Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyler BU Lanet Oyunu...

Sorj

Öne çıkan mesajlar

said:
Erutan, 08 Mayıs 2004 10:32 tarihinde demiş ki:
abi nasıl ya player farkı olmaz eq da bana kimse küfür etmedi ama uo da su knight onlineda söven sövene

son cümlelerdede haklısın

ne diyem ben artık
evet tonlarca yok ama baya oyun oynadım ben

AO'da da, SWG'de de, Daoc'ta da küfürün alasının edildiğini gördüm, ee ne olacak şimdi ben gördüm diyorum sen görmedim diyosun, ekstrem durum nedir? küfürün paralı sunucularda da gayet nefis bi şekilde olması, bu da paralı parasız her yerde insan insandır sonucuna götürür bizi

ne yani 15 yaşındaki adam parasız yerde oynuyo da, aynı yaşlarda aylık ücret verip official sunucularda oynayan adam mı yok? ya da insanlar 15 yaşında küfrediyo da 30 yaşında etmiyo mu? cevap pozitif ikisinde de, oran değişebilir ama sonuç genelde aynı, EQ MQ farketmez[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

ha sey soracam pek bulasmak ıstemıyom ama ...
genel olarak delay ne kadar oluyo pıngler nasıldır server lag lı mı ...
lag pıng vs onemı varmı (belki yoktur) ...
56K ıle UO ıle de kıyaslayabılırsınız oynanabılırmı ?
karakter gelısımı onlıne olarak oyunda kalıp sureklı skıll kasmaya tekebul edecek sekılde char gelıstırıldıgınde bıraz bıseyler yapabılecek bı char olabılmek ıcın kac saat harcamak gerekır (olaya gırerken 1-2 tutorıal okuyup olayın kabaca kavrandıgını varsayarak) ...
bu beleş acc olayı 15 mayısa kadar mı yoksa ılk ay her zaman beleş mı ?
uzerıne bılmem gerekebılecek bıseylerde sız ekleyerekten yanıtlarsanız sevınırım ...
(onlıne bıseyler oynamak ıstemıyorum ama canım da acayıp sıkılıyor) ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Dinamik Emotional Logical Uber Combatant Insane Attracatıve Natural ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...