Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyler BU Lanet Oyunu...

Sorj

Öne çıkan mesajlar

şimdi skater evden çıkıon hemen gaste bayine koşuon nisan levıl var mı diyon. o da var diyo. sen de parayı veriyon alıyon kuruyon patch leri çekion acc unu açıon oyuna girion. bir aylık beleş süre bitince de bırakıon (en azından ben öle yapacam :))[signature][hline]Eldarion, FRP-Tr Oyun Editörü
http://www.frp-tr.net
Nobody is invulnerable, but some are unbeatable.
Sosyal ağlarda paylaş

beğenmiyorsanız yazmayın kardeşim buraya, gidin 'ciddi' oyunlarınızı oynayın bizim de vaktimizi çalmayın ne demişsiniz diye bakmak için..

aylık sux'mış, aylık para istemeyen emulated uo dışında mmorpg var da sanki, oh ne ala herşey beleş olsun..[signature][hline]Sam of Paticik - Lvl 9 Maydonoz - Çokbilmiş
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 28 Nisan 2004 19:39 tarihinde demiş ki:
beğenmiyorsanız yazmayın kardeşim buraya, gidin 'ciddi' oyunlarınızı oynayın bizim de vaktimizi çalmayın ne demişsiniz diye bakmak için..

aylık sux'mış, aylık para istemeyen emulated uo dışında mmorpg var da sanki, oh ne ala herşey beleş olsun..

iyide sem abi ben paralıda oynadım bedava da oynadım benim için sorun yokta böyle bir oyunu paralı yapıyorlarsa onları Allaha hâvâlé ediyorum[signature][hline]morning morning where are you going?
Sabah sabah nereye gidiyorsun?
Cable Mail
Aysikyu
My Char
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de senin ücretsiz oynadıkların ya emüle edilmişlerdir (uo filan) ya da beta test'lerdedir, onun dışında ücretsiz mmorpg olmaz birşeye benzeyen. bu oyun da dünyada en fazla üyesi olan mmorpg okuduğuma göre, demek ki para vermeye değdiğini düşünen milyonlarca insan var.. :)

para isteyecekler yani para istenmeyen mmorpg yok emülatör shard'ı olanlar dışında..[signature][hline]Sam of Paticik - Lvl 9 Maydonoz - Çokbilmiş
Sosyal ağlarda paylaş

parasız olan NWN var daha ne olsun.

ayrıca bu oyuna aylık para vereceğime swg var middle earth online gelio vs vs

ille de anime derseniz de ff online var

edit: birsürü mmo var emule edilmemiş ve aylık para verilmeyen....

[Bu mesaj Infernal_Reborn tarafından 30 Nisan 2004 19:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşım olması gereken de öyledir zaten. orjinal alırsan normalde ayda 1-2 oyun alırsın ve adam gibi oyunları alırsın. eğer hl2 yi de merakla bekliyorsan gelene kadar da başka fps almazsın.

tabi ülkemiz kopya piyasasında 3 cd 5 milyon olduğu için insanlar her hafta ellerinde 5 tane oyunla eve dönebiliyorlar...

mmolar da böyle. çok kasış insanlar hariç (mesela erutan :)) her insan tek mmo oynar. o yüzden iyi seçmek gerekir. ve birsürü mükemmel mmo varken bu nispeten eski oyunu ben oynamak istemiyorum. tabii anime'den pek hazzetmememde bunun etkisi nedir bilmiyorum. tercih meselesi..[signature][hline]Eldarion, FRP-Tr Oyun Editörü
Sosyal ağlarda paylaş

nwn mmorpg mi el insaf! beğenmediysen git swg'ye ne diye burada oyalanıyorsun? gelmemiş oyunları da gelince düşünürüz, sanki bıraktırmıyorlar oyunu..

ücretsiz mmorpg dediğin emüle edilmemiş kaç tane oyun sayabilirsin? hiçbir zaman para alanların kalite ve içeriğine erişemezler bir kere, ya da bedava başlar sonra paralıya çevirirler. akıl var, mantık var..[signature][hline]Sam of Paticik - Lvl 9 Maydonoz - Çokbilmiş
Sosyal ağlarda paylaş

sam abicim iş tabii ki öyle, ortam lamer doluyor para almayınca ama dolu oyun var almayan..
neyse konu çok saptı bitsin bu burda artık..

p.s. nwn yapılan modüller sayesinde mmo olarak oynanır. bkz. http://nwn.mix.gen.tr zaten paticik te mmo forumları listesinde var nwn :)[signature][hline]Eldarion, FRP-Tr Oyun Editörü
Sosyal ağlarda paylaş

o paticik'in hatası, nwn mmorpg değildir. yapılan mod/modül gibi içeriği dahil edersen o zaman da half-life hem rts hem fps hem rpg de olur. ayrıca massive kelimesi onlarca oyuncu değil binlerce oyuncunun aynı anda bulunması anlamına gelir ki nwn'de böyle birşey yapmak mümkün değil benim bildiğim..[signature][hline]Sam of Paticik - Lvl 9 Maydonoz - Çokbilmiş
Sosyal ağlarda paylaş

sem abi ben tonlarca free mmorpg paralı mmorpg oynadım inan bana aralarında sadece player ve grafik farkı var yani 3d modellere pek önem vermiyorlar ama paralı olanlar veriyor cok harika bir şey cıkıyor paralılarda ama mesela knight online kesin kötü bişey düşünüyordum daoc un erkek kardeşi gibi bi oyun cıktı ve cok güzel yukardada bahsettiğim gibi modeller biraz kötü okadar sende biliyorsundur.

yani ha paralı ha free ne fark ederki paralılarda daha saygılı insanlar karakterine önem veren insanlar vardır (tabi aylık 15 dolar ödeyince küfürü edincede ban yemekten korkuncada tıpış tıpış sakin oynuyorsun [nasıl bir cümle kurdum bee])[signature][hline]morning morning where are you going?
Cable Mail
Aysikyu
My Char
Sosyal ağlarda paylaş

bence oyunun maintenance ına para vermemeyı dusunmek sacma ...
oyun sureklı gelısıyo ,kullandıgı bılgısayarlar ınternet cıkısları yaktıgı elektrık ınsan gucu vs ...
yani herhangi bir sekıl onlıne hızmet veren bır oyunun aylık ucret alması son derece hakkı olan bısey bence ...

tam bılmemekle bırlıkte ragnarok un ınsanı ceken 2 yonu var bırı turkce destegı 2. ve onemlı olanın ıse oyunun free olması (yanlıs mı bılıyorum) yanı oyuna besmeleyı cekıp 50$ ı bayılmıyosun yabancı sıtelerde dolasık acabalarla ugrasıp shipmenttan yırtmak ıcın sebeklıkler yapmıyosun ...

geri kalan kısım tamamen zevkler ve renkler ama ayda adam gıbı oyun alıp 1-2 oyun alıp bu 1-2 oyuna 50-100$ verıp bu oynların beklentılerı karsılamaması yanı begenılmemesı olasılıgı orjınal alırken hıc tereddute dusurmuyormu ...
ben oyun alırken eger orj. alma olasılıgım varsa bıle kopyası alıp oynar karak vermemde sankı gelıstırılmıs demosunu oynadıgımı farz ederım sonra alırım ...
uyku saatım gelıs ...[signature][hline]Kucuk insanların büyük gölgeleri oldugu ülkelerde ... Güneş batmak üzeredir ...
Vampire Hunter D
Godanilyum potanslarını komplex parametric impulsatorler le guclendırelım ...
Sosyal ağlarda paylaş

delu net'ten çekeceğin ya da bu ayki dergilerden birindeki cd'lerle (5 milyon TL bir dergi) gelen client'ı yüklüyorsun oynuyorsun. 1 ay bedava, sonrası da aylık 13 milyon TL. (10$ diyelim) 13 milyon TL de çok bir para değil değil hani yeni mmorpg'lerin 15$ seviyesine çıkmaya başladığını düşünecek olursak..

oyunu beğenmeyen de 1 kuruş vermeden kendi işine bakar, "nasıl para isterler bu oyuna" demek anlamsız. parasız olsa oynayacak mıydın? cevap hayırsa o zaman ne kafanı yoruyorsun ki? o kadar vakit harcayacaksın sonuçta, insan vaktinin hiç mi kıymeti yok ki bu kadar vakit ayrılan şeylere hiç para verilmek istenmiyor anlamış değilim..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infernal_Reborn, 30 Nisan 2004 21:31 tarihinde demiş ki:
sam abicim iş tabii ki öyle, ortam lamer doluyor para almayınca ama dolu oyun var almayan..
neyse konu çok saptı bitsin bu burda artık..

p.s. nwn yapılan modüller sayesinde mmo olarak oynanır. bkz. http://nwn.mix.gen.tr zaten paticik te mmo forumları listesinde var nwn :)

nwn olsa olsa MO olur MMO olamaz :)
massive kelimesinin karşılığı öyle 30-40 oyuncu değil ki mmo olsun ;)[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada ragnarok oynamadım bilmiyorum ama ben online oyunlara nasıl para veriyosunuz eleştirisine karşılık hep şöyle düşünüyorum, free/ücretsiz sunucularda nasıl oynuyorsunuz? yani oralarda harcanan zamana daha bir yazık gözüyle bakıyorum ancak :)[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 01 Mayıs 2004 10:17 tarihinde demiş ki:
sem abi ben tonlarca free mmorpg paralı mmorpg oynadım inan bana aralarında sadece player ve grafik farkı var...

valla öyle tonlarca da mmorpg yok aslında
paralı/ücretsizler arasında sadece grafik farkı yok elbette
player farkı hiç yok mesela, lineage'de gördük player olayını işte

para verince küfretmeyen de yok, misler gibi küfürleşiyo insanlar, banlanmıyolar da, yok öle bişe yani :)

bence en önemli farkı söyliyim de anlamı olsun, en önemli fark güven, ertesi güne bıraktıklarını geldiğinde yerinde bulabilme güveni, harcadığın zamanın karşılığında elde ettiklerinin sen onlardan vazgeçinceye kadar korunmasına duyduğun güven, bir sorunun olduğunda muhatap bulabilme güveni....[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Son cümlelerine katılıyorum.[signature][hline]
..::::.(¯`·.¸(¯`·.¸KoRaX¸.·´¯)¸.·´¯).::::..

///Delikanlı Adam Yuvarlak Kalkan Takmaz

===>Baggio, 04 Nisan 2004 17:19 tarihinde demiş ki:
Okulda kompozisyonlara baslik atarken "Kompozisyonnnn" mu yaziyorsunuz? Hayir tabii ki.

Sosyal ağlarda paylaş

abi nasıl ya player farkı olmaz eq da bana kimse küfür etmedi ama uo da su knight onlineda söven sövene

son cümlelerdede haklısın

ne diyem ben artık
evet tonlarca yok ama baya oyun oynadım ben[signature][hline]morning morning where are you going?
Cable Mail
Aysikyu
Siteme Gelin Bab The Kenkler:D
Sosyal ağlarda paylaş

Bu 'lanet' oyunu ben severek oynuyorum.Paralı olması daha kaliteli oyuncu kitlesi barınmasını sağlıyor serverlarda.Aylık 13 milyon için kalitesi düşük yerdede oynamak istemem.Adamlar elektrik parası,serverın yenilenmesi derken o 13 milyon kuş oluyor ellerinde.[signature][hline]|apache the taksimetre|
have no fear,vlad is here! -vlad
iki+iki=dört hehe -Einstein
allah allah deyip geçer genç osman..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...