Free2Play® game published by GamersFirst. Part of that process is merging your old Fallen Earth account with a new GamersFirst account. To continue playing Fallen Earth you MUST merge your account.

To start the account merge process, you'll need to create a GamersFirst account. After you create a GamersFirst account, visit the Account Merge page to transfer all of your Fallen Earth characters to your GamersFirst account. Each and every one of your characters will be imported, with ALL of their stats, skills, inventory and crafting recipes (even queued ones).

Please note that you will still need an active subscription to login to Fallen Earth. Additionally, players who remain active subscribers from now through Fallen Earth’s transition to Free2Play will receive exclusive rewards each month including pets, clothing, custom appearance slots, and an awesome surprise item never before seen in Fallen Earth! Characters and items will remain safe even if you do not link your account immediately or your subscription lapses.

Once again, you will not be able to continue playing Fallen Earth if you don’t merge your accounts. Merge your accounts today and continue exploring the Wasteland!

Learn more about this transition by visiting the official Fallen Earth Blog here.

Böle bi meeeğil geldi Duyurulur : D 9. ayın 16 sı gibi olcak diyorlar oyunda
Sosyal ağlarda paylaş

işte beklediğim an. kaç kere niyetlendim bu oyunu oynamaya ama hep bi şeyler çıktı. şimdi indirip bakayım nasılmış.

editleyim yeni post olmasın peşpeşe.

bilen birisi şu sitedeki gamersfist yani hani şu knayt online'ı oynatan firma ve ekolay ile alakalı bilgi verebilir mi? hani rezail bi türkçeyle, bol reklam yapıp bebeyi şebeyi dolduracaklar mı? haliyle yakında leş bi community mi olacak yoksa burda da? yemin ederim daha oyuna girmeden soğudum.
Sosyal ağlarda paylaş

bende onu düşünmüştümde fallen earth komplike oyun beceremezler.Karakter yönetimi oldukça zor yıllarca mmo oynamış birisi bile 3 5 saat sonra alışabiliyor.Gamershell de çok pahalı değilmiş yanlız 400 kredi 3 5 dolara falan satılıyor belli olmaz alabilirim.

Free olunca pek ümitlenme bence :D bir sürü şey kısıtlicaklar suan trial oynuyorum ata biniyorum ama açıkcası end game'i mechul bi oyun free to play de kasıp görecez ne olduğunu işte.Sararsa battleground.

Melee aşırı hosuma gitti ama NPC ler çok aptal.Agro range çok kötü adamın dibinde stealth prone geziyorum resmen :P hani bi wasteland mantığına bakarsak çok arcade kaçıyor onu diyim.Fallout new vegas a döndüm.Onun dışında scavengerlık bildiğin uo gibi çıldırdım ilk görünce Hem wasteland hem uo kafaları harika.Ama crafting timelar içler acısı.Bir Tişört yapmak için 8 dakika bekliyorum.Ama craftingin güzel tarafı şu, sen craft yaparken oyunda işlerine devam edebiliyorsun mesela mob öldürmeye devam edebiliyorsun kazıyorsun çicek böcek topluorsun vs vs.Oyunda hakkaten herşey kullanılıyor craft için.Çok güzel bişey ama her skilli kasmamak gerek bana kalırsa çok kafa karıstırıyor yoksa Level 6 mı ne oldum işte ilk harita (midwaydeydim) yaptığım görevler hep recipe verdi o biraz soğuttu beni.questlerde bol wow vari.Herşeyden experience alıyorsunuz işte.AP diye bi olay var onla kafanızdaki karakteri yaratabiliyorsunuz.Dual pistoler/Dual wielder melee/Heavy melee/Rifleman vs vs.Bi karakterde hem survival hem craft olabiliyormu tam emin değilim deli gibi AP grindlamak lazım sanırım onun için .

Birde erkek karakter açmayın aşırı odun dişiler çok taş seksi oluyor fiziğide iyi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Craft skilleri ayrı. Craft kastıkça artıyorlar. AP etkilemiyor.
Wikide olması lazım AP reward veren questler var. Onun listesini bulup o questleri yapın. Bol bol AP'iz olsun.
Bulabilirseniz ATV alın. Ulaşım olarak attan daha iyi.
Motorda bulundurun bir tane uzun mesafe yol gideceğiniz zaman çok faydasını göreceksiniz. Çünkü map bayaaaaa büyük. 5. sektor den 1. sektore gelmek bildiğin 1-2 saat sürüyordu ( Gerçi artık port oluyorsun galiba )

Oyun güzel. Eğer bir grup bulur yada bir guilde girerseniz baya eğleniyorsunuz ancak solo takılayım derseniz bir noktadan sonra bayıyorsunuz.
Oyunda Story quest var ama o kadar çok alakasız quest varki. Quest yapayım derken story de aradan kaçıp gidiyor. Ne yaptınız ne oluyor hiç anlamıyorsunuz.

Gelelim Gamerfirst'e
KO'yu bilmeyen yoktur zaten.
APB, RTW zamanında gayet iyi bir başlangıç yapmıştı ancak Gamerfirst satın aldıktan sonra oyun teknik açıdan çok iyi ilerlese de F2P açısından boka sarmış durumda. Oyunda hiç görmeyeceğiniz çok iyi itemleri satmaya başladılar ve oyunda bunları alan kullanıcılar karşısında pek şansınız olmuyor.

Ayrıca Gamerfirst'in bütün oyunları Hack'den geçilmiyor. Fallen Earth'de FPS bir oyun olduğunu düşünürsek bol bol hack olacaktır. ( Bana kalırsa Gamerfirst bu hackleri kendi yapıp satıyor )

Oyun yinede bir şans verilmeyi hakediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...