Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallen Earth (Sci-Fi)

sabonis

Öne çıkan mesajlar

hunty said:

Ben de Apb oynuyorum son zamanlarda. Fallen E. ve Apb Gamers first bunyesi altinda. Dikkatimi ceken ApB de parayla alinan, fazla abarti seyler yok.FE'de boyle anladigim kadariyla. Ciddi firma, gozume girdi.

gamersfirst knight online şirketi değil miydi abi, yeni başlıyorum topici okumaya ama sorayım dedim.

cevabımı aldım

jonq said:
Gelelim Gamerfirst'e
KO'yu bilmeyen yoktur zaten.
APB, RTW zamanında gayet iyi bir başlangıç yapmıştı ancak Gamerfirst satın aldıktan sonra oyun teknik açıdan çok iyi ilerlese de F2P açısından boka sarmış durumda. Oyunda hiç görmeyeceğiniz çok iyi itemleri satmaya başladılar ve oyunda bunları alan kullanıcılar karşısında pek şansınız olmuyor.

Ayrıca Gamerfirst'in bütün oyunları Hack'den geçilmiyor. Fallen Earth'de FPS bir oyun olduğunu düşünürsek bol bol hack olacaktır. ( Bana kalırsa Gamerfirst bu hackleri kendi yapıp satıyor )

Oyun yinede bir şans verilmeyi hakediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

erken konuşmayayım ama oyunu beğendim ben, felaket noobum, öğreniyoruz bakalım. yanlız ben trader olmak istiyorum mümkün olduğu kadar az pvp,pve yapıp craft abanıcam. tebaya apokaliptis sonrası item sağlamak tüm amacım dsfs.

üç beş gün wiki abanıp öyle girişmek lazım oyuna. bir de isim soy isim yazayım dedim düz asadsfds diyerek yazdı, Ali Veli gibi yapanlar var, neyse ben biraz daha oynayıp sonra temizden bi karakter açayım en iyisi.
Sosyal ağlarda paylaş

nordlydian said:

baya sardı ya secret world almaktan vazgeçtim.. hele atın yemini vermeyi unutup yolda kalmam ve tabana kuvvet yem almaya gitmem efsane.. adasfda

bu arada karakterimin adı Nahr crafter olamaya çalışıyorum. oynayan varsa takılalım ben daha yeniyim..

crafter'a ayrı pvp'ye ayrı karakter açılır dostum o ap mi ne öyle bir puan vardı onu düzgün harcamaya bak sonra ne pvp ne crafter olursun ikisinin arasında birşey kalırsın üzlürsün sonra. Yaptıysan öyle bir hata baştan başla derim yol yakınken . Hiç pvp yapmadan max lvl crafter yapabilirsin ama materyalleri pvp karakteriyle topluycaksın
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

crafter'a ayrı pvp'ye ayrı karakter açılır dostum o ap mi ne öyle bir puan vardı onu düzgün harcamaya bak sonra ne pvp ne crafter olursun ikisinin arasında birşey kalırsın üzlürsün sonra. Yaptıysan öyle bir hata baştan başla derim yol yakınken . Hiç pvp yapmadan max lvl crafter yapabilirsin ama materyalleri pvp karakteriyle topluycaksın

valla yaptım sanırım ama rehber gibi birşeyde bulamadım tam olarak acıklamalı.
Sosyal ağlarda paylaş

hiç pvp yapmadan max lvl crafter yapabilirsin ama level yapmak zorundasın. çünkü tradeskill capleri per ve int statlarına bağlı, bu statların capleri de levela bağlı. crafting ile xp alıp levellanabilirsin ama biraz yavaş olur. ayrıca hayvansal bazı resler için gidip tavuk mavuk kesmek fena olmaz. bi de human npcler bazı resleri farmlamak için en ideali. resourcelar için pvp yapmak zorunda değilsin. lvl55te pvp yapmadan resource toplayamıyorsan veya pvp yapmadan harvester dikemiyorsan orasını bilmiyorum. resorce için pvp alanlarına muhtacız ama bu alanlar her daim cadı kazanı değil.
Sosyal ağlarda paylaş

crafter için şuna karar verdim;

statlar: Intelligence, perception max (craft skilleri böyle maxlanıyormuş)

ot çöp toplamaya giderken silahsız olamam diye düşündüm, çünkü yaptığım bir iki görevde quest itemlarını öyle yerlere koymuşlar ki hani ileri levellerde böyle birşey olursa sağ çıkamam; ö yüzden:

dexterity (riffle seçtim çünkü perception'ı zaten craft için maxlıyorum)

skiller: first aid (pot basma gibi birşey yok, en azıdan bir grupla bir yere falan gidersem healer classında olurum. hem de bana katkı sağlar craft için tehlikeli yerlere girmemde?

dodge (zaten dex vericem, e bi de savaşan bir tip değilim, böylece matrix stayla olur hayatta kalırım)

armor use (hadi dodge dan yırtamadık bari defansım olsun)

riffle + precision (mantıklı gibi oldu)

şimdilik bunlar, mutasyonlara karar veremedim pek, bir de charisma statına versem mi diye karar veremedim.

verdiklerim ile 55levelda;

Total AP Available 1650. You've allocated 1372 so far, leaving 278 AP left to spend.

Health: 620 Stamina: 424 Gamma: 424 Max Weight: 72.5

şurdan hesaplayabiliyormuşsunuz http://fallenearthplanner.info/#37000041416241626241418201A401C40101010101C4C401C48201010101010101010101
Sosyal ağlarda paylaş

ilk başladığımda baktığım bi yerdeki buildlerden yapmıştım zaten:

(lvl 45 + 200 bonus ap)

Melee Crafter with Dodge, Armor Use, First Aid, and Athletics
Stats: +27 Coordination, +26 Endurance, +28 Intelligence, +26 Perception, +27 Strength
Skills: +82 Armor Use, +81 Athletics, +82 Dodge, +92 First Aid, +82 Melee

Pistol Crafter with Armor Use, Nano-Manipulation, with some Dodge
Stats: +27 Coordination, +27 Dexterity, +26 Endurance, +28 Intelligence, +26 Perception, +25 Willpower
Skills: +82 Armor use, +39 Dodge, +82 Pistol
Mutations: +82 Nano-Manipulation

Rifle Crafter with Dodge, First Aid, Group Tactics, Social
Stats: +27 Charisma, +27 Coordination, +27 Dexterity, +28 Intelligence, +26 Perception
Skills: +82 Dodge, +82 First Aid, +77 Group Tactics, +82 Rifle, +82 Social

gerçi biraz değiştirmişim. social falan yerine power ve armor use almışım.
Sosyal ağlarda paylaş

http://fallenearth.wikia.com/wiki/Mission:_You%27re_Dying_(Level_5%2B) (link sonuna kapa parantez yapıştırın forum linklemiyor :/) şunu nasıl yaptınız ya, gidilen yerdeki öldürdüğüm örümceği seçiyorum use diyorum dna aletine bu targetta kullanılamaz diyor. ölen cesedi inceleyeyim diyorum skill yetmez diyor. silahsız gittim bilimadamı havasında bu sefer de üstüme çıktı hepsi sdfsd

hayır skill yetmiyor diye yapamıyorsam aleti neden verdi.
Sosyal ağlarda paylaş

geri dönüp ağaç marizledim, çöp karıştırdım. nature,geology, scavengigng i levelimin yettiği kadar maxladım. üstüme de craft armor çektim kendi yaptığım ama abi bu kadar mı kötü olur ahahahaha

çok ağır zevksizlik içerir

+13

sarımsaklı plajı kıyameti

http://i.imgur.com/ku1mV.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...