Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallen Earth (Sci-Fi)

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Valla yuotube'da biri çokg üzel videolarını yapmış. let's play fallen earth diye adam 50 tane falan video yapmış. onları izledim, oyun çok hoşuma gitti. kesin başlamayı düşünüyorum. ama benim sorunum, kotalı internetim olması. acaba cd'de falan alabilir miyim biryerlerden? yada sıkıştırılmış halde olan falan nasıl alabilirim. kutulu olarak türkiye'de satılmıyor sanırım. oyunu yüklediktens sonra nasıl olsa key7inis alırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:

Valla yuotube'da biri çokg üzel videolarını yapmış. let's play fallen earth diye adam 50 tane falan video yapmış. onları izledim, oyun çok hoşuma gitti. kesin başlamayı düşünüyorum. ama benim sorunum, kotalı internetim olması. acaba cd'de falan alabilir miyim biryerlerden? yada sıkıştırılmış halde olan falan nasıl alabilirim. kutulu olarak türkiye'de satılmıyor sanırım. oyunu yüklediktens sonra nasıl olsa key7inis alırım.

Anasayfasinda linki vardi sanirim internetten torrent olarak indirilebiliyor. Bir int. kafeden yada tanidiktan rica edebilirsin. Ben en ucuz key'i kendi sitesinde gordum. 35$. Ama once 10 gun bedava trial'i bitirmeni tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla en sonunda indirip başladım oynamaya. Ben hayatımda, Ultima'dan sonra bu kadar güzel crafting olan bir oyun görmedim. Yıllardır Eve Online oynuyorum; orada crafting yapmak zaten ölüm. FE'deki crafting ise aynen ultima'daki gibi tadından yenmiyor. Hele bir de ilerki patchlerde vendor falan koyarlarsa, Ultima'nın yeni yüzyıldaki varisi olur bu oyun.

Henüz PvP'sini denemedim oyunun. İşin doğrusu, yıllardır Eve'de hardcore PvP yaptığım için craftingi özlemişim; o nedenle crafter bir karakterle başladım. Ama sanırım bir süre sonra PvP'ye de geçerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Mortal online'dan bir süre bişey olacagı yok. F.E alcam . Bonus item olarak hangisini almamı önerirsiniz ?

Not: Atım var bu arada trial'den kalma. Bi farkı varmı bu atv'nin

şu soruyu cevaplayacak biri yokmu yaw alıcam bu akşam kimsemi oynamıyor :(

@Kanuni
Aynen öyle ya okadar çeşitliki craft vs... inanılmaz. Ev sistemi ve şu animasyon düzeldimi 10/10 luk olucak oyun.

En sevdiğim yanıda oyunun tek başına lvl kasabiliyorsun başına buyruk hareket edebiliyosun. (grup questleri var ama olmazsa olmaz degil)
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben ATV aldım ama kullandın mı diye sorarsanız hayır cevabı veririm. Abi çok gürültülü aletler atv, motor ve otomobil tarzı şeyler. Ben oyunun ruhu için atın daha uygun olduğunu düşünüyorum ve sadece at kullanıyorum. Dümdüz ovalarda atımla koşuştururken kulağımda sadece atımın nal sesleriyle rüzgarın uğultusu var. Ya bu oyun gerçekten çok güzelmiş. Umarım bozmazlar.
Sosyal ağlarda paylaş

oyyy nasil degismemis ya. nefis olmus. cok fazla gelismis hemde betadan sonra belki sizler icindesiniz kavrayamamissiniz ama ne kadar guzel gorunuyor oyun. du bakalim ben devam edecegim herhalde.

tavsiye sorusu : baslangicta hangi ozelligi secmek daha mantikli, combat medic veya craft ?

bu kadar birde millet nerede bir kasabadayim cok az kisi var pistol / rifle kasbasini sectim ben cok az insan var ama tabii daha oglen... :)
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

hayır tek değişmeyen şey o :) grafikler iyileşti,lag giderildi.... ama tek değişmeyen şey animasyonlar. Yalnız farkındalar ve düzelteceklerini söylüyorlar. İnş o düzelcek,ev sistemi koyucaklar, birde iphone app. ı yapıcaklarını söyluyorlardı AV için oda güzel olucak

Update 1.5 ile animasyon sistemini yenileyeceklerini açıkladılar. 2 aya kadar gelir heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...