Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kadri'nin Götürdüğü Yere Git

Baggio

Öne çıkan mesajlar

Şafak Sezer yaratığının bir başka filmi, bence tek farklı yanı Peker Açıkalın'ın kadroda olmaması.

Geçen gün gişede bilet alırken Vali'den çok daha fazla seyircisi olduğunu üzülerek gördüm, bu başlığın da olmadığını farkedince filmin hakettiği nefreti toplaması gerektiğini düşündüm :p
Sosyal ağlarda paylaş

Bu adamın filmleri çok kötüde, ben hep iyi olmasını diliyorum ya. Böyle bir komedi filmi yapalım herkes eğlensin sevdasında gibi gözüküyor bana bu herif. Hani tek derdi para değilmiş, işini seviyormuş gibi. Güzel film yapsada, herkes böyle düşünse :(
Sosyal ağlarda paylaş

kutsal damacana nın sadece 2 sahnesine güldüm.biri ersinin bi sahnesiydi diğeride şafak sezerin gemide kaptana atar yaptıgı sahne.onun harici igrenc bir filmdi

ama mesela maskeli beşler cok dandik filmler olmasına ragmen insan tv de görünce zaman geçirmek için izlio :).ama asla sinemada izlemem o ayrı.

şafak sezerin mimikler tripler gerçekten komik olabilio.potansiyeli var ama işte saçma sapan film yapıolar
Sosyal ağlarda paylaş

şafak sezer iyi oyuncudur... yaşar ne yaşar ne yaşamaz da güzel oynamıştır... kutsal damacanada çok gülmüştüm.... bazı insanları anlamıorum "bizim filmlerimiz süper değil, amerikan tarzı komik değil" diyenler var... adamlar çabalamış film yapmışlar... bende isterim daha süper filmler çıksın ama bunlara kötü deme hakkını bana vermez... zaman öldürerek izlenecek film...
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
Abi hata bizim halkta. "Türk sinemasına destek, türk filmi izleyin" diye bi kampanya başlattılar 2 sene evvel, nerde tırt film varsa şimdi atlıyo herkes. Millet de ne koysak izliyolar mantığıyla uğraşmıyo işte böyle abuk subuk şeyler koyuyor vizyona.

Kesinlikle katılıyorum, önce izleyin bize para kazandırın kalite artacak diyorlardı, şimdi de ne koysak izliyorlar nasılsa ne gereği var güzel film çekmenim diye sallıyorlar. Ayrıca güzel bir film çekmek için illa çok para da gerekmiyor. Hebenin çekimlerine başlandı diye haber okuyorum, 4-5 hafta sonra aa film vizyonda. Kamerayamı kapamadan çektiniz birader naptınız derler adama.
Sosyal ağlarda paylaş

eregorn2 said:
şafak sezer iyi oyuncudur... yaşar ne yaşar ne yaşamaz da güzel oynamıştır... kutsal damacanada çok gülmüştüm.... bazı insanları anlamıorum "bizim filmlerimiz süper değil, amerikan tarzı komik değil" diyenler var... adamlar çabalamış film yapmışlar... bende isterim daha süper filmler çıksın ama bunlara kötü deme hakkını bana vermez... zaman öldürerek izlenecek film...

Bence verir. Eğer adam benim karşıma beğenmem ve para vermem için film sunuyorsa ben onu her türlü övme ve eleştirme hakkına sahibim. Adam benim eğlenip beğeneceğimi öne sürerek filmini sinemaya sokmuş, karşılığında izlemek için para vermişim. Eğer paramın karşılığı olan hizmeti alamıyorsam her türlü eleştiri, çok iyi aldıysam da her türlü beğeni ve tebriği sunabilirim. Film kötüyse kötü demek en güzelidir, adam hatasını bilir en azından. Emek sunmuş yapmış diye illa pohpohlamanın anlamı yok, sunduğu emek bir işe yaramadıktan sonra yararsız ve önemsizdir zaten. Ciddiye alıp düzgün film çekse zaten eleştirilcek film olmaz bu.
Sosyal ağlarda paylaş

şafak sezer kendine özgü bir tarz yaratamadı şu komedi olayında. he oyunculuğu fena değildir. insan olaraksa tv de sinemada gördüğümüz şafak sezer'den çok farklı apaçi gibi dolanıp efelik taslayan bir tip. bi yakınım dövdü bu herifi trafikte terbiyesizlik edince :D (evet sırf bu olayı duyurmak için kişiliğinden bahsettim).

film bence vasatlaşma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor. Vali'ye gitmeyi planlıyoduk 4 arkadaş yer bulamadık arkadaşlar buna girelim diyince tmm dedim girdim parama yazık...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...