Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Değerlendirmesi

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

wow a tbc ile basladım. butun encounter ları gordum. ilk illidan kesişim, yada swp de ki ilk progressimiz falan cok mutlu etmişti beni. bişi başardığımı hissettrimişti yani. su anda ole bişi yok. giriosun 2 gunde(ki 1 gundede yapılabilio) naxx temizlenio dier gun sart+malygos bitti gitti. baska bişi kalmıo ztn.
Sosyal ağlarda paylaş

uldar 25 man çok zor yaparlarsa bari 10 man causal olsunda bizde eglenelim :) ben karışık ve çok aşamalı fightları seviyorum ama bi bossu indirmek icin hayvan gibi dps ve heal isteyen sadece zor olsun diye yapılmış encounterları sevmiyorum.

yani taktik gerektirsin ama hardcore gerektirmesin :)
Sosyal ağlarda paylaş

Genel hata, şahsi düşünceme göre, oyunun iyiliğini kötülüğünü kendi seviyenize göre değerlendirmeniz.

Tabiki herkes kişisel düşüncelerini söylüyor, kendi aldığı zevke göre değerlendiriyor ama bu oyunun i7i veya kötü olduğu anlamına gelmez.

Hardcore raider vardır, bütün contenti 1 günde temizleyip, kalan 6 gün casual takılmak ister.

Casual raider vardır, bütün contenti bir haftaya yayarak zar zor temizler.

Kimisi lore-geektir, sadece oyunun questlerini yapar, crafting kasar, RP yapar.
Kimisi ise loot-whoredur, tek istediği daha iyi ekipmandır.

Naxx'a takılmışsınız ama, Naxx'ın entry-level raid olduğu, Vanilla WoW zamanında çok az kişinin gördüğü ve Naxx'ın bir instance olarak en sevilen instancelardan biri olması nedeniyle (pre-WotLK) konduğu birçok kez söylendi.

Aynı şekilde Ulduar'ın Naxx'tan daha zor olacağı, ancak progression seviyesinde kalacağı (zorlayacak ama hızlı bir şekilde temizlenecek - SSC -> Sunwell veya MC -> AQ zıplaması beklemeyin) birçok kez söylendi.

Class dengesi olayını biliyoruz WoW'da, eşitlik yok, bu kadar. Kimse beklemesin yani. Developerların 10-100-1000 kere söylediği, Class dengesi konu olduğunda ilk bakılan şey 5v5 ve 25m raid gibi toplu yapılan aktiviteler. Evet bazı specler ölü, bazıları ise imba, hep böyle oldu ve olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
ulduarda tekrar öyle olcuak diye umuyorum.

hatta ilk boss'u 2 hafta falan kesemesek super olur
,

Ulduar'a bu kadar umut bağlamayın arkadaşlar. Gayet kesilebilicek bosslar olucak. Boss zorlukları archivement'lar ile farklılaşıcak. Sanırım archivementlarda bossları kestikçe açılıcak kademe kademe.(bir yerde okumuştum emin değilim.)
Sosyal ağlarda paylaş

Ulduar'ın cok zor olacagını umit ediyorsunuz ama beklediginizi bulamayınca pek sasırmayın. Kendinizi sanki yine cok kolay olacakmıs gibi hazırlayın. SWP gecisindeki gibi bir kasış kesinlikle olmayacak. Orta-üst arası bi zorlugu olacak. Ayrıca Blizzard insanlara oyunculara secenekler sunuldugunu ve bunun devam edecegini soyledi. Bunu da achievement sistemi ile yurutuyorlar. Yani Sartharion, 3 Drake ayakta değilken kesmek ne kadar ezmode ise, 3 Drake ayakta iken kesmek de bir o kadar zor. İleriki raidlerde de işi zorlaştıracak olan şeyler, güzel rewardlarla süslenen achievementlar olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

mmochampin.com a bir adam çok güzel bir yazı yazmış.

http://www.mmo-champion.com/index.php?topic=39148.0
said:
We all have a definition of what epic means. Some might say raiding a capital city is epic, others mean winning a 1v3 is of a more epic touch. But what we all have in common when using the word epic is the feeling we get inside, because epic is not a thing or a moment, it’s a feeling. A feeling of satisfaction, whether it’s by having the best possible gear available, winning arenas or just getting the first view of an amazing landscape or bossfight. One of my first epic moments was when I entered Blackrock Mountains as a lost lvl 34 druid looking for the fastest way to Badlands. Being new to the game (I only got to lvl 24 in beta), seeing those dwarven statues and the lava was truly epic. My following epic moments must have been getting my first epic, killing Ragnaros and Nefarian, the 10 first seconds of the AQ opening (thanks server crash) chasing the first spawns of the Green Dragons and raiding Stormwind. So what has changed since the past, why doesn’t it feel epic to kill Kel’Thuzad today?
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
Sıralamada kafada olan guildler icin verdigin rakamlar zor oldugunu gostermiyo mu sence :)

Benim istediğim Kael ayarında bir boss olması. TBC'nin hala gozumde en güzel encounterıdır. Yine onun gibi bir boss secip efsanelestirmesini bekliyorum Blizzard'ın.

Çok guild yıktı, Kael. Bakalım Blizzard aynı şeyi yapacak mı (Nolur yap Blizzard, please.) :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...